Fishing Mania Open XVI - ГЛАСУВАНЕ за водоем /ОТНОВО

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
Публикувай отговор

Изброр на водоем за Fishing Mania Open XVI

Анкетата свършва на Нед Окт 17, 2010 17:14

яз. Алино
3
4%
яз. Белопопци
2
2%
яз. Веринско
0
Няма гласували
яз. Враждебна (платения)
0
Няма гласували
яз. Горни Богров (платения)
1
1%
яз. Долни Богров
0
Няма гласували
яз. Домлян
0
Няма гласували
ез. Дружба
0
Няма гласували
р. Дунав (около Русе)
4
5%
яз. Дяково
1
1%
яз. Извево
0
Няма гласували
яз. Конска (до Брезник)
0
Няма гласували
яз. Копринка
24
28%
яз. Леново
1
1%
яз. Нови Хан (платения)
0
Няма гласували
ез. Панчарево (стената)
20
24%
яз. Слаковци
0
Няма гласували
р. Струма (трети бараж, при Благоевград)
29
34%
яз. Суходол
0
Няма гласували
 
Общо гласове: 85

Mi6a
Мнения: 55
Регистриран на: Съб Фев 10, 2007 14:50

Мнение от Mi6a »

Багажа с лодки ли ще го пренасяте от другата страна или след жребия "късметлиите" ще обикалят 15 км за да отидат оттатъка :lol: :lol:
TRAP
Мнения: 4663
Регистриран на: Пон Мар 14, 2005 23:45
Местоположение: София/Видин/
получил Браво: 1 път

Мнение от TRAP »

pike написа:
toto57 написа:
pike написа:За Струма ще трябва да се търси съдействие от ИАРА, ако ни откажат, като нищо може да дойдат и да ни изгонят, един вид, че притесняваме останалите хора.
Не виждам каква е разликата м/у свободна река и свободен язовир, визирам Копринка и Панчарево, та до вчера нищо не се споменаваше за ИАРА?!?!?!?

Сигурно трябва да се плаща на ИАРА да ни отцепи района!

Ние сами ще си го отцепим и със сигурност поне нощта срещу неделя няма да има срекмета, мрежи и парашути на Баража, за което ИАРА трябва да ни платят! :lol:

Не виждам как биха могли да ме изгонят при положение, че си ловя риба със заверен билет и спазвам законите!

Защо поне един път да не платим такса на себе си и да я превърнем в почерпка!

п.п. Между другото някой направи ли си труда да преброи явните гласове, т.е. съпроводени с пост???
И аз така си мислех до състезанието на Сопот. Тогава ИАРА дойдоха на рутинна проверка, като ни видяха първо се захванаха с нас, нищо че състезанието не бе свършило, те започнаха да проверяват билетите. Мен като организатор ме привикаха и ми обясниха, че щом се прави такова организирано събитие, те трябва да бъдат уведомени предварително, да имат списък с участниците, да бъдат там още от началото и т.н. и т.н. Сега независимо дали се избере Струма или Копринка ще трябва да им пращам писмо, пише го в ЗРА.
Вържи си гащите да са ти чисти ръцете после.
Аз ходя по брега и викам рибката да идва тя при мен сега.
Аватар
toto57
Мнения: 289
Регистриран на: Вто Окт 14, 2008 23:11
Местоположение: Радомир

Мнение от toto57 »

pike написа:
toto57 написа:
pike написа:За Струма ще трябва да се търси съдействие от ИАРА, ако ни откажат, като нищо може да дойдат и да ни изгонят, един вид, че притесняваме останалите хора.
Не виждам каква е разликата м/у свободна река и свободен язовир, визирам Копринка и Панчарево, та до вчера нищо не се споменаваше за ИАРА?!?!?!?

Сигурно трябва да се плаща на ИАРА да ни отцепи района!

Ние сами ще си го отцепим и със сигурност поне нощта срещу неделя няма да има срекмета, мрежи и парашути на Баража, за което ИАРА трябва да ни платят! :lol:

Не виждам как биха могли да ме изгонят при положение, че си ловя риба със заверен билет и спазвам законите!

Защо поне един път да не платим такса на себе си и да я превърнем в почерпка!

п.п. Между другото някой направи ли си труда да преброи явните гласове, т.е. съпроводени с пост???
И аз така си мислех до състезанието на Сопот. Тогава ИАРА дойдоха на рутинна проверка, като ни видяха първо се захванаха с нас, нищо че състезанието не бе свършило, те започнаха да проверяват билетите. Мен като организатор ме привикаха и ми обясниха, че щом се прави такова организирано събитие, те трябва да бъдат уведомени предварително, да имат списък с участниците, да бъдат там още от началото и т.н. и т.н. Сега независимо дали се избере Струма или Копринка ще трябва да им пращам писмо, пише го в ЗРА.
ОК! Разбрах! :lol:

А докога ще продължава гласуването и ще има ли време за формалностите с ИАРА?
Ако разбираш, колко малко време ще си жив и колко дълго ще си умрял, тогава ще си помислиш как да живееш!
Trout
Мнения: 317
Регистриран на: Нед Фев 24, 2008 13:57
Местоположение: Перник

Мнение от Trout »

епа от двете страни на реката и ако нема место даже може и на острова да се застане
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 349 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Мнение от MapuaH »

Mi6a написа:Багажа с лодки ли ще го пренасяте от другата страна или след жребия "късметлиите" ще обикалят 15 км за да отидат оттатъка :lol: :lol:
Тегленето на жребия ще го направим на Лукойл преди Благоевград и готово !!! Ще има сидии от двете страни на реката. Секторите ще са разделени от предния ден.
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
Mi6a
Мнения: 55
Регистриран на: Съб Фев 10, 2007 14:50

Мнение от Mi6a »

MapuaH написа:
Mi6a написа:Багажа с лодки ли ще го пренасяте от другата страна или след жребия "късметлиите" ще обикалят 15 км за да отидат оттатъка :lol: :lol:
Тегленето на жребия ще го направим на Лукойл преди Благоевград и готово !!! Ще има сидии от двете страни на реката. Секторите ще са разделени от предния ден.
При положение, че някой лови с щека а над него друг с болонеза а най-отгоре трети с фидер знаеш ли какво ще стане и са наредени през 7-8 м ще стане мазало. Пичове мислете малко повече, да се организират състезания не е лесна задача. разстоянието на река трябва да е през 15 метра защото никой не знае кой ще се падне до него ако е някой с болонеза ще ти мята върху щеката и ще ловите на едно хранително петно. Успех
Аватар
taurus
Мнения: 848
Регистриран на: Сря Юни 01, 2005 16:56
Местоположение: София/Монтана

Мнение от taurus »

venci72 написа::lol: не се занимавам със састезания,..........
........може и да дойдем да гледам :lol:
Венци, ако е на Струма де те цаним за тренер, а? Че на река съм пълен лаик, а па ти скобарите на Струма сигурно поименно ги знаеш вече :lol:
Малка, ама риба... :-)
http://www.ribar.eu" target="window.open(this.href);return false;
Аватар
Carp_Attack
Мнения: 174
Регистриран на: Вто Ное 20, 2007 18:55
Местоположение: София
дал Браво: 1 път

Мнение от Carp_Attack »

Ще е екстра едно състезание на река,гласувах за баража!
Миналата година по това време,вървеше супер риболов,тази незнам как ще е!?Обаче ще е интересно със сигурност.
Аватар
naso
Мнения: 3365
Регистриран на: Съб Окт 27, 2007 16:53
Местоположение: София
дал Браво: 95 пъти
получил Браво: 244 пъти

Мнение от naso »

На Струма е рисковано, защото може да падне някой сериозен дъжд и реката да стане мътна и голяма.
Освен това мисля, че трябва да обясните на колегите, които нямат щеки, че те просто не могат да ловят там с други въдици. Особено ако коридорите са по-тесни. Не е честно да си мълчат тия които са наясно с нещата и когато пристгнат колеги, които не са ходили там да се разочароват. Все пак са били доста път.
А за разправийте с другите местни риболовци, които ще дойдат да ловят там просто не ми се мисли. Те си го имат там за свое :lol:
kininikolai
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Яну 07, 2009 20:17

Мнение от kininikolai »

Струма си ми е слабост,така че и аз сьм там,и съм за там.
Преди да почнем да ловим с щеки,ловехме с кой каквото има,така че няма грижи,за видовете въдици,а местните ловят на срещуположния бряг,предимно сом и щука,та и с тях няма да има кой знае кви проблеми.
Добро предложение,браво Бисо.
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 349 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Мнение от MapuaH »

naso написа:На Струма е рисковано, защото може да падне някой сериозен дъжд и реката да стане мътна и голяма.
Освен това мисля, че трябва да обясните на колегите, които нямат щеки, че те просто не могат да ловят там с други въдици. Особено ако коридорите са по-тесни. Не е честно да си мълчат тия които са наясно с нещата и когато пристгнат колеги, които не са ходили там да се разочароват. Все пак са били доста път.
А за разправийте с другите местни риболовци, които ще дойдат да ловят там просто не ми се мисли. Те си го имат там за свое :lol:
MapuaH написа:............ Така или иначе риболова там основно е на щека и място си трябва.
Тук съм им написал Бат Наско :) Не означава, че на директен 7 или 8 м. няма да излизат скобари, напротив.
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
Trout
Мнения: 317
Регистриран на: Нед Фев 24, 2008 13:57
Местоположение: Перник

Мнение от Trout »

там течението не е толко бързо и е вазможно да се лови с болонезе,нема да може да се изтича по 30м ма ако коридорите са на по 10м един от друг може спокоино да си се лови
kininikolai
Мнения: 5
Регистриран на: Сря Яну 07, 2009 20:17

Мнение от kininikolai »

Хубавото е,че дори и да е едра и мътна реката,там може да се лови риба.Не,че не съм имал слаби риболови там и при хубава вода.... :wink:
Аватар
Julian_84
Мнения: 755
Регистриран на: Пет Фев 17, 2006 13:16
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Обратна връзка:

Мнение от Julian_84 »

Аз не съм съгласен с мнението че там става само за щека.
Според мен директна 7ца или 8ца също е добър вариант който е проверен не един и два пъти ;)
Времето от средата на другата седмица го дават да е идялно тъй че да се надяваме че реката ще е перфектна за риболов.
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 349 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Мнение от MapuaH »

Момци, да видим дали ще завърши гласуването с победа на баражите :) Това също е важно. Аз съм иначе 100 % ЗА там :)
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
Публикувай отговор

Обратно към “Рибарска среща”