Fishing Mania Back Online

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
Публикувай отговор
Аватар
SASHO
Мнения: 4749
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:57
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 119 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от SASHO »

Алеко написа:Ще си ги наваксаме броя мнения, не се косете! Аз кво да кажа, като имах близо 1500 :cry:
Не бъди скромен ... :wink: близо 2000 бяха май..
"Това, което знам за спининга е толкова малко, че дори си мисля, че нищо не знам."

http://www.starividri.com
http://www.starividri.eu
AVON
Мнения: 59
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 11:21
Местоположение: София

Мнение от AVON »

Здравейте и от мен! :wink:
Поздравления за бързата реакция.

Моето мнение е,че трябва да има отделна тема "СЪСТЕЗАНИЯ",независимо от кой вид риболов.

УСПЕХ НА НОВАТА FISHING MANIA! :wink:
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

oldman написа:Благодарности на Pike за огромната работа !
Предлагам да са намери и 1 кътче за риболова с (от) лодка.
Ама ще трябва да го разделим туй кътче - за влачещи, за плувкари, за вкарващи дънни въдици и пр.
Нека по-добре за лодките да се пише в съответните подфоруми.
Аватар
Coarseman
Мнения: 8967
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: Globetrotter wannabe...
получил Браво: 8 пъти

Мнение от Coarseman »

oldman написа:Предлагам да са намери и 1 кътче за риболова с (от) лодка.
Нема сми,така като гледам досега предложенията ше стане яко разводнявка,има рибарски форуми с разни неща като:риболов с мач,с болонезе,с гол телескоп,с на майка си п..ката и сички са с по 1-2 теми и още толкова мнения.Кому е нужно тва?

Като врял и кипял из разни форуми моа да ви кажа че обикновено огромния процент от мненията се съсредоточават в една две стаи,каквито тук бяха "Рибарска среща",Мухарски риболов и Спинингов риболов (заради видрите),а в останалите активността е далеч по-ниска,така че спрете с тея дивотии за диверсификации и майни гъзини,щото като нищо утре некой може да иска да се дели на "лодки с електрически двигател" и "лодки с бензинов двигател" "сом с дървен кльонк" и "сом с метален кльонк" "щека с близалка" и "щека с буре" и да стигнем до стая "ловящи САМО с повод 0,14".
Мислете си с главите преди да седнете да пишете,към тва искам да призова.

Старата схема си беше перфектна с промяната от спортен на състезателен риболов и с предложеното от Пенн за риболов по света.
Simplyfish
Мнения: 23
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 11:04
Местоположение: Пловдив

ищу тереньтьеву светлану ивановну

Мнение от Simplyfish »

со станцией облегчённой на 10т (65т вместо 75т). Станция не была облегчена, сколько можно повторять Она весила 75 тонн: Совершенно верно но чтобы вывести эти дополнительные 10 тонн приш
со станцией облегчённой на 10т (65т вместо 75т). Станция не была облегчена, сколько можно повторять Она весила 75 тонн: Совершенно верно но чтобы вывести эти дополнительные 10 тонн приш
Последно промяна от Simplyfish на Нед Дек 20, 2009 23:15, променено общо 2 пъти.
Zander
Мнения: 6273
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:21
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 62 пъти
получил Браво: 213 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Zander »

Coarseman написа:Да му еба пичката лелина румънска мамалигарска все пак.

Плаче ми се като си гледам до ника броя мнения:2,дееба черната несправедливост,тъкмо бях решил да ги правя 1000 :lol: :lol:

Корсе, Корсе, кофти друже, ама кво да каже Алеко като имаше 1996 мнения - ей така, толкова труд на вятъра!!!

Влад Дракула да им пийне кръвчицата на тия посрани мамалигари.... :evil:
Аватар
Майстор Саки
Мнения: 4277
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:27
Риболов: heavy spinning
Местоположение: на р. Дунав около Свищов
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от Майстор Саки »

Дотук поддържам мнението на коУегата Корсмен за запазване на стария вид на форума + добавката на Пенн. Наистина нема файда да направим някаква детайлна дървовидна структура на форума - с подфоруми и едва ли не подсекцийки към някои от тях, а след това да се мъдрят само по няколко теми във всяка...

Обаче се чудя все още дали наистина не е нужно да има /и то точно под "Рибарска среща", че да бие на очи/ и едно "Царство на офтопика". Така Рибарската среща пак ще си е общ форум за нещата, които ни вълнуват, но все пак касаещи хобито ни!, а пък Офтопика ще е за неща несвързани с риболова... Какво ще кажете по въпроса?

Make Love & Ribolov!

I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
Аватар
ASSENAS
Мнения: 2558
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:27
Местоположение: София
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от ASSENAS »

Майстор Саки написа:Обаче се чудя все още дали наистина не е нужно да има /и то точно под "Рибарска среща", че да бие на очи/ и едно "Царство на офтопика". Така Рибарската среща пак ще си е общ форум за нещата, които ни вълнуват, но все пак касаещи хобито ни!, а пък Офтопика ще е за неща несвързани с риболова... Какво ще кажете по въпроса?
Те това е добра идея. :idea:
Мъдроста ме преследва по петите, но аз съм по-бърз.
Zander
Мнения: 6273
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:21
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 62 пъти
получил Браво: 213 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Zander »

Алеко написа:
oldman написа:Благодарности на Pike за огромната работа !
Предлагам да са намери и 1 кътче за риболова с (от) лодка.
Ама ще трябва да го разделим туй кътче - за влачещи, за плувкари, за вкарващи дънни въдици и пр.
Нека по-добре за лодките да се пише в съответните подфоруми.
А и за помпане требе да има кътче - /не помпане на лодките разбира се/, а помпащи със зимните блесни...
Аватар
Coarseman
Мнения: 8967
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: Globetrotter wannabe...
получил Браво: 8 пъти

Мнение от Coarseman »

Майстор Саки написа:Обаче се чудя все още дали наистина не е нужно да има /и то точно под "Рибарска среща", че да бие на очи/ и едно "Царство на офтопика". Така Рибарската среща пак ще си е общ форум за нещата, които ни вълнуват, но все пак касаещи хобито ни!, а пък Офтопика ще е за неща несвързани с риболова... Какво ще кажете по въпроса?
Мдамм,даже имам и име за тва местенце: РиболОФФ!

Ма съм находчив бе! :lol: :lol:
Аватар
SASHO
Мнения: 4749
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:57
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 119 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от SASHO »

Ами , Майсторе, аз съм напълно съгласен с Корсето, още повече, че нещата за които говори той вече се виждат в един друг риболовен форум и е направо трагично. Така както беше структуриран стария ни форум си беше идеално.

Добавката на Пенн си е необходима с оглед на това, че бая народ е отвъд границите на родината и пише тук ..


А колкото до Оффтопик форум, смятам че е наистина добра идея "простотийките" ни да са си отделно ...

Това е ..

ПОЗДРАВИ
"Това, което знам за спининга е толкова малко, че дори си мисля, че нищо не знам."

http://www.starividri.com
http://www.starividri.eu
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

Ми то за зимния риболов си имаше цял подфорум! :D

Идеята на Майстора за офф-топика е добра и я подкрепям. Мисля си обаче, че разделението за отделните гьолове и реки няма да е лошо - ще се улеснява търсенето и подаването на информация.
Аватар
Майстор Саки
Мнения: 4277
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:27
Риболов: heavy spinning
Местоположение: на р. Дунав около Свищов
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от Майстор Саки »

Coarseman написа:Мдамм,даже имам и име за тва местенце: РиболОФФ!

Ма съм находчив бе! :lol: :lol:
Ахах, много добре, звучно и синтезирано. :D

Make Love & Ribolov!

I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
Аватар
SASHO
Мнения: 4749
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:57
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 119 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от SASHO »

Алеко написа: Мисля си обаче, че разделението за отделните гьолове и реки няма да е лошо - ще се улеснява търсенето и подаването на информация.
Това според мен може да се реши и с няколко "Важни теми" в "Какво, Къде, Кога". Ше требе и сероизен мод да коригира инфото
"Това, което знам за спининга е толкова малко, че дори си мисля, че нищо не знам."

http://www.starividri.com
http://www.starividri.eu
©тефанаки
Мнения: 288
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:14
Местоположение: София

Честито!

Мнение от ©тефанаки »

Здравейте, колеги!
Да ни е честит новия сайт!
Всички кучета отиват в рая

Не натискай тук!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Рибарска среща”