Fishing Mania Open XVI - ЗАПИСВАНЕ

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
Публикувай отговор
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4479 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Pike »

Ако някой пропусне срещата на Лукойл или отиде директно по друг път, да се насочи към голямата топола, която на около 100-тина метра след прага надолу по течението (поне в тъмното на толкова ми се стори).

От дясно на тополата (нагоре по течението) съм направил 8 или 9 сектора, от ляво на тополата (надолу по течението съм направил още 10 сектора. В последствие видях, че от ляво на тополата май са по-хубави местата, поне на тъмно така изглеждаха :) и утре сутринта като се съберем може да преместим горните сектори и тях надолу след тополата, ще видим на светло как са местата и ще решим на място.
Аватар
MapuaH
Мнения: 5825
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 20:46
Риболов: Основно спининг
Местоположение: Markdorf, Deutschland
дал Браво: 356 пъти
получил Браво: 346 пъти
Обратна връзка:

Мнение от MapuaH »

pike написа:Ако някой пропусне срещата на Лукойл или отиде директно по друг път, да се насочи към голямата топола, която на около 100-тина метра след прага надолу по течението (поне в тъмното на толкова ми се стори).

От дясно на тополата (нагоре по течението) съм направил 8 или 9 сектора, от ляво на тополата (надолу по течението съм направил още 10 сектора. В последствие видях, че от ляво на тополата май са по-хубави местата, поне на тъмно така изглеждаха :) и утре сутринта като се съберем може да преместим горните сектори и тях надолу след тополата, ще видим на светло как са местата и ще решим на място.
Сашо, колко човека ще са в крайна сметка ? Поне официално де, то отказали се може да има винаги :)
"Риболовът не е наслука - риболовът е наука !!!"
Аватар
Ники Дончев
Мнения: 1567
Регистриран на: Нед Яну 27, 2008 2:54
Местоположение: София

Мнение от Ники Дончев »

MapuaH написа:
Сашо, колко човека ще са в крайна сметка ? Поне официално де, то отказали се може да има винаги :)
Като гледам списъкът 31
ВсЕкИ дЕн зА РиБа мИ сЕ хОди...ЛуД Ли Съм..ИлИ дА
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Коце »

Успех на всички утре! Моята прогноза е 1 място около 1,5 - 1,8 кг риба :)
Аз няма да дойда, че ще правя туршии /царска/ и ще мариновам гъби! Днес вместо на риба отидох за гъби - около 20 кила набрах, добре че едни добри хора ме докараха обратно, че немаше как да ги донеса...пуста лакомия :lol: :lol: :lol:
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
plko
Мнения: 79
Регистриран на: Пет Юни 18, 2010 15:43

Мнение от plko »

успех на ВСИЧКИ утреее
Аватар
Julian_84
Мнения: 755
Регистриран на: Пет Фев 17, 2006 13:16
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Обратна връзка:

Мнение от Julian_84 »

Useph na vsi4ki utre .... ;)
Mnogo me e qd che nqma da moga da doida na tova sastezanie ama zdrave da e .. siguren sam che shte ima oshte sastezaniq tam :)
gingerfish
Мнения: 84
Регистриран на: Съб Фев 10, 2007 18:42
Местоположение: Видин

Мнение от gingerfish »

Колеги,
На Драгичево наистина е кошмар. Алтернативният маршрут, по който аз минах е- Бистрица-Железница(Софийските), от там слизате между Дупница и Самоков, продължавате към Дупница и от там вече е ясно.
Пътят не е лош, в първата си част е с повечко завой, но, за час и нещо(до час и половина се стига).
Извинявам се на всички колеги, че не се сетих по-рано да информация ... :oops: :oops: :oops:
Единствено от нашата култура зависи ще има ли богати на риба водоеми,чиито бряг не прилича на сметище.Нулев толеранс за простаците и бракониерите.
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Коце »

gingerfish написа:Колеги,
На Драгичево наистина е кошмар. Алтернативният маршрут, по който аз минах е- Бистрица-Железница(Софийските), от там слизате между Дупница и Самоков, продължавате към Дупница и от там вече е ясно.
Пътят не е лош, в първата си част е с повечко завой, но, за час и нещо(до час и половина се стига).
Извинявам се на всички колеги, че не се сетих по-рано да информация ... :oops: :oops: :oops:
Сакън недейте да минавате от там! В момента са големи ремонти и най-вероятно ще ви отнеме поне 1 час до главния път!
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4479 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Pike »

MapuaH написа:Сашо, колко човека ще са в крайна сметка ? Поне официално де, то отказали се може да има винаги :)
По списък са 30 човека, допълнително ми се обади Иван Лилов, които не беше успял да се запише, аз го записах, значи сме 31 човека.

Предполагам, че утре ще се съберем около 25 човека, ще пренаредим секторите на 30, а листчетата за жребия първоначално ще подготвя за 25 души, че да няма големи дупки между секторите.
gingerfish
Мнения: 84
Регистриран на: Съб Фев 10, 2007 18:42
Местоположение: Видин

Мнение от gingerfish »

Хм, не знам, аз пътувах в четвъртък , вярно е ноща, но движение почти нямаше. Ремонти личеше да е имало на две-три места, в едното платно...
Единствено от нашата култура зависи ще има ли богати на риба водоеми,чиито бряг не прилича на сметище.Нулев толеранс за простаците и бракониерите.
armani
Мнения: 212
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 19:52

Мнение от armani »

аз предлагам тези сектори дето си ги направил от тополата нагоре да ги прехвърлим надолу по течението,защото нагоре става много плитко :wink:
Trout
Мнения: 317
Регистриран на: Нед Фев 24, 2008 13:57
Местоположение: Перник

Мнение от Trout »

и аз съм на това мнение,на доло е по добре ем е по дълбоко па и е малко по силно течението
Аватар
maver13
Мнения: 2310
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 17:01
Риболов: Щека, мач, директен. Болонезето не го разбирам.
получил Браво: 2 пъти

Мнение от maver13 »

Пичове, кво напраихте бе, некой да каже как мина състезанието :?:
Coarseman написа:Тва е батко сметка направена по системата "сто коча,двеста мъди"... :lol: :lol:
Аватар
TeHeB
Мнения: 545
Регистриран на: Вто Апр 27, 2010 14:11
Местоположение: Burgas
получил Браво: 1 път

Мнение от TeHeB »

maver13 написа:Пичове, кво напраихте бе, некой да каже как мина състезанието :?:
:) :wink:
Аватар
taurus
Мнения: 848
Регистриран на: Сря Юни 01, 2005 16:56
Местоположение: София/Монтана

Мнение от taurus »

За некои имаше риби, за други мъгла и студ :lol: Като цяло труден риболов с редки риби. Доколкото рабрах първия е с над 2 килограма. Повече риби са се хванали на последните сектори надолу по течението.
Малка, ама риба... :-)
http://www.ribar.eu" target="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Рибарска среща”