Срещата на форума на Белопопци. Кратък репортаж.

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Мнение от Павел Иванов »

Баси не е имало ни кифтета ни бира :shock: Значи критиката е даже в малко :evil: Туй значи какво значело шесто чувство кога се отплеснах в събота на масата до към 6 сабаале та не можах да дойда :wink:
Аватар
Metodi
Мнения: 717
Регистриран на: Вто Яну 18, 2005 11:36
Местоположение: Sofia

Мнение от Metodi »

Здравейте риболовци:). Този до Milchon бях аз. Половихме бабушки, и си стана риболов. Аз лично си тръгнах към 12.00 часа , нещо ме мъчеше температура и затова неможех да остана. Вярно е че с много хора несе запознах, но се надявам на една среща на МАСА където да се видим:). Предполагам , че всички са прекарали добре в готиния слънчев ден и са отморили от ежедневието.
Master Fishing
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

Павел Иванов написа:Баси не е имало ни кифтета ни бира :shock: Значи критиката е даже в малко :evil: Туй значи какво значело шесто чувство кога се отплеснах в събота на масата до към 6 сабаале та не можах да дойда :wink:
Как да е нямало кифтета и бира? С Пол и Маркони още в 9:00 ч. почнахме с бирите, а кифтета ги нахапахме към 12:00.
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Мнение от Павел Иванов »

Доколкото съда по думите на Вальо туй нещо с кифтетата е било на принципа "Боеца , сам пак си е боец!" , не е имало тежки маси , дружни лъкардии , общи наздравици от типа на "наща маса поздравява ваща с песента - Платете ни сметката " , а тва ич не е правилно и не подхожда на добре организирана форум среща 8)
Аватар
ASSENAS
Мнения: 2558
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:27
Местоположение: София
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Хай

Мнение от ASSENAS »

Много хубава си стана срещата. Верно, не можахме да се организираме за състезание и тежки маси, ама какво от това. Аз установих един феномен - Левака пие кока-кола :lol: :lol: :lol:
Мъдроста ме преследва по петите, но аз съм по-бърз.
Аватар
Левака
Мнения: 5158
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:13
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: Хай

Мнение от Левака »

ASSENAS написа: Аз установих един феномен - Левака пие кока-кола :lol: :lol: :lol:
:lol: Това беше сутринта вместо кафе,а на обяд 4ка кифтета,зелева салата и биричка. :wink:
Убий глупака с мълчание.

http://sladkarnica-jasi.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Re: Хай

Мнение от Алеко »

ASSENAS написа:Много хубава си стана срещата. Верно, не можахме да се организираме за състезание и тежки маси, ама какво от това. Аз установих един феномен - Левака пие кока-кола :lol: :lol: :lol:
Верно, състезание нямаше, но пък ако беше имало, щях да съм поне в зоната на точките този път (1-8 място), от което много ми е гот. 8) 8) 8) Фанах си две шаранчета, което по моя преценка с моята тактика и такъми хич не е зле. (Другите риби в живарника, сниман от Пайк, са няколкото слънчака на Маркони и костурчето на Пол, извадено от Крис, докато Пол папаше кифтета).

Много си беше гот - нашата групичка си бъбрихме сладко, бирица се черпихме, някои подремнахме, изобщо - какво му трябва на човек! Единственият недостатък на срещата беше, че бяхме разпръснати по целия гьол и не можахме да се съберем всинцата на едно място. Ама иде лято, като мине забраната можем да повторим упражнението на някой свободен водоем и да го съчетаем с една еко-акция.
Аватар
minkata
Мнения: 3288
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:14
Местоположение: София
дал Браво: 3 пъти

Мнение от minkata »

Това че не се събрахме си чисто наша вина - трябваше да се извадят въдиците и да се седни сериозно на една маса и тогава всеки ще се сети кои са тия младежи. Аз лично си напъвах слуха сигурно поне 1 час докато установя че един 1 от хората срещу мен се казва Алеко и по този начин да установя че сте вие.Ама вече ви знам и искам да ви кажа че другия път ще се тупна до вас!!! :lol:
tseko
Мнения: 20
Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 9:19
Местоположение: Sofia

Белопопци

Мнение от tseko »

Както виждам гъолът е много пълен.В тази ситуация/вкл.закъсняла пролет/ шарана трябва да се търси към тръстикаката/на Изток, обратно на стената/.Там е и каракудата.Иначе съм учуден защо не сте ловили бабушки близо до брега?За нея обаче трябват плувки максимум 0,4 грама.Иначе не пипа, по точно плюе!Има и сом - никой ли не пробва?
Едно е да искаш, друго е да можеш а трето и четвърто е да го направиш!
Аватар
Metodi
Мнения: 717
Регистриран на: Вто Яну 18, 2005 11:36
Местоположение: Sofia

Мнение от Metodi »

Е за бабушка чак плувка 0.4 грама, ми се вижда малко. Всички около мен и аз даже ловихме на плувки 0.5 и 0.75 и си взимаше много струвно , немога да кажа че е имало плюене.
Master Fishing
Аватар
Докера
Мнения: 1436
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 16:27
Местоположение: Варна
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 7 пъти

Мнение от Докера »

Pol написа:Аз гоних една патица, да я опърлиме и да хвърлим за сом, ма ми избега. :D
Врабчета нямаше ли ? :roll: :D :D Или за голям сом щяхте да мятате ? :D :D
Пък и патицата на шиш и мааалко по-опърлена :twisted:
Няма нищо лошо в това да си говориш сам - лошото идва , когато започнеш да си отговаряш !
Селяните казаха: Ей,да вържем попа,та да е мирно селото.
Попа отвърна: Ааааа не,чада мои - Вържете си булките, че да е мирен попа.
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

Какъв ти сом, какви 5 лева?! Патката щяхме да я ядем с пресни картофки, ама Пол нещо се замота и тя му офейка.
Вальо
Мнения: 306
Регистриран на: Съб Мар 26, 2005 11:12
Местоположение: София

Мнение от Вальо »

Е сега вече се ядосах :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Lubo написа
Алеко ПРЕЗИДЕНТ!
Левака министър на околната среда и водите!
Първо г-н кандидат президента не става щото както се вижда от докоменталните кадри кандидата за президент спи сам :?: :?: :?: . :( :wink:.Аз лично на лавката в присъстието и със свидетелските показания на Маркони видях нещо русо пред което аз не бих си легналта камо ли да заспя както нашия кандидат президент :lol: :lol: :lol: :oops:Кво бих направил е тема за доста изискан разговор и размисъл :?: :?: :?: Колкото до втората част на девиза, г-н Левака излъга ,че е пил КОКА-КОЛА на закуска щото аз се заклевам,че бодох кифтета на обяд и като ги избодъх от джоба на г-н кандидат министърат се подаваше червена капачка.Ето защо драги съпартийци бих се предложил за президент щото видях истината ,струваше си :lol: :cry: :cry: Не пия Кола щото съм на диета,и не се ебавам с некакви си 0,40гр. ами си метках с 6 грамова плувка, може и заради това не се записах ама пак ставам и за двете длъжности.Вервайте ми.
Аватар
DOCTORA
Мнения: 2154
Регистриран на: Нед Дек 19, 2004 19:27
Местоположение: АНГЛИЯ
дал Браво: 303 пъти
получил Браво: 114 пъти

Мнение от DOCTORA »

Поздрави на всички съфорумци посетили мероприятието!

Мисля че е крайно време да се организира направата на шапки, фанелки и байрячета с емблемата на форума!
Това си е чист резил! Съфорумци да дойдат на предварително уговорено мероприятие и да се разминават един с друг като служители на ИАРА с бракониери!!!!!

Любо, имам една голяма молба. Ще можеш ли да ми пратиш снимките на мейла защото не мога да ги отворя. Снимките на Пайк ги виждам, но твоите не.
Благодаря!
Успеха в риболова има две тайни:

1- никога не казвай всичко което знаеш!
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

DOCTORA написа:...Любо, имам една голяма молба. Ще можеш ли да ми пратиш снимките на мейла защото не мога да ги отворя. Снимките на Пайк ги виждам, но твоите не.
Благодаря!
Готово!
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
Публикувай отговор

Обратно към “Рибарска среща”