Рибарски магазин

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
Fishmaster
Мнения: 347
Регистриран на: Сря Окт 03, 2007 18:03
Местоположение: Добрич

Re: Рибарски магазин

Мнение от Fishmaster »

искам да направя рибарски магазин за това ми трябва съвет относно стоката с която ще зареждам-интересувам се от къде най изгодно да пазарувам
здравейте на всички-явно съм нов член затова се извинявам предварително ако задавам руси въпроси-аз също искам да направя рибарски магазин за това ми трябва съвет относно стоката с която ще зареждам-интересувам се от къде най изгодно да пазарувам :lol: от илиенци бе колега :fish6:
4i4o Mi4o
Мнения: 115
Регистриран на: Вто Окт 09, 2007 19:53
Местоположение: sofia

Re: Рибарски магазин

Мнение от 4i4o Mi4o »

Fishmaster написа:искам да направя рибарски магазин за това ми трябва съвет относно стоката с която ще зареждам-интересувам се от къде най изгодно да пазарувам
здравейте на всички-явно съм нов член затова се извинявам предварително ако задавам руси въпроси-аз също искам да направя рибарски магазин за това ми трябва съвет относно стоката с която ще зареждам-интересувам се от къде най изгодно да пазарувам :lol: от илиенци бе колега :fish6:
И град Бургас, у края на кв. "Меден рудник", у начауото на стената на язовир Мандра и у десната страна на същата има предприятие за пакетирана на морска уиба. Потъуси в интернат, може да имат теуефон. От там можеш да зауеждаш. Също така можеш да се свъужеш с някой дето има муежа и да ти шитка евтино я бабушка, я уклей, а може и бобой. Така ще ти е най - изгодно, а и файда ще има. Даже може да заделиш некой уеф за "БИАД". Успех с уибарскио магазин. И гуедай по - сеуиозно на замразената риба. Там е килипира. Да продаваш уед си е дауавера.
не кълве, ама големо!
Публикувай отговор

Обратно към “Рибарска среща”