Клуб по риболов на пъстърва

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
Публикувай отговор
Асти
Мнения: 841
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: София
дал Браво: 34 пъти
получил Браво: 41 пъти

Мнение от Асти »

Името не става! Иначе сичко друго като идея е добре
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Бат Стан »

Алексан написа:Името не става! Иначе сичко друго като идея е добре
Значи името, хубаво-лошо, е прието на учредително събрание. Ако общото събрание има друго предложение, ще го променим. Ако не, ще си остане същото. Досега не чух друга идея.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
fori
Мнения: 3210
Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 13:24
дал Браво: 9 пъти
получил Браво: 35 пъти

Мнение от fori »

Името си е много хубаво. И звучи много по-добре от траут примерно. Логото също ме кефи, с две малки изключения - малко цвят ще му пасне перфектно - в стил чашата на Пигов примерно, а Ф-то мааалко навява мисли за литовска балалайка.
Ако в залата, в която се прави мероприятието има интернет, може да се спретне аудио/видеоконференция през Интернет с хората, които не могат да присъстват физически.
Превърни мозъка в мускули! - девиза на модерният спинингист
donky
Мнения: 254
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 11:27
Местоположение: Видин-София
получил Браво: 1 път

Мнение от donky »

kroumoff написа:Емблемата ако сте си я харесали е ОК.

За екран е ОК, обаче от гледна точка на печат, ситопечат или бродерия е сложна за напасване и изработка.

Не става за мърчандайс в този вариант.
за печат е елементарна направо
Još jedan šmeker koji je postao pička!
the catfish
Мнения: 758
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 11:58
Местоположение: София, Дружба 2
Обратна връзка:

Мнение от the catfish »

колеги, предлагам да спрем да обсъждаме имена, логота и т.н.
Ще има среща, който мисли, че има хубава идея да я сподели тогава, ако не може да пише в тази тема. "Името не ми харесва" дайте идея тогава. ето-фори се е обосновал, кое може да бъде пдообрено. ама тези работи наистина са детайли. Важното е след 10 години да можем да ловим петдесетици на праговете :lol:
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Бяла Моска ще закича, на вратата на москвича...
stiga
Мнения: 652
Регистриран на: Съб Яну 10, 2009 22:39
Местоположение: Ботевград
дал Браво: 9 пъти
получил Браво: 38 пъти

Мнение от stiga »

Не разбирам от щамповане, ситопечат и т.н., пратих мейл на моя човек, който ще ги щампова, отговора му беше, че в зажисимост от броя и материята върху която ще работи, ще са готови за по-малко от ден. От това съдя, че изпълнението не е кой знае колко трудно :) Относно името аз нямам никакви претенции, стига работата ни да даде резултат, "форел", "салмо", "трута", "салвелинус" или "фарио", все тая а и не е лошо, харесва ми :)
спининг и само спининг!!!!!!!!!!

C&R

http://www.starividri.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

хай

Мнение от Бат Стан »

Уважаеми колеги,

в момента търся зала за провеждане на общото събрание на клуба през март. Ще помоля някой, ако има на разположение зала или някакво подобно помещение, или пък работи в подобно място и може да съдейства, да ми драсне едно ЛС с местоположение на залага и какъв наем трябва да се плати. Аз също търся. Поздрави, живи, здрави и много слука.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
atufektchi
Мнения: 103
Регистриран на: Чет Авг 12, 2010 14:33
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: хай

Мнение от atufektchi »

Бат Стан написа:Уважаеми колеги,

в момента търся зала за провеждане на общото събрание на клуба през март. Ще помоля някой, ако има на разположение зала или някакво подобно помещение, или пък работи в подобно място и може да съдейства, да ми драсне едно ЛС с местоположение на залага и какъв наем трябва да се плати. Аз също търся. Поздрави, живи, здрави и много слука.
Минимум за колко души трябва да е залата?!
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Бат Стан »

Не повече от 25 човека, максимум 30.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Бат Стан »

Колеги, спрял съм се на две зали за провеждане на общото събрание, и двете в централната част на София. Едната е в хотел, другата е на ул. Иван Вазов. Като дати ви предлагам 11 или 18 март, петък, началният час да бъде 18.00 часа. Преди това още в края на февруари ще ви пусна проектоустав и проект за дневен ред и протичане на събранието.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Аватар
pi4a94
Мнения: 1510
Регистриран на: Сря Юни 20, 2007 10:13
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 875 пъти
получил Браво: 55 пъти

Мнение от pi4a94 »

the catfish написа:Важното е след 10 години да можем да ловим петдесетици на праговете :lol:
Ибрреее.Само така.
http://www.starividri.com/
http://www.starividri.eu/
Kentavar написа:...Зависи дали си рибар или риболовец....Единият отива за риба с цел на всяка цена да хване риба а другият да се наслади на на гледката, бриза, мириса на морето, да пийне една бирица седнал съзерцавайки залеза...
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Мнение от Д-р Флекс »

pi4a94 написа:
the catfish написа:Важното е след 10 години да можем да ловим петдесетици на праговете :lol:
Ибрреее.Само така.

Момци, надявайте се по-скоро след 50 години да лОвите 10-ци на тия прагове ... докато има бракониери, ловящи по сяко време и по сякъв начин.
lachezarnb
Мнения: 135
Регистриран на: Съб Май 29, 2010 20:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от lachezarnb »

Имам зала, която ще събере 30-40 човека, а може и повече правостоящи
Големите умове обсъждат идеи. Средните умове обсъждат събития. Малките умове обсъждат хора.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
http://balkanka.bg/" target="window.open(this.href);return false;
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Re: Клуб по риболов на пъстърва

Мнение от Бат Стан »

Уважаеми колеги,

предлагам ви общото събрание на риболовен клуб "Форел" да се проведе на 30 март, сряда, от 18.30 часа. Лъчезар предложи да се съберем при него във ведомственото заведение на община "Оборище". Досега е свършено следното:
1. Подготвил съм проект за устав, който ще ви представя на събранието. В най-общи линии в него са формулирани целите и задачите на клуба, които се упоменати по-горе в темата. Старал съм се структурата да е по-проста, от 5 души управителен съвет, секретар-касиер и контролен съвет от трима души. Размерът на членския внос ще го определим на място, предлагам ви той да бъде 30 лв. годишно. Целият членски внос, както и допълнително набраните средства от спонсори и спомоществуватели, се предлага да отиват за зарибяване с пъстърва на определени от клуба водоеми. За фанелки, шапки и т.н. ще си плащаме отделно.
2. Отделно ще ви помоля на самото събрание да съберем около 180 лв., пада се по десетина лева на човек ако сме 20 души, с които следва да бъде направена съдебната регистрация на клуба. Това е сума, която отива за следното: 50 лв. съдебна такса, 60 лв. за име, 10 лв. за нотариална заверка, 40 лв. за Булстат, 20 лв. други разходи. Адвокатски хонорар няма да плащаме.
3. Кой ще бъде поканен на събранието? - в учредителния протокол от 5 февруари е записано, че учредителите на клуба ще определят делегатите на събранието. До края на тази седмица ще говоря с колегите, които бяха на първото събиране на Искрец, с някои от тях вече съм разговарял, за това кой да бъде поканен на общото събрание. Отделно от това, ако има колеги, които проявяват интерес, ще ги помоля да ми пишат на ЛС, за да ги имаме предвид. "Форел" в никакъв случай не е затворена и капсулирана структура, всеки пъстървов риболовец е добре дошъл.
4. Моля колегите, които са по-напред в интернет-комуникирането, да дадат някакви идеи как да се подобри комуникацията и има ли възможност да се направи мейл-група или нещо от сорта? Отделно аз ще направя един профил на клуба във "Фейсбук".
5. Надявам се да успеем в начинанието.
Поздрави и наслука на всички
Бат Стан
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Re: Клуб по риболов на пъстърва

Мнение от Бат Стан »

Колеги, появи се една възможност за зарибяване на избрана от нас река с пъстърва през април. Ако се организираме бързо, ще ни докарат чувалите с пъстървичките. Така че нека мислим и в тази посока. На самото събрание ще ви дам повече информация по случая и цените какви са.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Публикувай отговор

Обратно към “Рибарска среща”