Отличителни знаци!!!

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
Публикувай отговор
Аватар
Hito®
Мнения: 1415
Регистриран на: Съб Яну 29, 2005 23:43
Местоположение: Самоков....и София...за жалост :(

Отличителни знаци!!!

Мнение от Hito® »

Значи идеята е следната: При евентуален интерес от страна на форума да съберем пари и да отпечатаме малки емблеми които да се лепят на колите,така че да можем да се разпознаваме по водоемите.
Напоследък като отида за риба често си задавам въпроса "Дали около мен няма някои и друг съфорумец?"
Мисля че по този начин ще можем малко по лесно да се намираме и да се запознаваме...............и естествено да засядаме на маса след това :D :P
Аватар
kriki
Мнения: 1539
Регистриран на: Пон Яну 17, 2005 15:29
Местоположение: София
получил Браво: 3 пъти

Мнение от kriki »

Ами то и аз често си задавам тоя въпрос, даже оня ден сме били с 1 колега един до друг и даже не сме и разбрали :) Чак след това по това което той беше писал за излета си зацепих че точно той е ловил до мен.
Fish friendly
Аватар
kalinux
Мнения: 3588
Регистриран на: Нед Фев 20, 2005 1:17
Местоположение: Кюстендил
дал Браво: 208 пъти
получил Браво: 261 пъти
Обратна връзка:

Мнение от kalinux »

Идеята не е лоша, но според мен трудно осъществима. За колегите от провинцията как ще стане получаването на стикера? Сумичката за едно стикерче сигурно ще бъде малка, но таксите на банката, чрез която ще се събират парите, са безумно високи. Може би нещо от рода на принтерна разпечатка на някакво лого, което ще пуснем във форума, което всеки може да си ламинира и да го слага на предното стъкло (напр. под винетката), когато ходи на риба. :?
Аватар
Hito®
Мнения: 1415
Регистриран на: Съб Яну 29, 2005 23:43
Местоположение: Самоков....и София...за жалост :(

Мнение от Hito® »

За получаването на стикера в провинцията мисля че няма да има проблем,.........с книгата се справяме та с едни стикери ли няма да се справим!? Само желание да имаме и ще го натъкмим :)
Аватар
DOCTORA
Мнения: 2154
Регистриран на: Нед Дек 19, 2004 19:27
Местоположение: АНГЛИЯ
дал Браво: 303 пъти
получил Браво: 114 пъти

Мнение от DOCTORA »

Възможно ли е да се организира, и дали ще е скъпо, да се направят шапки с логото на форума, на които всеки може да си изпише името.
Така още по-добре ще се разпознаваме.
Успеха в риболова има две тайни:

1- никога не казвай всичко което знаеш!
Аватар
Майстор Саки
Мнения: 4277
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:27
Риболов: heavy spinning
Местоположение: на р. Дунав около Свищов
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от Майстор Саки »

Интересна идея, но мисля, че е по-подходяща за хората от големите градове, понеже те са и основната част от потребителите на форума, съответно има и доста по-голяма вероятност да се засекат на някой гьол близо до големия град. :roll:
DOCTORA написа:...да се направят шапки с логото на форума, на които всеки може да си изпише името.
Докторе, тва според мен е излишно. Малко като циркаджии ще станем. :D

Make Love & Ribolov!

I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Мнение от PENN »

Тук са го направили точно така,но имат и якета с имената си,шапки,ваденки по колите,по въдици и куки........Започнаха да ги продават всички тия неща в един magazin преди около месец,но преди това си ги поръчваха във форума където си има нещо като magazin на форумчето.Аз като станах член имаше около 1500,но сега сме към 5000+.Вселеба става когато някои си тегли лодката,а друг го засече и има ваденка на задния капак на колата или на ремаркето.После почват едни.......във форума,направо може да се попикае човек от смях.В момента даже има тема кой и къде е виждал коли с логото на форума.Има една от Хавай,Аляска,Орегон.......Аз смятам,че идеята е много правилна,а и има голяма полза от това да те знаят,че си от най-якия рибарски форум-тук никoй не се бъзика с членове на този форум или ако е сбъркал му се налага да се извини или поне да обясни къде е грешката на нашия член.Аз съм регистриран като Българина и по магазините ме знаят така и до този момент не са срешнал човек който да се опита даже да се будалка,нищо,че си нямам шапка с кървава риба на нея.

Малко идеи от нашенския форум,но ще ви трябва регистрация.Малко му е кофти името,но повечето членове са откачалки с доста добро chуство за хумор.



www.bloodydecks.com
Go BIG or Go Home!
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Отличителни знаци!!!

Мнение от babydoctor »

Hito написа: Напоследък като отида за риба често си задавам въпроса "Дали около мен няма някои и друг съфорумец?"
Аз от няколко месеца го мисля това, но ти ме изпревари. :oops: Представях си го като някакъв знак, който е изпринтен на стъклото на каруцата и като нещо, което се вее на или край палатката, изобщо в лагера. Трябва да е нещо, което и да се загуби, да може да се набавя лесно. Е това ако го бях измислил, щях да те изпреваря :D Може би, ако помислим заедно, ще го измислим по-бързо, че сезонът се задава :D :D :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
minkata
Мнения: 3288
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:14
Местоположение: София
дал Браво: 3 пъти

Мнение от minkata »

Твърдо съм зад идеята със стикерите!Най-евтини са за изработка, най-непретенциозни са за дизайн а лесно се събират в плик за писмо и се разпращат из страната.Не знам само дали ще може да се изпише ника от форума на всяка една защото това означава почти всички да са различни и сигурно цената ще скочи но пък идеята си я бива...
executor
Мнения: 555
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:21
Местоположение: Варна
получил Браво: 3 пъти

Мнение от executor »

Отлична идея!Пък и стикерите не са много скъпи :roll:
Stand and fight
Аватар
chirusa_bg
Мнения: 848
Регистриран на: Сря Фев 16, 2005 12:58
Местоположение: Sofia

Мнение от chirusa_bg »

Доста ще е скъпо , ако искаме и ника . Аз от 6 месеца си търся къде
да си направя фанелка с ника , ама като чуят че става дума за една бройка и направо ме гонят :cry:
Казаха че имало някъде около НДК ????????2
Иначе съм ЗА да се накичиме кат коледни елхи :)
Аватар
Kriss
Мнения: 3006
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:38
Риболов: спининг, тролинг
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от Kriss »

Много добро като идея, но ми се струва, че това си е работа на Пайк. В смисъл, че е притежател на форума и сайта. Не че в БГ се спазва много, много авторското право, ама ми се струва, че не би се изкефил ако цъфнат некви стикери с емблемата на форума и сайта. Иначе аз веднага бих си напазарувал.
По-добре неестесвено весел, отколкто естествено нацупен!

Стари Видри
Аватар
minkata
Мнения: 3288
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:14
Местоположение: София
дал Браво: 3 пъти

Мнение от minkata »

Май Kriss е прав. Но лошо няма и Pike да ги продава през магазина - пуска един списък със желаещи, всеки който иска се записва, после в зависимост от бройката се обевява цената и така. А и не е задължително да е точно логото на сайта - може и нещо друго да се измисли - специално за стикерите...
executor
Мнения: 555
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:21
Местоположение: Варна
получил Браво: 3 пъти

Мнение от executor »

Kriss написа:Много добро като идея, но ми се струва, че това си е работа на Пайк. В смисъл, че е притежател на форума и сайта. Не че в БГ се спазва много, много авторското право, ама ми се струва, че не би се изкефил ако цъфнат некви стикери с емблемата на форума и сайта. Иначе аз веднага бих си напазарувал.
Що да не се изкефи бе?Това си е супер реклама и то из цялата страна...Ама той да си каже....А пък за никовете-е не са чак толкова важни.Достатъчен е стикера пък кат се намерим по гьоловете ще си ги кажем :D
Stand and fight
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

executor написа:А пък за никовете-е не са чак толкова важни.Достатъчен е стикера пък кат се намерим по гьоловете ще си ги кажем :D
И аз съм против ник-овете, в края на краищата те се и сменят. Аз се регнах като Бейбидоктор, щото Док беше заето, а иначе така ми викаха още от следването. Достатъчно е да се познае, че е съфорумец - отиваш при него, здрасти, аз съм Доктора, иначе Краси, ти кой си, ела да пиеме по едно :D ...няколко пъти :D :D Па ако остане време, може и риба да половим :D :D А то така и в конфликт можем да влезем някъде - срам :oops:
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Публикувай отговор

Обратно към “Рибарска среща”