Среща на форума

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.

Съгласни ли сте с датата за среща?

Да, ще дойда!
14
82%
Не, да го отложим!
3
18%
 
Общо гласове: 17

Вальо
Мнения: 306
Регистриран на: Съб Мар 26, 2005 11:12
Местоположение: София

Мнение от Вальо »

Колеги и аз бих дошъл таман да се запозная с готини пичове :lol: Ако не изникне нещо в последния момент на осми съм там,само някой ще ме светне ли за какви черни мрени се говори или беше майтап :roll:
Аватар
ASSENAS
Мнения: 2558
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:27
Местоположение: София
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Hi

Мнение от ASSENAS »

Вальо написа:Колеги и аз бих дошъл таман да се запозная с готини пичове :lol: Ако не изникне нещо в последния момент на осми съм там,само някой ще ме светне ли за какви черни мрени се говори или беше майтап :roll:
Всеки е добре дошъл. Черни мрени има ама не те съветвам да се точиш много за тях. Миналата година стана много добра среща. Сигурен съм, че и тази година ще е така.
Мъдроста ме преследва по петите, но аз съм по-бърз.
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

Асене, дали да не удължим събитието? След риболова - на кръчма викам аз. Пак в Уест-а? А?
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
Аватар
ASSENAS
Мнения: 2558
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:27
Местоположение: София
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Hi

Мнение от ASSENAS »

Pol написа:Реших и гласувах - там съм.

Предлагам, обаче приказките да не се въртят около Папарака и Асенсас.
Добре дошъл ПОЛ,

Естествено, че двубоя ми с Папарака е частен случай и за това има отделна тема в спортен риболов. Целта на срещата е да се съберем, да се видим, да хапнем и пийнем и да си хванем по някоя рибка еБентуално. :lol: :lol: :lol:

Любо,

Не ми се вижда добра идеята да ходим в Уест след това. Мисля, че ще сме изморени и трябва да се готвим за работната седмица. Освен това, както се подразбира на язовира няма да ни липсва нито "цър" нито "пър" :wink:
Мъдроста ме преследва по петите, но аз съм по-бърз.
Публикувай отговор

Обратно към “Рибарска среща”