Fishing-mania Open XVII - Закъсняваме:)

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
Публикувай отговор
Аватар
IANEKA
Мнения: 361
Регистриран на: Съб Мар 29, 2008 21:38
Местоположение: Somewhere in the village
дал Браво: 3 пъти

Re: Fishing-mania Open XVII - Закъсняваме:)

Мнение от IANEKA »

deksan написа:Не мога да разбера какво става,нали имаше мн.желаещи за 21 и 22,а сега само 7-8 души.Искам да предупредя колегите които се постараха да организират събирането и да запазят водоема,за да не ги подведем и да им объркаме нещата с моите приатели,че ако положението остане такова и не се съберат повечко колеги ще отложим пътуването.Все пак разстоянието в едната посока е 300 км.По принцип идеята до колкото си спомням беше да се съберат повечко колеги от форума и да изкараме един интересен уикенд.Надявам се да се съберем повече колеги.
Не се притеснявайте,винаги е така.До последния момент тишина,пък после не моа да се съберем на гьола.А за вечерта.....нема как да не е добре :D
Идвайте.
Paparaka написа: За мен всеки риболов е състезание. Ако не с тези, с които съм за риба, то със самата риба.
Аватар
toto57
Мнения: 289
Регистриран на: Вто Окт 14, 2008 23:11
Местоположение: Радомир

Re: Fishing-mania Open XVII - Закъсняваме:)

Мнение от toto57 »

А бе интересно, що не виждам никой от кюстендилската, дупнишката и благоевградската "бригади"? Сигурно и те са хабитуриенти или именяци!! :lol: :lol: :lol:
Ако разбираш, колко малко време ще си жив и колко дълго ще си умрял, тогава ще си помислиш как да живееш!
Аватар
maver13
Мнения: 2310
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 17:01
Риболов: Щека, мач, директен. Болонезето не го разбирам.
получил Браво: 2 пъти

Re: Fishing-mania Open XVII - Закъсняваме:)

Мнение от maver13 »

deksan написа:Не мога да разбера какво става,нали имаше мн.желаещи за 21 и 22,а сега само 7-8 души.Искам да предупредя колегите които се постараха да организират събирането и да запазят водоема,за да не ги подведем и да им объркаме нещата с моите приатели,че ако положението остане такова и не се съберат повечко колеги ще отложим пътуването.Все пак разстоянието в едната посока е 300 км.По принцип идеята до колкото си спомням беше да се съберат повечко колеги от форума и да изкараме един интересен уикенд.Надявам се да се съберем повече колеги.
Колега не се притеснявайте!! Напоследък нещата свързани с ФМ никак не вървят, просто Пайка, който пое изцало отговорността за избирането на дати и водоеми е много ангажиран и някак си оставаме само със желанието. В началото имаше състезания всеки сезон, после се разредиха, а сега - последната ФМ беше октомври а следващата се очертава за август (може би), което прави почти 1.35 състезания в годината :lol: Причините за това са много - кризата, появата на поне 2 състезания с награден фонд на месец, глобалното затопляне итн. Та затова са тия наши опити с брадчеда да продължим традицията, макар и с не толко масов характер. Ако искате да се видим, да пийнеме и да половим риба 2 дни - заповядайте. Ако не ви се разкарва - лятото ше чакаме неква организация, па белким се уцелиме 20-тина човека свободни за некоя дата :!:
Coarseman написа:Тва е батко сметка направена по системата "сто коча,двеста мъди"... :lol: :lol:
Аватар
maver13
Мнения: 2310
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 17:01
Риболов: Щека, мач, директен. Болонезето не го разбирам.
получил Браво: 2 пъти

Re: Fishing-mania Open XVII - Закъсняваме:)

Мнение от maver13 »

toto57 написа:А бе интересно, що не виждам никой от кюстендилската, дупнишката и благоевградската "бригади"? Сигурно и те са хабитуриенти или именяци!! :lol: :lol: :lol:
Нещата се очертават Митко77 и maver13 срещу пернишката бригада. Нещата не са в наша полза :evil: нито относно риболовното състезание, нито относно състезанито на маса :lol: :lol: :lol: :wink:
Coarseman написа:Тва е батко сметка направена по системата "сто коча,двеста мъди"... :lol: :lol:
Аватар
Carp_Attack
Мнения: 174
Регистриран на: Вто Ное 20, 2007 18:55
Местоположение: София
дал Браво: 1 път

Re: Fishing-mania Open XVII - Закъсняваме:)

Мнение от Carp_Attack »

Сега ми се обади Чирката и едвам ме нави,така че идат още двама към списъка. :fish1: Да бутнем едно рамо колегите от софия. :D Ще се видим в неделя.
Аватар
IANEKA
Мнения: 361
Регистриран на: Съб Мар 29, 2008 21:38
Местоположение: Somewhere in the village
дал Браво: 3 пъти

Re: Fishing-mania Open XVII - Закъсняваме:)

Мнение от IANEKA »

maver13 написа:
Нещата се очертават Митко77 и maver13 срещу пернишката бригада. Нещата не са в наша полза :evil: нито относно риболовното състезание, нито относно състезанито на маса :lol: :lol: :lol: :wink:
Неа се пУашиш,копеУе,винкеУо е дРъвен.... :lol:
В едно със сигурност неа кой да те бутне......никой от нас,не моа да пее.... :lol:
Стана група,да знаете.А па и колкото по-малко сме,толкова по-лесно че ви занулим... :wink: :lol: :lol:
Paparaka написа: За мен всеки риболов е състезание. Ако не с тези, с които съм за риба, то със самата риба.
Аватар
hypperion
Мнения: 845
Регистриран на: Пон Окт 15, 2007 22:38
Риболов: 95% на щека
Местоположение: София/НЗ
дал Браво: 111 пъти
получил Браво: 4 пъти

Re: Fishing-mania Open XVII - Закъсняваме:)

Мнение от hypperion »

maver13 написа:Нещата се очертават Митко77 и maver13 срещу пернишката бригада,
Баце, в неделя съм на линия - ще дойда да ударя и аз едно рамо срещу пернишката бригата :)
Понякога тарикатите носят на баламите вода в кошница
TRAP
Мнения: 4663
Регистриран на: Пон Мар 14, 2005 23:45
Местоположение: София/Видин/
получил Браво: 1 път

Re: Fishing-mania Open XVII - Закъсняваме:)

Мнение от TRAP »

Само не ги подценявайте пернишката бригада защото са майстори на този водоем.
Аз ходя по брега и викам рибката да идва тя при мен сега.
Аватар
IANEKA
Мнения: 361
Регистриран на: Съб Мар 29, 2008 21:38
Местоположение: Somewhere in the village
дал Браво: 3 пъти

Re: Fishing-mania Open XVII - Закъсняваме:)

Мнение от IANEKA »

hypperion написа:
maver13 написа:Нещата се очертават Митко77 и maver13 срещу пернишката бригада,
Баце, в неделя съм на линия - ще дойда да ударя и аз едно рамо срещу пернишката бригата :)
:shock: Бахмааму :shock: ,ние сме само двама,и дори не сме от Перник..... :D :D :D
Paparaka написа: За мен всеки риболов е състезание. Ако не с тези, с които съм за риба, то със самата риба.
Аватар
maver13
Мнения: 2310
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 17:01
Риболов: Щека, мач, директен. Болонезето не го разбирам.
получил Браво: 2 пъти

Re: Fishing-mania Open XVII - Закъсняваме:)

Мнение от maver13 »

hypperion написа:
maver13 написа:Нещата се очертават Митко77 и maver13 срещу пернишката бригада,
Баце, в неделя съм на линия - ще дойда да ударя и аз едно рамо срещу пернишката бригата :)
То тва уу ама вечерта как ще се опраим с тия специалисти :lol: :lol:
Coarseman написа:Тва е батко сметка направена по системата "сто коча,двеста мъди"... :lol: :lol:
Аватар
maver13
Мнения: 2310
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 17:01
Риболов: Щека, мач, директен. Болонезето не го разбирам.
получил Браво: 2 пъти

Re: Fishing-mania Open XVII - Закъсняваме:)

Мнение от maver13 »

IANEKA написа:
hypperion написа:
maver13 написа:Нещата се очертават Митко77 и maver13 срещу пернишката бригада,
Баце, в неделя съм на линия - ще дойда да ударя и аз едно рамо срещу пернишката бригата :)
:shock: Бахмааму :shock: ,ние сме само двама,и дори не сме от Перник..... :D :D :D
Е сега, Перник - Радомир, Дон Кихот - Тихия Дон, се едно и също :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Coarseman написа:Тва е батко сметка направена по системата "сто коча,двеста мъди"... :lol: :lol:
Аватар
Paco
Мнения: 512
Регистриран на: Пет Мар 10, 2006 11:10
Местоположение: София

Re: Fishing-mania Open XVII - Закъсняваме:)

Мнение от Paco »

IANEKA написа: В едно със сигурност неа кой да те бутне......никой от нас,не моа да пее.... :lol:
Аз знам двама софианци които могат да пеят много добре имам и снимков материал като доказателство:lol: :lol: :lol: :lol:
В риболова и секса постоянно трябва да се експериментира
Аватар
koki
Мнения: 840
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 19:01
Местоположение: Кърджали
дал Браво: 19 пъти
получил Браво: 3 пъти

Re: Fishing-mania Open XVII - Закъсняваме:)

Мнение от koki »

Може ли да се участва с фидер в състезанието? :mrgreen:
mitko77
Мнения: 603
Регистриран на: Пет Сеп 28, 2007 15:24
Местоположение: Sofia

Re: Fishing-mania Open XVII - Закъсняваме:)

Мнение от mitko77 »

Айдееееееееееее, още 5 часа и отпрашваме натам :twisted:
Аватар
Paco
Мнения: 512
Регистриран на: Пет Мар 10, 2006 11:10
Местоположение: София

Re: Fishing-mania Open XVII - Закъсняваме:)

Мнение от Paco »

Днес на Форумната среща на Слаковци се събрахме 13 човека.Половината колеги от вчера бяха на язовира и ловяха добре хубави бабушки,сомчета по някой друг амур.След риболова до колкото разбрах е имало емоции и веселия до ранни зори и всички са се представили на ниво.Тук е момента да благодарим на колегите от Казанлък за времето което отделиха да дойдат до Перник за да се запознаем и половим заедно.
Днес със Петко пристигнахме на язовира към 7:00 сутринта и заварихме част от събудилите се колеги да пият кафе в кръчмата докато другите още си доспиваха.След кратка раздумка се озовахме на стената,изтеглихме си номерчета и се заехме с подготовка на такъмите.След като всички бяха готови започнахме да ловим,но за съжаление успешният риболов от вчера не можа да се повтори.От хубавите гъсти бабушки нямаше и помен,като излизаха редки и не толко гъсти баби,чат пат по някое Сомче и дребен и малко по хубав уклей.Състезанието спечели Митко,втори стана Петко и на трето място остана едно от момчетата от Казанлък.След това пиинахме,хапнахме и по живо по здраво се разделихме до следващият път.
Митко ще пусне класирането,който е снимал да качи някоя снимка.
Поздрави на всички
В риболова и секса постоянно трябва да се експериментира
Публикувай отговор

Обратно към “Рибарска среща”