Нека по-добрият победи !!!

Организирате или искате да участвате в риболовно състезание, това е мястото, където може да разберете къде и кога има такива ;)
дедо Мехо
Мнения: 98
Регистриран на: Вто Май 25, 2010 15:37
Местоположение: София
дал Браво: 3 пъти

Нека по-добрият победи !!!

Мнение от дедо Мехо »

Нека по -добрият победи !!!
Специална покана към Ивелин, Пламен, Миро и цялата компания от невероятни евросъстезатели, с чието височайше присъствие бяха удостоени темите свързани с нашите турнири.


Поради възникналите напоследък " конфликти "кой е по ,по ,най - предлагам спорът зародил се на тема риболов да се реши с ......РИБОЛОВ.
И така НИЕ не виждалите Европа и не докосвали се до невероятните риболовни умения на румънците ВИ каним на нашия карподрум , като след това ще ВИ върнем визитата на който пожелаете водоем.
За да Ви е по- интересно подберете си отбор от 8 състезатели подгответе се за риболов на шаран и елате да ни покажете на какво ви е научила Европа .
Щях да забравя носете си и по 200лева( разбирай 100 €) срещу които всеки от далеч по -неграмотните състезатели от нашата Родина (абе с две думи шопи на които трудно увират кратуните) ще заложим по 300лева = 150€ , и ще Ви дадем невероятната възможност да си тръгнете с най-лесно спечелените от вас по 150€ в живота Ви.
За капак на всичко на посочена от Вас дата и водоем ще отговорим на поканата Ви и пак по същата схема ще се окажем в ролята на спонсори на поредното Ви пътуване до Европа или........
Е това може да реши бъдещето , вашата невероятна смелост, изключителните ви риболовни умения, който се надяваме да споделим в два турнира по схемата която Ви предложих, но ако имате нещо друго като схема , увеличаване на залозите ( в предвид тежкото икономическо състояние на столичани молбата ми е да не надхвърляме сумата от 10 000лева= 5000€ на човек) и т.н. сме отворени да го обсъдим.
Телефонният ми номер не е променян ,така че на разположение съм и нека по-добрият победи !
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1371 пъти
получил Браво: 422 пъти

Re: Нека по-добрият победи !!!

Мнение от Д-р Флекс »

Охохох... трибуни за зрители с билетче и ВИП-ложа за спонсори ще има ли?
todorto6ko
Мнения: 453
Регистриран на: Чет Дек 18, 2008 18:53
Местоположение: софия

Re: Нека по-добрият победи !!!

Мнение от todorto6ko »

Охаааа ,искам да гледам от първия ред.Ще е доста интересно.
кой сега е номер едно?
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Нека по-добрият победи !!!

Мнение от quietriot »

Силви и аз съм в ложата с Чипоноско :mrgreen:
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Нека по-добрият победи !!!

Мнение от Коце »

Д-р Флекс написа:Охохох... трибуни за зрители с билетче и ВИП-ложа за спонсори ще има ли?
Да вземем по един скайбокс на партия?
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1371 пъти
получил Браво: 422 пъти

Re: Нека по-добрият победи !!!

Мнение от Д-р Флекс »

Коце написа:
Д-р Флекс написа:Охохох... трибуни за зрители с билетче и ВИП-ложа за спонсори ще има ли?
Да вземем по един скайбокс на партия?

Aber natuerlich! :tup:
Аватар
ivelin66
Мнения: 529
Регистриран на: Сря Май 13, 2009 21:30
Местоположение: Русе
дал Браво: 121 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: Нека по-добрият победи !!!

Мнение от ivelin66 »

Дедо Мехо ти си патологичен случай.Казва ти се недей куме Иване,пък то гледа за ... да те хване.Никъде в моите постове не е ставало въпрос че сме по-добри,по-хубави и по-умни.Просто има и друг избор за място на риболов освен в Бг.И на мен ми е близко.И като отида там се чувствам сред приятели.Приятели които споделят всичко което ги попиташ.Не се крият и да викат - тайна майна.Храната не е секретна разработка и не си я бъркат с охрана отстрани.И даже и ти дават и плувки и куки и подхранка и каквото имат - дори и да е само един пакет - разделят ти го на две.Ей за това ходя там.А пък за "простите" румънци - без тях "умните" българи нямаше да видят че шаран се лови с пулабънг,че има риболов с паста дето си мислехме че го има само в Англия.Че има ваглери с кил от сарканда за риболов на платика.Че заради тях и в България риболова на шаран се промени и вече не се залага само на сладки аромати.И т.н и т.н.Но ти това няма как да го знаеш щото то това става навън.И как нашите бяха наобиколили Рейсън на канала в Сегед и той им обясняваше как се лови и как се храни.Или пък как на Радута дойде г-н Радута и като разбра че сме българи ни покани да останем два дни в хотела му и да ни води за риба без да плащаме нищо - просто да му бъдем на гости.И още много много случки дето няма как ми се случат в "умната" България.
Така че аз моя избор съм го направил.
И не - няма да ти дойда на гьола.
Първо - щото няма какво да науча
Второ - щото няма да е приятелска атмосферата
Трето - Дорипеско ми е на 260 км.Малко по-близко от София
Четвърто - Радута пък ми е на 130 км
и Пето - когато на "националния" карподром почнат да се записват чужденци една година предварително да дойдат да половят риба - ми се обади.Пък може и да размисля и да дойда.
Хай със здраве
Team Milo - feel the difference
zentex
Мнения: 107
Регистриран на: Съб Мар 12, 2011 10:45
Местоположение: София
получил Браво: 11 пъти

Re: Нека по-добрият победи !!!

Мнение от zentex »

Румъния вече не фърви,сега на мода е Сегед,доколкото разбрах другата седмица там има състезание и моштна БГ бригада 20 човека се гласи да размаже маджарите :mrgreen:
Аватар
милен мавер
Мнения: 96
Регистриран на: Пон Сеп 22, 2008 17:03

Re: Нека по-добрият победи !!!

Мнение от милен мавер »

Момчета,аз мисля,че във форума трябва да има назначен психолог.Поздрави на всички.
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Нека по-добрият победи !!!

Мнение от Коце »

милен мавер написа:Момчета,аз мисля,че във форума трябва да има назначен психолог.Поздрави на всички.
:lol: :lol: :lol: +1
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Аватар
ASSENAS
Мнения: 2558
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:27
Местоположение: София
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Нека по-добрият победи !!!

Мнение от ASSENAS »

Психолога е тука. Само чака пациентите :lol:
Мъдроста ме преследва по петите, но аз съм по-бърз.
миро мачтийм
Мнения: 200
Регистриран на: Съб Яну 02, 2010 16:03
Местоположение: Русе
дал Браво: 1 път
получил Браво: 2 пъти

Re: Нека по-добрият победи !!!

Мнение от миро мачтийм »

Дааа, определено спортносъстезателния риболов в България има нужда от психолог, най вече секция плувка. То няма да е състезание ако няма плюнки, пусувни, караници, распри на етническа основа, дори ръкопашни схватки, масово погазване на правилата и както в случая да си мерим .......щеките. Всичко има само не и приателска обстановка и КОЛЕГИАЛНОСТ.
Някои колеги, дето не признават "изостанали" страни в спортния риболов като Сърбия, Унгария, Румъния дори и Македония и смятат че няма кво да научат от тях, си позволяват да обиждат и държат сметка кой къде ходил. Аз пък не смятам че в Гърция има кво да се научи но не упреквам никого че ходи там за риба. Все пак ходим основно за удоволствие, така че кой където иска.
ASSENAS написа:Психолога е тука. Само чака пациентите
:lol: Профилактично ще се въздържа от по нататъшни коментари.....
Аватар
Боян Шушлин
Мнения: 297
Регистриран на: Пон Май 22, 2006 22:35
Местоположение: София
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 5 пъти
Обратна връзка:

Re: Нека по-добрият победи !!!

Мнение от Боян Шушлин »

миро мачтийм написа:Дааа, определено спортносъстезателния риболов в България има нужда от психолог, най вече секция плувка. То няма да е състезание ако няма плюнки, пусувни, караници, распри на етническа основа, дори ръкопашни схватки, масово погазване на правилата и както в случая да си мерим .......щеките. Всичко има само не и приателска обстановка и КОЛЕГИАЛНОСТ.
.
Абсолютно точно казано!
и сега, ако обичаш , внимателно прегледай заядливите, неуместни и повсеместни постове на твоя приятел Ивелинчо поне за 2 години назад....
И още нещо, пичове, ние не искаме да дойдете тук, та да ни дадете плувки, влакно, пасти и т.н.
Идеята беше да си платим (х 100 евро) за нещо като частен урок по улов на шарани с щека.... :lol: :lol: :lol:
Айде със здраве !!!
пламенхимекс
Мнения: 315
Регистриран на: Вто Окт 07, 2008 23:23
получил Браво: 3 пъти

Re: Нека по-добрият победи !!!

Мнение от пламенхимекс »

Бояне ела на 3-5 октомври на Дорипеско Добчо нали ВИ покани.
Аватар
ivelin66
Мнения: 529
Регистриран на: Сря Май 13, 2009 21:30
Местоположение: Русе
дал Браво: 121 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: Нека по-добрият победи !!!

Мнение от ivelin66 »

Бояне Бояне - капа маре,минта наре казват комшиите за такива като тебе.Пък и не сме на партийно събрание на БКП дето всички гласуват 100 % за.Имам си мнение и си го изказвам.Дали е заядливо,тенденциозно и нещо друго - всеки има право на собствено тълкование.
Team Milo - feel the difference
Публикувай отговор

Обратно към “Състезания и турнири”