МОЛЯ КОЛЕГИТЕ, КОИТО ЗНАЯТ...

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
Petio
Мнения: 46
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 15:17
Местоположение: София

МОЛЯ КОЛЕГИТЕ, КОИТО ЗНАЯТ...

Мнение от Petio »

Колеги, следващата седмица съм в района на Земен за около три дни служебно. Естествено ще съвместя полезното с приятното и ще топна такъмите. Така, че приемам всякакви съвети относно места, стръв, тънкости и т.н.
И сега основния проблем - трябва да се нощува две вечери някъде в района. Затова който знае хотели, бунгала, мотели и т. н. нека постне или да ми изпрати ЛС.
Обещавам новини и снимков материал (нов собственик съм на Канон А85 - да се похваля и аз като цигане с бяло дупе).
Предварително благодарско!
На слука от Петьо!
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Петьо, в "Риболов на леко има всичко, което те интересува". За жалост, в момента най-добрия ти избор е по Треклянската река за пъстърва и пак за жалост, само на стръв. В Земен имаше хотел, сега как е, не знам. Най-близките бунгала са на яз. Лобош, ще ти се вържат около 15-20 км. Наслука :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
kalinux
Мнения: 3588
Регистриран на: Нед Фев 20, 2005 1:17
Местоположение: Кюстендил
дал Браво: 208 пъти
получил Браво: 261 пъти
Обратна връзка:

Мнение от kalinux »

Petio, приготви си по здраво кепче от метална рамка и ситна пазарска чанта, за да си наловиш джинджирици от Треклянската. С тях на лека дъно можеш да хванеш някоя мрянка в по-дълбоките участъци на Струма.
Публикувай отговор

Обратно към “Рибарска среща”