Заповядайте !!!

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Заповядайте !!!

Мнение от Павел Иванов »

Спининг клуб "Стари видри" Ви кани да присъствате на втората за годината Екоакция организирана от клуба !

Екоакцията със състезание по спинингов риболов ще се състои на 21.10.2006г. на река Искър над язовир Искър !




Екоакцията се осъществява с подкрепата на : Изображение




Сценарий на събитието :


09:00ч. сборен пункт Щъркелово гнездо .

10:00ч. начало на състезанието по риболов .

13:00ч. край на състезанието .

13:00ч. - 15:00ч. почистване на региона .

15:00ч. награждаване на победителите и поливане на събитието .



Състезанието ще бъде по спинингов риболов ( първата за годината беше по риболов на плувка ! ) . Правилата за провеждане ще бъдат вписани във формата за записване .



Нека да покажем на колегите риболовци че нашето хоби може да бъде по-истинско и емоционално когато се провежда сред чиста и красива природа !


>>> ЗАПИСВАНЕ <<<




С уважение Павел Иванов
Последно промяна от Павел Иванов на Съб Окт 07, 2006 17:07, променено общо 2 пъти.
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
Алеко
Мнения: 11059
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 760 пъти

Re: Заповядайте !!!

Мнение от Алеко »

Павел Иванов написа:... Правилата за провеждане ще бъдат вписани във формата за записване ...
Кога ще я има тази форма?
DobreFF
Мнения: 2151
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 11:17

Мнение от DobreFF »

Не разбрах спининговото състезание къде ще се проведе? На Щъркелово гнездо, където е сборния пункт или на реката,където ще е еко-акцията? Ако не ми излезе нещо непредвидено, ще съм там.
Аватар
Левака
Мнения: 5158
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:13
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 5 пъти

Мнение от Левака »

DobreFF написа:Не разбрах спининговото състезание къде ще се проведе? На Щъркелово гнездо, където е сборния пункт или на реката,където ще е еко-акцията? Ако не ми излезе нещо непредвидено, ще съм там.
Ще се проведе на Щъркелово гнездо на асфалта. :lol: :lol: :lol: :lol:
Убий глупака с мълчание.

http://sladkarnica-jasi.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Мнение от Павел Иванов »

Алеко , формата я има вече три дена :wink:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Мнение от Plat1ka »

Е как исках да участвам и аз но за жалост никога не съм ловил на спининг и нямам никакви такъми за целта ! Иначе пожелавам успех на всички колеги които ще са там !
Kentavar
Мнения: 4885
Регистриран на: Сря Яну 11, 2006 12:58
Риболов: Спининг предимно, муха, морски...плувка и фидер ама Pro...
Местоположение: Тялом – Destination unknown....Духом - Somewhere I Belong.
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от Kentavar »

Е как исках да участвам и аз но за жалост никога не съм ловил на спининг и нямам никакви такъми за целта !

Имаш време колега. Две седмици за тренировки ще ти стигнат. :wink: Ако ли пък не, заповядай за екоакцията. Пък и ще се запознаеш лично с повечето колеги от форума и клуба. Супер пичове са всички, няма да съжаляваш. Ще има много емоций и атмосферата ще е както винаги, на ниво!!! :lol:
Цял живот в длан една, длан загребала вода от любимата река...Пролетта с цъфнали дървета, лятото с горещи ноти, есента е с мириса на вечността и зимата с носталгия пропита!

www.starividri.org

Prowler Elite 4.5 Angler

Спининг клуб "Абичи" - кандидат член, Forever majdramuniaci!
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Мнение от Plat1ka »

Аз имам представа какви са колегите от форума бях на парвата еко акция като доидох спецялно за нея чак от Созопол патужах цяла нощ и на сутринта бях на състезанието и после сащата вечер още път за да се върна на другия ден на работа :) АМи помислих и реших то е ясно че няма да имам голяма слука но пък ще бъде забавно и ще се запиша при вас съм !

Едно пояснение спининг беше ловене на искустевена стръв демен блесни воблери и др. ! А към него вклучва ли се незнам как точно му се казва ние му викаме мухарка лови се с муха като тя се закача на шнур без пувка без нищо друго ! Та въпроса ми беше това не е към сининга нали ?
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

Plat1ka написа:Е как исках да участвам и аз но за жалост никога не съм ловил на спининг и нямам никакви такъми за целта ! Иначе пожелавам успех на всички колеги които ще са там !
Никога не е късно да опиташ, а такъми при нас - с лопата да ги ринеш.
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
Kentavar
Мнения: 4885
Регистриран на: Сря Яну 11, 2006 12:58
Риболов: Спининг предимно, муха, морски...плувка и фидер ама Pro...
Местоположение: Тялом – Destination unknown....Духом - Somewhere I Belong.
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от Kentavar »

Ще ми е първата екоакция. На предишната ми се скапа автомобила... Дано всичко да е О.К. за да присъствам!!! :lol: :roll:
Цял живот в длан една, длан загребала вода от любимата река...Пролетта с цъфнали дървета, лятото с горещи ноти, есента е с мириса на вечността и зимата с носталгия пропита!

www.starividri.org

Prowler Elite 4.5 Angler

Спининг клуб "Абичи" - кандидат член, Forever majdramuniaci!
Kentavar
Мнения: 4885
Регистриран на: Сря Яну 11, 2006 12:58
Риболов: Спининг предимно, муха, морски...плувка и фидер ама Pro...
Местоположение: Тялом – Destination unknown....Духом - Somewhere I Belong.
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от Kentavar »

Та въпроса ми беше това не е към сининга нали ?
Не пич. Това е риболов с изкуствена муха или така наречения мухарски риболов. Въпреки, че изкуствени мухи може да се използват и при спининговия риболов. Спиниговия риболов или блеснарството е риболова с изкуствени примамки:блесни, воблери.........Различават се двата риболова и по окомплектовката на такъмите за съответния риболов. Въпреки, че в някой случай нещата се припокриват, ама за това друг път!!! Един прът от 1.90 до 3.00 метра, макара която събира максимум 150 метра 0.25, корда каквато прецениш и малко железа и/или воблери, силикони ( шадове, туйстери....) и си готов за състезанието. Ако ли искаш да попиеш от извора, следи как го правят майсторите ( първите в класацията ), ще научиш много. Не се притеснявай, че такъмите им са извънземни или, че кастинга им е извънгалактичен. Разузнавай и попивай. Скоро след това ще си вече истински готов за състезание по спининг. Но не състезанието е най-важно, важна е магията на спорта - риболов с изкуствени примамки, било то мухарство или блеснарство. :wink:
Цял живот в длан една, длан загребала вода от любимата река...Пролетта с цъфнали дървета, лятото с горещи ноти, есента е с мириса на вечността и зимата с носталгия пропита!

www.starividri.org

Prowler Elite 4.5 Angler

Спининг клуб "Абичи" - кандидат член, Forever majdramuniaci!
Аватар
toko
Мнения: 3277
Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:41
Местоположение: София (иначе от Казанлък)
получил Браво: 3 пъти

Мнение от toko »

Lubo написа: Никога не е късно да опиташ, а такъми при нас - с лопата да ги ринеш.
Аз че ще дойда ще дойда, ама никога не съм ловил на спининг. Отсега давам заявка за професионален учител :lol:
20 and counting.
...Ferguson is a fucking warrior. Fucking warriors don’t especially care if you like them or not. They care about winning...
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Мнение от Павел Иванов »

toko написа:
Lubo написа: Никога не е късно да опиташ, а такъми при нас - с лопата да ги ринеш.
Аз че ще дойда ще дойда, ама никога не съм ловил на спининг. Отсега давам заявка за професионален учител :lol:
Специално от Габрово един тичърс ти зачислявам ! Професьоналист отсекъде ! Той Мунчо предпочита Джони пред Тийчърс ама се прежалва кат требва :wink:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
toko
Мнения: 3277
Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:41
Местоположение: София (иначе от Казанлък)
получил Браво: 3 пъти

Мнение от toko »

Ама аз таковата с колата ще дойда не мой така Johny, Teachers. Само водица (Софийска).
20 and counting.
...Ferguson is a fucking warrior. Fucking warriors don’t especially care if you like them or not. They care about winning...
Plat1ka
Мнения: 5120
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 0:39
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 91 пъти

Мнение от Plat1ka »

АМи аз вече ходих до риболовния магазин и си купих 2 блеснички но този спинингов риболов малко скъпичак :) беслите наи евтините 2.50 а тези който ми препоръчаха бяха по 3 лв а воблерчетата който трябва да си набавя са по 5.50 лв парчето трява пак да поработя 1 седмица но ще участвам вече се записах!
А за учителя ще се мушна и аз малко там !
Аз барзо попивам нямам представа обаче как се води туй чудо воблера ! Иначе усет и мерак да си намирам интересни места с прилични рибета не липсва а и тази част на реката ми е любима ако на язовиря няма нищо то там винаги можеш да разчиташ на някоя едър скобар или клен на бял до сега не съм пробвал на спининг но както казват за всичко си има парви пат ! Туко виж касмета на начинаещия проработи :)
Публикувай отговор

Обратно към “Рибарска среща”