Има ли хора от Златоград тука???

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
Topov
Мнения: 178
Регистриран на: Съб Ное 07, 2009 13:06
Местоположение: Златоград
Обратна връзка:

Re: Има ли хора от Златоград тука???

Мнение от Topov »

Желая ти да си изкараш добре колега... дано не останеш разочарован :) :)
Бързо захладня навънка,
но за нас туй не е спънка!
Студ и мраз не не възпира
тичаме към язовира...

http://www.respectfishing.com/" onclick="window.open(this.href);return false; - Риболовни захранки РЕСПЕКТ
Опита прави майстора!
team rudozem
Мнения: 25
Регистриран на: Сря Сеп 08, 2010 21:03
Местоположение: Рудозем

Re: Има ли хора от Златоград тука???

Мнение от team rudozem »

Вчера бях на язовира на Бенковски, Мъглене мисля че беше, пробвах кефалите на тролинг но абсолютно нищо, като цяло язовира няма нищо общо с това което бе преди 4-5 г. Има много дребен костур, на блесна може да си начешиш крастата ако имаш желание, усобенно над моста, почти няма проводка без удар. Направи ми впечетление че долу на стената сонара показва много големи риби, най вероятно останал толстолоб.
Topov
Мнения: 178
Регистриран на: Съб Ное 07, 2009 13:06
Местоположение: Златоград
Обратна връзка:

Re: Има ли хора от Златоград тука???

Мнение от Topov »

Шаран е било повечето но там на дъното има много дървета арматура и всякакви такива пречки и да се закачи риба ваденето е страшно трудно...рибата веднага се забива там
Бързо захладня навънка,
но за нас туй не е спънка!
Студ и мраз не не възпира
тичаме към язовира...

http://www.respectfishing.com/" onclick="window.open(this.href);return false; - Риболовни захранки РЕСПЕКТ
Опита прави майстора!
team rudozem
Мнения: 25
Регистриран на: Сря Сеп 08, 2010 21:03
Местоположение: Рудозем

Re: Има ли хора от Златоград тука???

Мнение от team rudozem »

Има логика да са шарани, първо че бяха почти на дъното а и водата бе топла и времето слънчево ако бе толстолоб сигурно щеше да е по горе, абе поне по сонар доста риба има в язовира, направи ми впечетление че не се забелязва и да са пускани мрежи, не че не ги пускат но не се забелязва, там както няма контрол направо си е за учудване. Много красив язовир, ако го вземе някой сериозен под аренда могат да станат чудеса. Направи ми впечетление и че никой незнае какво има в него, доста питах, едни казват а няма щука но има сом, други ми казаха че и бяла риба имало ама нещо не си го вярвам, интересно от къде дойдоха кустурите, сигурно от патиците, доста патици видях и цял ден си стоят там без да се притесняват.
Topov
Мнения: 178
Регистриран на: Съб Ное 07, 2009 13:06
Местоположение: Златоград
Обратна връзка:

Re: Има ли хора от Златоград тука???

Мнение от Topov »

От мене да знаеш че в този язовир има всичко :) А относно мрежите-пускат се редовно... но няма оправия с тези хора ... :x
Бързо захладня навънка,
но за нас туй не е спънка!
Студ и мраз не не възпира
тичаме към язовира...

http://www.respectfishing.com/" onclick="window.open(this.href);return false; - Риболовни захранки РЕСПЕКТ
Опита прави майстора!
Публикувай отговор

Обратно към “Рибарска среща”