Има ли хора от Златоград тука???

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
Topov
Мнения: 178
Регистриран на: Съб Ное 07, 2009 13:06
Местоположение: Златоград
Обратна връзка:

Re: Има ли хора от Златоград тука???

Мнение от Topov »

еее събираме се повече и повече :) къде риболовстваш ти колега :)
Бързо захладня навънка,
но за нас туй не е спънка!
Студ и мраз не не възпира
тичаме към язовира...

http://www.respectfishing.com/" onclick="window.open(this.href);return false; - Риболовни захранки РЕСПЕКТ
Опита прави майстора!
team rudozem
Мнения: 25
Регистриран на: Сря Сеп 08, 2010 21:03
Местоположение: Рудозем

Re: Има ли хора от Златоград тука???

Мнение от team rudozem »

Ами аз съм по принцип запален по спининга и от 3г само изскуствени примамки, утре утивам на Кърджали с лодката да потролим да видим какво ще излезе, иначе най-често по арда, имам много хубави спомени от Бенковски преди 4-5 г , когато с толстолопите доста шоу си направихме но сега незнам там какво е положението дали изобщо има риба, е от време на време и до Гръцко отскачаме :D там вие ще кажите какво става, тази година не съм ходил.
Topov
Мнения: 178
Регистриран на: Съб Ное 07, 2009 13:06
Местоположение: Златоград
Обратна връзка:

Re: Има ли хора от Златоград тука???

Мнение от Topov »

В Бенковски сега има основно каракуда, не липсват трофейни шарани... сичко си има ама малко тегав риболов върви но както казах риба не липсва :)
Бързо захладня навънка,
но за нас туй не е спънка!
Студ и мраз не не възпира
тичаме към язовира...

http://www.respectfishing.com/" onclick="window.open(this.href);return false; - Риболовни захранки РЕСПЕКТ
Опита прави майстора!
team rudozem
Мнения: 25
Регистриран на: Сря Сеп 08, 2010 21:03
Местоположение: Рудозем

Re: Има ли хора от Златоград тука???

Мнение от team rudozem »

А я кажете той все още ли е частен, аз там всеки път като отида и различно ме таксуват. Сега как е положението, преди имаше и щука и едри кефали, събраха ли ги с мрежите.
Topov
Мнения: 178
Регистриран на: Съб Ное 07, 2009 13:06
Местоположение: Златоград
Обратна връзка:

Re: Има ли хора от Златоград тука???

Мнение от Topov »

team rudozem написа:А я кажете той все още ли е частен, аз там всеки път като отида и различно ме таксуват. Сега как е положението, преди имаше и щука и едри кефали, събраха ли ги с мрежите.
Истината е че никога не е бил частен просто разни измамци се разпореждаха там и правеха какви ли не схеми. Колкото до сега язовира си държи риба но не е това което беше преди :)
Бързо захладня навънка,
но за нас туй не е спънка!
Студ и мраз не не възпира
тичаме към язовира...

http://www.respectfishing.com/" onclick="window.open(this.href);return false; - Риболовни захранки РЕСПЕКТ
Опита прави майстора!
nikola009
Мнения: 17
Регистриран на: Нед Юни 07, 2009 13:35

Re: Има ли хора от Златоград тука???

Мнение от nikola009 »

Колега и аз съм от Златоград но живея в Монтана за сажелие от няколко години но поздрави от тук как е там Хабибчо още ли е жив :)
Topov
Мнения: 178
Регистриран на: Съб Ное 07, 2009 13:06
Местоположение: Златоград
Обратна връзка:

Re: Има ли хора от Златоград тука???

Мнение от Topov »

не мога да се сетя за кой ми става дума колега :D
Бързо захладня навънка,
но за нас туй не е спънка!
Студ и мраз не не възпира
тичаме към язовира...

http://www.respectfishing.com/" onclick="window.open(this.href);return false; - Риболовни захранки РЕСПЕКТ
Опита прави майстора!
team rudozem
Мнения: 25
Регистриран на: Сря Сеп 08, 2010 21:03
Местоположение: Рудозем

Re: Има ли хора от Златоград тука???

Мнение от team rudozem »

Колеги я кажете на бенковски има ли добра популациа на хи6ник, идеята ми е дали си заслужава да го тарся на спининг. И дали има смисал да ходя до там. Благодаря предварително. Имали хубажи кефали и костури или са инцидентни
Topov
Мнения: 178
Регистриран на: Съб Ное 07, 2009 13:06
Местоположение: Златоград
Обратна връзка:

Re: Има ли хора от Златоград тука???

Мнение от Topov »

Колега аз не съм търсил хищник там, но другите колеги казват, че имало големи щуки, които взимали добре.
Бързо захладня навънка,
но за нас туй не е спънка!
Студ и мраз не не възпира
тичаме към язовира...

http://www.respectfishing.com/" onclick="window.open(this.href);return false; - Риболовни захранки РЕСПЕКТ
Опита прави майстора!
4i40 ribcho
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Юли 20, 2011 14:32

Re: Има ли хора от Златоград тука???

Мнение от 4i40 ribcho »

Topov написа:Абе има ли колеги от Златоград тука или съм сам :? :D
:fish3: :fish3: :fish3: :fish1: :fish2: :fish7:
colorcore
Мнения: 325
Регистриран на: Пон Юни 27, 2011 15:41
Местоположение: Регенсбург, Германия
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 40 пъти

Re: Има ли хора от Златоград тука???

Мнение от colorcore »

Здравейте майсторите, златоградските!
Мисля скоро да намина по вашите ловни полета (локви) и да хвърля отново на копан :) за кефал и на мамарче за мряна ...
Кажете има ли надежда на язовира (Златоград) - прекрасно местенце, на което май едно две кефалчета само съм излъгал...
Какво да търся там, къде се ходи и какво дърпа?
Благодарско!
colorcore
Мнения: 325
Регистриран на: Пон Юни 27, 2011 15:41
Местоположение: Регенсбург, Германия
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 40 пъти

Re: Има ли хора от Златоград тука???

Мнение от colorcore »

Гледам, до сега никой не е отговорил на запитването ми, за това пък моят приятел ми разказа в имейл за ситуацията в момента по Доленската река (http://maps.google.de/maps?q=%D0%B4%D0% ... 6&t=h&z=15" onclick="window.open(this.href);return false;)... На кой телефон се звънни в подобна ситуация и какви са последствията за заловените идиоти?

„привет,
да, таман изпратих гостите тази сутрин и се обади чичо ми, че и те идват... Няма край... Откак съм се прибрал от ХХХХ, само гости посрещам и изпращам, и не мога да седна да работя :(
Вчера пак ходих за риба и заварих една група от четирима-петима с огромни мрежи да тарашат вирчетата, в които ловях. Тъпи идиоти, заграждат вира отвсякъде и после се мятат вътре като хипопотами да подплашат рибата, влачат мрежите из цялата дължина към подмолите, ръчкат с колове вътре и след два часа бяха изкарали половин чувал риба. Изхвърлиха дребните, вече умрели, и си отнесоха едрите парчета. Все едно чума е минала, после никакви риби няма никъде...
Ще е хубаво да пратиш малко дъжд насам, че е бая жега и треволякът ми ще пожълтее...
Стискам палци за колата :)
colorcore
Мнения: 325
Регистриран на: Пон Юни 27, 2011 15:41
Местоположение: Регенсбург, Германия
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 40 пъти

Re: Има ли хора от Златоград тука???

Мнение от colorcore »

...
Topov
Мнения: 178
Регистриран на: Съб Ное 07, 2009 13:06
Местоположение: Златоград
Обратна връзка:

Re: Има ли хора от Златоград тука???

Мнение от Topov »

colorcore написа:Гледам, до сега никой не е отговорил на запитването ми, за това пък моят приятел ми разказа в имейл за ситуацията в момента по Доленската река (http://maps.google.de/maps?q=%D0%B4%D0% ... 6&t=h&z=15" onclick="window.open(this.href);return false;)... На кой телефон се звънни в подобна ситуация и какви са последствията за заловените идиоти?

„привет,
да, таман изпратих гостите тази сутрин и се обади чичо ми, че и те идват... Няма край... Откак съм се прибрал от ХХХХ, само гости посрещам и изпращам, и не мога да седна да работя :(
Вчера пак ходих за риба и заварих една група от четирима-петима с огромни мрежи да тарашат вирчетата, в които ловях. Тъпи идиоти, заграждат вира отвсякъде и после се мятат вътре като хипопотами да подплашат рибата, влачат мрежите из цялата дължина към подмолите, ръчкат с колове вътре и след два часа бяха изкарали половин чувал риба. Изхвърлиха дребните, вече умрели, и си отнесоха едрите парчета. Все едно чума е минала, после никакви риби няма никъде...
Ще е хубаво да пратиш малко дъжд насам, че е бая жега и треволякът ми ще пожълтее...
Стискам палци за колата :)
За съжаление това е честа практика в нашия край и не може да спре :x Риба има по платените водоеми...Яз.Мъгляне си държи шаран и каракуда горе доло. На яз Златоград излизат кленчета най-вече и рядко каракуда или шаран бонус. накратко това е положението :)
Бързо захладня навънка,
но за нас туй не е спънка!
Студ и мраз не не възпира
тичаме към язовира...

http://www.respectfishing.com/" onclick="window.open(this.href);return false; - Риболовни захранки РЕСПЕКТ
Опита прави майстора!
colorcore
Мнения: 325
Регистриран на: Пон Юни 27, 2011 15:41
Местоположение: Регенсбург, Германия
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 40 пъти

Re: Има ли хора от Златоград тука???

Мнение от colorcore »

Грозна картинка.. няма да коментирам повече, а и след като чух продължението на историята ... явно няма смисъл. Няма да я разкажа тук заради малкото градче и близките контакти..
Както и да е , благодаря за информацията, настройвам се да игнорирам боклуците по брега и във водата, да си представям, че нещо ми дърпа и да си внушавам, че по-хубаво място няма...
Публикувай отговор

Обратно към “Рибарска среща”