Срещата на форума на Белопопци. Кратък репортаж.

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
Аватар
Алеко
Мнения: 11056
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

Вальо написа:Е сега вече се ядосах :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Lubo написа
Алеко ПРЕЗИДЕНТ!
Левака министър на околната среда и водите!
Първо г-н кандидат президента не става щото както се вижда от докоменталните кадри кандидата за президент спи сам :?: :?: :?: . :( :wink:.Аз лично на лавката в присъстието и със свидетелските показания на Маркони видях нещо русо пред което аз не бих си легналта камо ли да заспя както нашия кандидат президент :lol: :lol: :lol: :oops:Кво бих направил е тема за доста изискан разговор и размисъл :?: :?: :?: Колкото до втората част на девиза, г-н Левака излъга ,че е пил КОКА-КОЛА на закуска щото аз се заклевам,че бодох кифтета на обяд и като ги избодъх от джоба на г-н кандидат министърат се подаваше червена капачка.Ето защо драги съпартийци бих се предложил за президент щото видях истината ,струваше си :lol: :cry: :cry: Не пия Кола щото съм на диета,и не се ебавам с некакви си 0,40гр. ами си метках с 6 грамова плувка, може и заради това не се записах ама пак ставам и за двете длъжности.Вервайте ми.
Аааа, нЕма да се разбереме, Вальо! Първо - аз съм порядъчен човек и спя сам, особено когато наоколо има съпартийци, пък и други неизвестни индивиди. Не се знае, кой някъде ще ме изтипоса, пък после иди доказвай, че нямаш сестра! Второ - какво бих правил с онуй русото, си е президентска, т.е. държавна тайна!
Аватар
Markony
Мнения: 2008
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 15:54
Местоположение: с. Гурмазово
дал Браво: 198 пъти
получил Браво: 32 пъти

Мнение от Markony »

Така:

1. Срещата си беше супер.
2. Който не се е оглеждал за група която оживено си комуникира си е негова работа.
3. Много моля колегата Вальо да не ме замесва в разни интрижки, щото
и на калъп да ме фанат пак не признавам :wink:
4. Им скъсах джуките на слънчаците по поръчка на Алеко, щото искал да си хване единствената (еднооката) щука :D

Те тва е, надявам се скоро на нова среща и дано се превърне в традиция поне веднъж в месеца.

Поздрави!

П. С. Специални благодарности на Алеко и Пол които ми помогнаха с транспорта!
Аватар
DOCTORA
Мнения: 2154
Регистриран на: Нед Дек 19, 2004 19:27
Местоположение: АНГЛИЯ
дал Браво: 303 пъти
получил Браво: 114 пъти

Мнение от DOCTORA »

Любо, благодаря!
Получих снимките.
Успеха в риболова има две тайни:

1- никога не казвай всичко което знаеш!
Аватар
Samuil
Мнения: 2680
Регистриран на: Сря Яну 12, 2005 22:57
Риболов: Spinning
Местоположение: София

Мнение от Samuil »

Ето и още две снимки, от отсрещната страна на язовира:

Това беше най-популярната риба, която излизаше след 9:00 часа /т.е. в състезателно време/:

Изображение

А това е скромния ми улов до 8:45 - една каракуда и едно шаранче (+ две костурчета, които не може да хване апарата...):

Изображение

Това беше положението, кълвеше само до 9. След това - нихт. Щекарите изкарваха риба и след това, но с доста скромни размери... :cry: (не по-големи от 8 см). Основно слънчаци.

Само Алеко е избил рибата, не знам как я е излъгал.
Аватар
Metodi
Мнения: 717
Регистриран на: Вто Яну 18, 2005 11:36
Местоположение: Sofia

Мнение от Metodi »

Самуиле, за слънчаците че излизаха така е, но небяха основния улов. Предимно се ловяха бабушки и то не от 8 см.
Master Fishing
Аватар
Samuil
Мнения: 2680
Регистриран на: Сря Яну 12, 2005 22:57
Риболов: Spinning
Местоположение: София

Мнение от Samuil »

Извинявам се тогава за допуснатата неточност. Аз говоря за това, което видях.
Аватар
Алеко
Мнения: 11056
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

Metodi написа:Самуиле, за слънчаците че излизаха така е, но небяха основния улов. Предимно се ловяха бабушки и то не от 8 см.
Хм... Вие там от щекарското кьоше може да разправяте, че и белуга сте фанали :lol: :lol: :lol: А доказателствен материал имате ли?
Аватар
Metodi
Мнения: 717
Регистриран на: Вто Яну 18, 2005 11:36
Местоположение: Sofia

Мнение от Metodi »

Алеко, признавам хвана ме неподготвен откъм снимков материал. Постоянно апарата си е в платформата ама кой да му купи батерии и да снима после:(:(:(. А белуга нямаше - неклъвна този ден:):):) иначе и нея да сме извадили:)
Master Fishing
Аватар
minkata
Мнения: 3288
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:14
Местоположение: София
дал Браво: 3 пъти

Мнение от minkata »

И аз се чудя защо не кълвеше тогава - то този голям кит в това малко язовичре е изплашил тръгне и на нас риболова :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Рибарска среща”