50 години.....

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
Аватар
Майстор Саки
Мнения: 4277
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:27
Риболов: heavy spinning
Местоположение: на р. Дунав около Свищов
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от Майстор Саки »

Честита годишнина и от мен, макар и на патерица! Жив и здрав! :)

Make Love & Ribolov!

I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
bozaka
Мнения: 1747
Регистриран на: Пон Яну 03, 2005 16:12
Местоположение: София
дал Браво: 63 пъти
получил Браво: 11 пъти

Мнение от bozaka »

Любо:
Честита годишнина Петьо! Само здраве ти пожелавам! Другото минава и отминава! .......... И да мине много време, преди да хванеш рибата на живота си!
-------------------------------------------------------------------------------------

Супер поздрав :idea:
Аватар
gmurka4a
Мнения: 64
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 13:19
Местоположение: Варна

Честито

Мнение от gmurka4a »

Честито Петьо да си жив и здрав и дано да ни пуснеш пост и за 100 годишнина!! :P
Petio
Мнения: 46
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 15:17
Местоположение: София

Мнение от Petio »

Колеги, на 50 години и един ден стигнах до свещената истина - все същото ..... съм си. Като доказателство мога да представя следните доводи
- пак ми се ходи за риба( то никога не е преставало това желание - дори и непосредствено след риболов)
- пак ми се пие (това желание търпи промяна във времето, вида на напитките в зависимост АМ или РМ е, а освен това е в обратно пропорционална зависимост от количеството алкохол, поето предния ден)
- като мине хубава жена ми прави впечатление (когато не съм с жената се обръщам да я разгледам - някой път неволно се обръщам и когато съм и с жената, но тя ме корегира...)

Та не боляло и не било толкова страшно. Естествено с колегите направихме един купон. Да се похваля - получих подарък телескоп карбон шестица, сгъваем стол за голям петдесет годишен з..... с поставка на облегалката за бира, кантарче за рибата до 12 кг (то не че аз съм ги наловил по големи от 12 гк.) и устройство за връзване на куки (дядо ми все с такова устройство ги връзваше).
Предстои още един купон в събота и Рамазан байряма свършва.

Още веднъж голямо 10Х на всички и..
На слука от Петьо!
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Petio написа:- някой път неволно се обръщам и когато съм и с жената, но тя ме корегира...)
А, не е неволно :D , мен също ме коригират :D :D И за останалото си аПсУлИУтно прав - наздраве ти и за събота :D :D и нека купонът никога не свършва, меракът може би умира,, но едва след като ти изнесат 40-тини. Наблягам на "може би" :D :D :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Публикувай отговор

Обратно към “Рибарска среща”