Как мислите наистина ли е така?

Разправят, че не всичко било риболов.
tommy12
Мнения: 741
Регистриран на: Чет Яну 12, 2012 18:20
Риболов: Die Hard Megabass
дал Браво: 89 пъти
получил Браво: 146 пъти

Re: Как мислите наистина ли е така?

Мнение от tommy12 »

Ясно ми е "Едно време" значи нямаш диплома и лъжеш! Ако ти липсва фактологията не влизай в полемики!
Аватар
bat.galin
Мнения: 1954
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 18:50
Местоположение: Добрич
дал Браво: 637 пъти
получил Браво: 446 пъти

Re: Как мислите наистина ли е така?

Мнение от bat.galin »

Повтарям, понеже както чета, вероятно са те изпуснали като малък и си ударил главата си .
Силно.
Изреждането на имена на организации не ги прави полюси.

Не са полюси сами по себе си :

BRICS , която и след като стане BICS, пак няма да е полюс.
EU
NATO
EEU
Нито един континент
Нито една отделна държава
Нито един военен съюз
Нито един търговски съюз
Нито пък Китайската железница ...освен ако в представите ти стоките/капиталите от Китай не се движат през "пояса" с камили.

Но да продължим:
Сега трябва да чуем приказката за правилните източници, които трябва да ползваме.
Понеже вече се каза, че Дайнов е жълтопаветник, грантаджия и майцепродавец...и като такъв той няма право на мнение, разбира се.
tommy12
Мнения: 741
Регистриран на: Чет Яну 12, 2012 18:20
Риболов: Die Hard Megabass
дал Браво: 89 пъти
получил Браво: 146 пъти

Re: Как мислите наистина ли е така?

Мнение от tommy12 »

bat.galin написа: Съб Юли 01, 2023 9:46 Повтарям, понеже както чета, вероятно са те изпуснали като малък и си ударил главата си .
Силно.
Изреждането на имена на организации не ги прави полюси.

Не са полюси сами по себе си :

BRICS , която и след като стане BICS, пак няма да е полюс.
EU
NATO
EEU
Нито един континент
Нито една отделна държава
Нито един военен съюз
Нито един търговски съюз
Нито пък Китайската железница ...освен ако в представите ти стоките/капиталите от Китай не се движат през "пояса" с камили.

Но да продължим:
Сега трябва да чуем приказката за правилните източници, които трябва да ползваме.
Понеже вече се каза, че Дайнов е жълтопаветник, грантаджия и майцепродавец...и като такъв той няма право на мнение, разбира се.
От написаното от теб досега се разбира, че имаш много нисък интелект и незнание, и няма как да продължиме разговора!
Съжелявам!
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4483 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: Как мислите наистина ли е така?

Мнение от Pike »

Да, най-добре да се приключи дотук, да се карате просто в темата, няма смисъл, ще я почистя по-късно.
Аватар
Бай Иван
Мнения: 3555
Регистриран на: Нед Сеп 18, 2005 17:47
Риболов: All rounder
Местоположение: НДК
дал Браво: 123 пъти
получил Браво: 24 пъти

Re: Как мислите наистина ли е така?

Мнение от Бай Иван »

Евгений Дойнов е пример за трол на високо ниво, който умело борави с думичките, така че да за заиграе с "мечтите" и "надеждите" на вечночакащите ги наивници, и които вечно използват едни и същи професионални плашила, като ГЕРБ (сега вече Възраждане по обектини причини) и Русия. Почти, като израза "да кълвеш, като шаран на гола кука". Но да кажем, че този се изучил и езикознанието му е топ ниво, бих го класирал в топ 5, след него е Асен Агов, заедно с доц. Георги Лозанов и т.н. и завършим с издънки, като Асен Генов или Любо Жечев в най-нисшата форма :mrgreen:
itzo
Мнения: 143
Регистриран на: Вто Мар 07, 2006 12:46
Местоположение: vratza-sofia
дал Браво: 63 пъти
получил Браво: 9 пъти

Re: Как мислите наистина ли е така?

Мнение от itzo »

По тертипа на “умопомрачения колега”/ в случая не изключвам и себе си/, веднаги бих помолил за мнение/позиция на “нетролов професор”, все някъде трябва да е…. Истината :D По груби спомени, дори и проф. АрмагеВитанов не успя да предрече нещата правилно в “бъдещия световен ред” :cry:
успехи за цялото риболовно воинство
tommy12
Мнения: 741
Регистриран на: Чет Яну 12, 2012 18:20
Риболов: Die Hard Megabass
дал Браво: 89 пъти
получил Браво: 146 пъти

Re: Как мислите наистина ли е така?

Мнение от tommy12 »

itzo написа: Пон Юли 03, 2023 22:41 По тертипа на “умопомрачения колега”/ в случая не изключвам и себе си/, веднаги бих помолил за мнение/позиция на “нетролов професор”, все някъде трябва да е…. Истината :D По груби спомени, дори и проф. АрмагеВитанов не успя да предрече нещата правилно в “бъдещия световен ред” :cry:
Колко книги си прочел в живота си и коя е последната която си прочел?
Този път без да има "Едно време беше задължително"!
itzo
Мнения: 143
Регистриран на: Вто Мар 07, 2006 12:46
Местоположение: vratza-sofia
дал Браво: 63 пъти
получил Браво: 9 пъти

Re: Как мислите наистина ли е така?

Мнение от itzo »

Това пък какво общо има с темата… !? Не зная кой би си броил книгите, но ми се струва тщеславно. Със сигурност съм прочел достатъчно и който трябва го знае, ти точно не ми бери грижа. Може би очакваш да козирувам и да ти “рецитирам” Майн кампф :D Не смятам да ти се отчитам и не изглеждаш точно на капацитет по литературознание. Отгоре на всичко тона ти ми се струва неуважителен и лУеко назидателен, което според мен е в разрез със добрия тон… Но предвид “нездравия” ти интерес към моята скромна особа, ще започна с “Търся, влача се, денонощен и блед…” сега има чичко Гугъл, ти ще си дозавършиш текста ;) Хубав ден
успехи за цялото риболовно воинство
tommy12
Мнения: 741
Регистриран на: Чет Яну 12, 2012 18:20
Риболов: Die Hard Megabass
дал Браво: 89 пъти
получил Браво: 146 пъти

Re: Как мислите наистина ли е така?

Мнение от tommy12 »

Щом влезна в режим на обяснения, стана ми ясен като прочетена книга.
itzo
Мнения: 143
Регистриран на: Вто Мар 07, 2006 12:46
Местоположение: vratza-sofia
дал Браво: 63 пъти
получил Браво: 9 пъти

Re: Как мислите наистина ли е така?

Мнение от itzo »

…щом казваш-явно е така :tup:
успехи за цялото риболовно воинство
Аватар
Бай Иван
Мнения: 3555
Регистриран на: Нед Сеп 18, 2005 17:47
Риболов: All rounder
Местоположение: НДК
дал Браво: 123 пъти
получил Браво: 24 пъти

Re: Как мислите наистина ли е така?

Мнение от Бай Иван »

itzo написа: Пон Юли 03, 2023 22:41 По тертипа на “умопомрачения колега”/ .....
Ако визираш мен, то бих ти отговорил, че "...истината е някъде там....".
tommy12
Мнения: 741
Регистриран на: Чет Яну 12, 2012 18:20
Риболов: Die Hard Megabass
дал Браво: 89 пъти
получил Браво: 146 пъти

Re: Как мислите наистина ли е така?

Мнение от tommy12 »

Здравейте,

Да раздвижиме темата. Ще цитирам блогера където видях за първи път тази "Церемония на Пика на развитиетието на Запада". Събитието е Световният Икономически Форум в Давос Швейцария от тази седмица.

https://rutube.ru/video/93c5259f896d0eb ... 4da3595a9/

"След това какво може да се каже. Вие просто не разбирате и аз също не разбирам! Това всъщност е високо цивилизован свят изостаналата Русия и Изтока няма да го разберат. Това е всъщност вишето развитие на цивилизацията.Там са се научили да вдухват мозък. Който до сега не е знаел тази процедура за вдухване на мозък значи е изостанал, а там на Запад са вишата и развита цивилизация".

Даже си подават и главите да им вдухат мозък- това е от мен.


Пиша от първо лице опит след 25 години в САЩ и най близките хора и приятели до мен са Американци.
Западнта система е създадена изключително за страните от ядрото. Винаги заплатите ще са по-високи и стоките по ефтини за Запада. Ще дам пример от първо лице, живея в Колорадо зимата е почти като Българската в най студеният месец за 550кв къща, за ток и газ платих 306лв. Страните от ядрото винаги ще задържат технологичното развитие на страните от периферията. Страните от периферията "модерните колонии" като България ще са източник на ефтина работна ръка суровини и крайни консуматори на продуктите от Западните компании. И да не се заблуждаваме, че ако ИТ изкарва 6000лв в БГ са достатъчни или когато масата е на 2000лв заплата. Запада си изнася ниско квалифицираният труд "модерно робство". Има много пришълци от чужбина, които се опитват да прокарат Щастието на Ядрото. Това няма как да стане и след 100 години и след 1100 години. България трябва да намери собственото си щастие. И не трябва да се живее в заблуда само и само да се създава впечетление в другите хора че си добре. Прекалено много внимние се обръща на опаковката кой каква макаричка върти или какъв парцал е облякъл, и малко внимание на съдържанието.

Поздрави
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”