Fishing-mania Open XVII - Закъсняваме:)

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
Публикувай отговор
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Fishing-mania Open XVII - Закъсняваме:)

Мнение от Коце »

Последно програмата е такава, нали?

22-ри - тренировка, пиенйе и йединйе, кой спал спал
23-ти - айран и шкембе, ловкане, кюфтета и дома
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Аватар
val
Мнения: 141
Регистриран на: Чет Ное 13, 2008 17:30
Местоположение: София

Re: Fishing-mania Open XVII - Закъсняваме:)

Мнение от val »

Аз ще се погрижа да има кафе и вода за всички участници сутринта преди състезанието. Па за некои и аспирин може, що не :wink: :lol: Саше тре оркестър и певица викнеш :D иначе глас нема ти остане :D :D
Аватар
maver13
Мнения: 2310
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 17:01
Риболов: Щека, мач, директен. Болонезето не го разбирам.
получил Браво: 2 пъти

Re: Fishing-mania Open XVII - Закъсняваме:)

Мнение от maver13 »

kozeboy написа:Последно програмата е такава, нали?

22-ри - тренировка, пиенйе и йединйе, кой спал спал
23-ти - айран и шкембе, ловкане, кюфтета и дома
ПРОГРАМА

21-ви

Кой когато дойде седа да си лови, ако иска на стената, ако иска на друго место. Стената е за презпочитане, за да се захрани добре за следващия ден. Та тренираме квото тренираме през деня и вечерта - иху-аху, урта-бурта, чака-рака итн. до.....ранни зори.

22-ри

Къде 7.00 - 7. 30 се сбираме и теглиме жребий. Сектора ше е само един, състезанието е индивидуално. Вечерта на софрата ше се разбереме дали да събереме по 5-10 кинта за награден фонд. Кинтите ше разпределиме по познатата схема:

1-во място 50%
2-ро място 30%
3-то място 20% от събраната сума

Ако нема желаещи просто ше си ловиме за кеф.
След съревнованието ше глътнеме по една морна бира и газ към къщи.

Разбира се на техническата конференция :lol: вечерта на 21-ви сички допълнителни мнения и предложения ше се обсъдат много внимателно :wink:
Coarseman написа:Тва е батко сметка направена по системата "сто коча,двеста мъди"... :lol: :lol:
TRANSKI RIBAR
Мнения: 5639
Регистриран на: Вто Юни 06, 2006 19:43
Риболов: и жени
Местоположение: Дружба 2
дал Браво: 12 пъти
получил Браво: 17 пъти

Re: Fishing-mania Open XVII - Закъсняваме:)

Мнение от TRANSKI RIBAR »

Аз съм тегав щото на 21 съм на бал и като знам колко ми е слаб ангела на маса...ще се пробам да дойда,не ме бройте за момента :wink:
Спокойствие все по за кратко....кво да ти кажа...о батко баткоо...
Аватар
IANEKA
Мнения: 361
Регистриран на: Съб Мар 29, 2008 21:38
Местоположение: Somewhere in the village
дал Браво: 3 пъти

Re: Fishing-mania Open XVII - Закъсняваме:)

Мнение от IANEKA »

Турнира вече си има и име.....Fish and beer mania на Слаковци.... :D
И щото кинтите ще си заминат етака,ако искате,да викнем купи и медали с по-горния надпис на тях,за спомен на на-добрите и в двете дисциплини.... :lol: ..

Ето от тук...

http://www.evelinbg.com/medals.php" target="window.open(this.href);return false;
Paparaka написа: За мен всеки риболов е състезание. Ако не с тези, с които съм за риба, то със самата риба.
mitko77
Мнения: 603
Регистриран на: Пет Сеп 28, 2007 15:24
Местоположение: Sofia

Re: Fishing-mania Open XVII - Закъсняваме:)

Мнение от mitko77 »

IANEKA написа:Турнира вече си има и име.....Fish and beer mania на Слаковци.... :D
И щото кинтите ще си заминат етака,ако искате,да викнем купи и медали с по-горния надпис на тях,за спомен на на-добрите и в двете дисциплини.... :lol: ..

Ето от тук...

http://www.evelinbg.com/medals.php" target="window.open(this.href);return false;

Не е лоша идеята, ама дали ще се организираме дотогава. Дай да видиме как ще тръгне и за второто може и да поръчаме.Сега малко така набързо стана, че чакахме ФМта, ама ако стане добре ще го мислим занапред.
Аватар
taurus
Мнения: 848
Регистриран на: Сря Юни 01, 2005 16:56
Местоположение: София/Монтана

Re: Fishing-mania Open XVII - Закъсняваме:)

Мнение от taurus »

Сега видях, че и мен ме има в списъка. Принципно бях ЗА състезание, но сега ще пропусна. Така че не ме смятайте в бройката. На слука на всички.
Малка, ама риба... :-)
http://www.ribar.eu" target="window.open(this.href);return false;
Pol™
Мнения: 615
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 9:24
Риболов: шаранжийски - МИНИМУМ
Местоположение: шоплука
Обратна връзка:

Re: Fishing-mania Open XVII - Закъсняваме:)

Мнение от Pol™ »

pike написа:
IANEKA написа:Разсъхнаха се нещата....майчем :wink:
Сашето реши,че нема далавера за него от тия "Маний",ма не е прав,и дано го разбере по-скоро............
Това ми хареса.
Къде видя далавера във Fishing Mania Open?
Незнам как е по другите състезания, а и не ме интересува, но за 16 състезания не е имало и 1 стотинка далавера, не това е замисълът на Fishing Mania Open - далаверата.

17-тата мания се оказа трудна откъм дати. Въобще бях забравил, че 28-ми е работен ден.

Аз за съжаление съм ангажиран този уикенд и затова се спрях на 28 - 29 Май, но тъй като 28-ми се оказва работен ден и наистина е неудачно да се планува за тогава.

Мда, май месец е шах и мат :(

Видяло се е, че пролетното състезание ще го пропуснем за съжаление, дано за лятното избирането на дата се окаже по-лесно начинание.
Не разбрах последно това ли е проблема само.
АКО ДА - ПИШИ Е № 1 в списъка на състезателите за съревнованието на ДВАДЕСЕТ И ДЕВЕТИ МАЙ ДВЕ ХИЛЯДИ И ЕДИНАДСЕТА ГОДИНА.

МЕНЕ ТРЕНИРОВКА МИ НЕ ТРЕБЕ!
Всичко друго, но не и лицемер.
Може да ме настроите, но не и да свирите на мен!
Аватар
Julian_84
Мнения: 755
Регистриран на: Пет Фев 17, 2006 13:16
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Обратна връзка:

Re: Fishing-mania Open XVII - Закъсняваме:)

Мнение от Julian_84 »

Браво за организацията момчета, сигурен съм че ще се получи хубав 1 кръг на колоритната Fish and beer mania на Слаковци
За съжаление аз няма да съм тук по това време и ще пропусна убавата сбирка :( но надявам се за 2 кръг да съм на линия :)

Успех на всичи и Наздраве !
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Fishing-mania Open XVII - Закъсняваме:)

Мнение от Коце »

Аз отпадам...сега се сетих, че на 21-ви имам имен ден да го еВа! Ако съм у ред с главата ще дойда сутринта да хвана някоя риба!
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Аватар
maver13
Мнения: 2310
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 17:01
Риболов: Щека, мач, директен. Болонезето не го разбирам.
получил Браво: 2 пъти

Re: Fishing-mania Open XVII - Закъсняваме:)

Мнение от maver13 »

1.Аз
2.Мавер 13
3.Тото 57
5.Ianeka
6.deksan
7.stambeto77
8.Nikolay-FURBANA

Тва е крайния списък. Ако некой желаещ не си вижда името да пише. Резервациите можете да потвърдите на телефона, който Братчеда пусна или му звъннете на него. Ще се видим на 21-ви на стената на Слаковци.
Coarseman написа:Тва е батко сметка направена по системата "сто коча,двеста мъди"... :lol: :lol:
mitko77
Мнения: 603
Регистриран на: Пет Сеп 28, 2007 15:24
Местоположение: Sofia

Re: Fishing-mania Open XVII - Закъсняваме:)

Мнение от mitko77 »

kozeboy написа:Аз отпадам...сега се сетих, че на 21-ви имам имен ден да го еВа! Ако съм у ред с главата ще дойда сутринта да хвана някоя риба!

E не се спасявай де, няма да те караме да черпиш много :D :D
mitko77
Мнения: 603
Регистриран на: Пет Сеп 28, 2007 15:24
Местоположение: Sofia

Re: Fishing-mania Open XVII - Закъсняваме:)

Мнение от mitko77 »

maver13 написа:1.Аз
2.Мавер 13
3.Тото 57
5.Ianeka
6.deksan
7.stambeto77
8.Nikolay-FURBANA

Тва е крайния списък. Ако некой желаещ не си вижда името да пише. Резервациите можете да потвърдите на телефона, който Братчеда пусна или му звъннете на него. Ще се видим на 21-ви на стената на Слаковци.


Братчед, стига си смятал да го еба :D Като гледам вечерта ще сме в по-намален състав, което не пречи да си се напием както подобава :lol: ама в недела ще се посъберем.Доста хора звъняха, смятам, че ще сме повече.
Аватар
maver13
Мнения: 2310
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 17:01
Риболов: Щека, мач, директен. Болонезето не го разбирам.
получил Браво: 2 пъти

Re: Fishing-mania Open XVII - Закъсняваме:)

Мнение от maver13 »

mitko77 написа:
maver13 написа:1.Аз
2.Мавер 13
3.Тото 57
5.Ianeka
6.deksan
7.stambeto77
8.Nikolay-FURBANA

Тва е крайния списък. Ако некой желаещ не си вижда името да пише. Резервациите можете да потвърдите на телефона, който Братчеда пусна или му звъннете на него. Ще се видим на 21-ви на стената на Слаковци.


Братчед, стига си смятал да го еба :D Като гледам вечерта ще сме в по-намален състав, което не пречи да си се напием както подобава :lol: ама в недела ще се посъберем.Доста хора звъняха, смятам, че ще сме повече.
За неделя знам, брадчед. Аз за събота вечерта и за спането сметах.
Coarseman написа:Тва е батко сметка направена по системата "сто коча,двеста мъди"... :lol: :lol:
deksan
Мнения: 27
Регистриран на: Пет Мар 04, 2011 23:47
Риболов: Щека,Тролинг и Джиг.
Местоположение: с.Копринка

Re: Fishing-mania Open XVII - Закъсняваме:)

Мнение от deksan »

Не мога да разбера какво става,нали имаше мн.желаещи за 21 и 22,а сега само 7-8 души.Искам да предупредя колегите които се постараха да организират събирането и да запазят водоема,за да не ги подведем и да им объркаме нещата с моите приатели,че ако положението остане такова и не се съберат повечко колеги ще отложим пътуването.Все пак разстоянието в едната посока е 300 км.По принцип идеята до колкото си спомням беше да се съберат повечко колеги от форума и да изкараме един интересен уикенд.Надявам се да се съберем повече колеги.
Публикувай отговор

Обратно към “Рибарска среща”