Презаверка билети 2005 - къде?

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Аз му намерих цаката-любимия ми малък magazin ги пусна в продажба и мога да си го купя с дата 1 януари.Вие да му мислите,че на мен ми е само на 3 преки магазина,а като чета какви приключения са при вас.........
Go BIG or Go Home!
Аватар
Ivan VP
Търговец
Мнения: 5297
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 18:32
Местоположение: БГ
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Re: вие пък

Мнение от Ivan VP »

Бат Стан написа:Вие пък квото сте се юрнали за тези билети. Ми ще си ги заверите когато ви е кеф и ви е удобно, и въобще когато дебелите лелки и останалите отговорни лица се натуткат да почнат вписването в книгата (щото на петия етаж на горското компютри няма, а сичко се води на ръка). Впрочем в един друг постинг писах, че за 114 излета тази година по риболовен дневник имам цели две проверки, средно по една на 57 излета. Яко охраняват, няма що, хем доста от излетите са в пъстървовата зона. Тъй че нямайте притеснения. Плюс тва горските и секви други ОХР-та почиват яко по празниците, те през делничните дни не си дават зор, че на Нова година ли ще тръгнат да проверяват. Спокоооооо, ловете си, пък билетите все ще ги заверим.
Ауе Стенли от тези 114 риболова половинта са ти с мен. При това на места , където ИАРА-та не отговарят за рибите там. Аз викам, да си го заверя към 14-15-16 юли-август do godina, та дори по следващата и през това време да тренирам с прашут, "на Бръкане", с вар и динамит.
Да не говорим, че на местнио язовир никой нема кво дами каже, ай де де..
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

:shock: мухар/бракониер значи,знаех си аз. :twisted:
Go BIG or Go Home!
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Re: вие пък

Мнение от Алеко »

Бат Стан написа:Вие пък квото сте се юрнали за тези билети. Ми ще си ги заверите когато ви е кеф и ви е удобно, и въобще когато дебелите лелки и останалите отговорни лица се натуткат да почнат вписването в книгата (щото на петия етаж на горското компютри няма, а сичко се води на ръка). Впрочем в един друг постинг писах, че за 114 излета тази година по риболовен дневник имам цели две проверки, средно по една на 57 излета. Яко охраняват, няма що, хем доста от излетите са в пъстървовата зона. Тъй че нямайте притеснения. Плюс тва горските и секви други ОХР-та почиват яко по празниците, те през делничните дни не си дават зор, че на Нова година ли ще тръгнат да проверяват. Спокоооооо, ловете си, пък билетите все ще ги заверим.
Agent provocateur! :D
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Аве, Шаман, жив да си и на мен ми беше голямо, но нямах време да се заинтересувам как да го намаля. Сега ако ме светнеш и как да го сложа, а и как да се оправям с ЛС, цена нямаш - да, доктор на бебета съм и в края на годината не остава време за нищо. Можеш да използваш
mscdnh@yahoo.com.au ili rosomaha7@hotmail.com . Предварително благодаря
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

babydoctor написа:Аве, Шаман, жив да си и на мен ми беше голямо, но нямах време да се заинтересувам как да го намаля. Сега ако ме светнеш и как да го сложа, а и как да се оправям с ЛС, цена нямаш - да, доктор на бебета съм и в края на годината не остава време за нищо. Можеш да използваш
mscdnh@yahoo.com.au ili rosomaha7@hotmail.com . Предварително благодаря
Докато се обади Шамана, аз да кажа за Личните съобщения. Погледни най-горните два реда на екрана, изписани в синьо. Там, на втория ред, пише "Профил", "Имате/нямате лични съобщения" и "Изход". Кликваш на ЛС-тата и ти се отваря нов прозорец, където виждаш всички нови съобщения, маркирани с жълто флагче, все едно към някоя тема има нов отговор. Отваряш, четеш, отговаряш.

Ако искаш да пуснеш някому ЛС - под името и аватара на автора на мнение има едно бутонче "ЛС". Щракваш на него, отваря се нов прозорец, пишеш заглавие и текст и натискаш "Изпрати".
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

babydoctor написа:... да, доктор на бебета съм и в края на годината не остава време за нищо....
Брей, много медици, много нЯщо! Ще трябва и медицинския празник да ви честитим!

А пък вие може и да почерпите тогава... :D
Аватар
Докера
Мнения: 1436
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 16:27
Местоположение: Варна
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 7 пъти

Мнение от Докера »

babydoctor написа:Проверяван съм 5-6 пъти, като единия ме "заловиха" без билет, само с квитанция - тогава ти взимаха билета като си платиш и отиваш след това 2-3 пъти да си прибереш заверения билет
Преди години наистина процедурата беше такава , защото вичко минаваше през СЛРБ /Варна - в моя случай/ . Там заверяваха чл. карти , а билетите носеха за заверка, а това отнемаше няколко дни. Сега в горското само вписват , бият печата и готово . Аз си бях платил таксата пътьом , преди да разбера , че заверяват само във вторник . Служителката ме увери , че ако при проверка представя билета , платежното и квитанцията , няма да имам проблеми с проверяващите . Явно не бях първия , внесъл таксата попътно , защото ми го каза още преди да завърша въпроса :wink:
Няма нищо лошо в това да си говориш сам - лошото идва , когато започнеш да си отговаряш !
Селяните казаха: Ей,да вържем попа,та да е мирно селото.
Попа отвърна: Ааааа не,чада мои - Вържете си булките, че да е мирен попа.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Благодаря, Алеко, с черпенето нямаш проблем, а повод винаги има - нали знаеш, пие се само в компания, или ако се чувстваш самотен. Ако ми кажеш и как да го смаля туй чудо, т.е. да го инсталирам в умален вид. Щото ми харесва, ама никога не съм си падал по такива крещящи изяви. Весела Нова година, на теб и всички!!!
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
shaman
Мнения: 3336
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:49
Риболов: Спининг, муха и от скоро кльонк с каяк :)
Местоположение: Русе
дал Браво: 205 пъти
получил Браво: 462 пъти
Обратна връзка:

смаляването :-)

Мнение от shaman »

Привет Докторе...
Значи.. натискаш тук:
Изображение

След това даваш най-долу и виждаш това:

Изображение

В полето: "Динамичен Аватар:
Въведете URL, от където Аватара ще се зарежда директно."
въвеждаш това: http://starividri.org/storm.gif

Натискаш бутона: "Прати" и си готов :wink:
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Благодаря, Шаман, пробвах се.
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Пак пробвам
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Уаааау, най-после се роди - да си жив и здрав, Шаман, да илядиш и все с големи риби и малки мацки да си! Весела нова година на теб и на всички от форума - НАЗДРАВЕНАСЛУКА!!!
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Иво
Мнения: 908
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 12:50

Мнение от Иво »

Я докторе, честит ти аватар :lol: :lol: точно като подарук ти дойде! 8) Живи и здрави!
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

babydoctor написа:Уаааау, най-после се роди - да си жив и здрав, Шаман, да илядиш и все с големи риби и малки мацки да си! Весела нова година на теб и на всички от форума - НАЗДРАВЕНАСЛУКА!!!
Я, ти ще го изкараш педофил, бре! :D
Публикувай отговор

Обратно към “Рибарска среща”