"Горският" на р. Елешница и ИАРА

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
Асти
Мнения: 841
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: София
дал Браво: 34 пъти
получил Браво: 41 пъти

"Горският" на р. Елешница и ИАРА

Мнение от Асти »

В едно предаване по една телевизия снощи, един риболовец ветеран разказа за самоуправството на горския (инспектора на ИАРА) в района на р. Елешница. Алеко, знам, че го следиш това предаване. Интересува ме какви мерки ще вземе ИАРА срещу този башибозук. Според мен трябва незабавно да бъде уволнен!
morski
Мнения: 272
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 13:29
Местоположение: Варна

Мнение от morski »

Аз казах ли ви че на язовирите Елешница и Тръстиково на 2,3 и 4 - ти декември инспектори на ИАРА хвърляха мрежи с лодките на пазачите на водоемите. Нямате представа какво чудо е по тукашните водоеми. Колегите риболовци сме вдигнали ръце. Горски, ИАРА че и полицаи всички са синджир марка.
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

Ми че аз това откога го говоря. Даже колегата Алеко го отнесе, ама той кво е виновен. Алеко - моля пусни незабавно сигнали към хората които могат да се справят с корупцията между служителите на ИАРА.
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
Alex

Мнение от Alex »

Morski otkude imash tazi informacia, siguren li si che sa bili zaedno s inspektorite ot IARA? :shock: Ako tova e viarno, zhalna ni maika niama spasenie! A puk nie se opitvame da podavame signali po telefona na IARA kato puskat mrezhi pazachite na stenata! Olele maiko, hahahahahahah da da shi sa opraim, kak niama sa opraim. :lol:

Po princip na Trastikovo pazachite na stenata redovno si puskat mrezhi i brakonierstvat. Sigurno znaesh imat edna goliama sinia stukloplastova lodka. Predi okolo 2 godini i biahme probili dunoto s edin aver, ama tapacite ia remontiraha. Poznai ako prodalzhavat kakvo shte se sluchi s lodkata im!

Za men istinata e samorazprava, dosega ot signali faida niama!
tishovsx
Мнения: 27
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:46
Местоположение: Ботевград (в Ситроена - жената ме изгони) там са и такъмите.
Обратна връзка:

Мнение от tishovsx »

Морски откуде имаш тази информаця, сигурен ли си че са били заедно с инспекторите от ИАРА? Ако това е вярно, зхална ни маика няма спасение! А пук ние се опитваме да подаваме сигнали по телефона на ИАРА като пускат мрезхи пазачите на стената! Олеле маико, хахахахахахах да да ши са опраим, как няма са опраим.

По принцип на Трастиково пазачите на стената редовно си пускат мрезхи и бракониерстват. Сигурно знаеш имат една голяма синя стуклопластова лодка. Преди около 2 години и бяхме пробили дуното с един авер, ама тапаците я ремонтираха. Познаи ако продалзхават какво ще се случи с лодката им!

За мен истината е саморазправа, досега от сигнали фаида няма!
Не сме се регнали.... :shock: аз ракия имам, и черпа гости
Божидар Иванов

юю

Мнение от Божидар Иванов »

:idea: Този не са ли го уволнили вече-стига волна помощ от светия синод-вън и да с....е гладен ама ха :!:
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Re: "Горският" на р. Елешница и ИАРА

Мнение от Алеко »

алексан написа:В едно предаване по една телевизия снощи, един риболовец ветеран разказа за самоуправството на горския (инспектора на ИАРА) в района на р. Елешница. Алеко, знам, че го следиш това предаване. Интересува ме какви мерки ще вземе ИАРА срещу този башибозук. Според мен трябва незабавно да бъде уволнен!
Снощи не съм го гледал предаването и чак сега виждам този пост, но ще гледам да гледам повторението в неделя. А иначе - благодаря за сигнала, ще направя каквото мога.
Аватар
Докера
Мнения: 1436
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 16:27
Местоположение: Варна
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 7 пъти

Мнение от Докера »

То в североизточна България май не остана язовир (без арендованите ), който да не е отарашен със и без помощта на горски , полски и др. -ски :evil: :evil: . Дуранкулак (резерват :!: :?: ) ,Ш абла (защитен :!: :?: ) , Цонево (почти ), Елешница и още доста по-малки язовири и езера , да не забравя и река Камчия !
Май горското толкова се е отаковало , че вече не им пука от никого и от нищо.
Няма нищо лошо в това да си говориш сам - лошото идва , когато започнеш да си отговаряш !
Селяните казаха: Ей,да вържем попа,та да е мирно селото.
Попа отвърна: Ааааа не,чада мои - Вържете си булките, че да е мирен попа.
Аватар
Ivan VP
Търговец
Мнения: 5297
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 18:32
Местоположение: БГ
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Ivan VP »

Aleko дръж ни в течение по случaаят.
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

Слушам! Ако трябва, ще помоля Краси Гогов за копие от предаването.
Асти
Мнения: 841
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: София
дал Браво: 34 пъти
получил Браво: 41 пъти

Мнение от Асти »

Става въпрос за река Елешница, Кюстендилски окръг, не за язовира. Най-добре е да гледате повторението в неделя, за да не ви преразказвам случката. За ваше улеснение ще уточня, че въпросът беше повдигнат в последната част на предаването.
Аватар
Докера
Мнения: 1436
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 16:27
Местоположение: Варна
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 7 пъти

Мнение от Докера »

Абе ,то в крайна сметка няма значение къде и как са се ос.....ли , важното в тези случаи е , че горски и т.н. се изживяват като собственици на подопечните им райони и почват да се изпускат :evil: .
Трябва да се дава гласност на такива случаи и най-добре да го прави ИАРА. Така хем ще покаже , че може да се очисти от такива паразити, а и ще повиши значително доверието в себеси :wink: .
Въпрос към Алеко : има ли отделен телефон за сигнали за нарушения на служители на агенцията /и други длъжностни лица / или се подават на вече известните ? Това е важно , защото едно е да се получи сигнал , че някой си опъва мрежи , и съвсем друго , ако този някой си е колега :wink:
Няма нищо лошо в това да си говориш сам - лошото идва , когато започнеш да си отговаряш !
Селяните казаха: Ей,да вържем попа,та да е мирно селото.
Попа отвърна: Ааааа не,чада мои - Вържете си булките, че да е мирен попа.
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

Ако ми имате доверие, можете за звъните на мен - 0888 / 30 82 74.
Или на Стоян Стоянов, Директор на Дирекция "Риболовен надзор". Служебният му телефон е 02 / 952 61 08. Това е централата на ИАРА (чрез нея става и връзка с мен) и искате да ви свържат със Стоянов. Той всъщност се явява пряк шеф на всички инспектори.
Аватар
Докера
Мнения: 1436
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 16:27
Местоположение: Варна
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 7 пъти

Мнение от Докера »

Записани са :wink: :twisted:
Няма нищо лошо в това да си говориш сам - лошото идва , когато започнеш да си отговаряш !
Селяните казаха: Ей,да вържем попа,та да е мирно селото.
Попа отвърна: Ааааа не,чада мои - Вържете си булките, че да е мирен попа.
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Мунчо »

morski написа:Аз казах ли ви че на язовирите Елешница и Тръстиково на 2,3 и 4 - ти декември инспектори на ИАРА хвърляха мрежи с лодките на пазачите на водоемите. Нямате представа какво чудо е по тукашните водоеми. Колегите риболовци сме вдигнали ръце. Горски, ИАРА че и полицаи всички са синджир марка.
A taka, ще наблъскат фризера, че да имат да папат...пък който е по-глупав да маа с въдицата...
Публикувай отговор

Обратно към “Рибарска среща”