СЪОБЩЕНИЕ-АЛЕКО -УВОЛНЕН-ПРОТЕСТИРАЙТЕ

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
Публикувай отговор
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

Алеко написа:Ново 20, пичове! Днес разбрах, че г-н Занков щял да ме дава на прокурор, задето съм подбуждал народонаселението към бунт, неподчинение и ловене на риба по бракониерскому!

След като през 2001 год. ме изкараха долен мръсен комунист, защото бях сред водачите на протеста в БНР срещу назначения ГенДир., сега сигурно пак ще ме обвинят, че искам да свалям правителството.

Върви ми на такива акции през месеците януари-февруари на година на парламентарни избори.
Уважаеми другарю Занков! Нямам честта да ви познавам, но пък разбрах че вие ни познавате всичките! Следите българското интернет пространство! Шубето е голем страх! Похвално е? Искам да ви попитам - какво друго правите? Питам и отговор не искам. Освен да четете този форум, когато ви се подпали двубузието, НИЩО НЕ ПРАВИТЕ! Както каза Kriss - чешете си ония две топчета, дето ви се намират на около педя от пъпа - надолу. Дайте на прокурор не само Алеко, но и всички нас! Въпросният г-н Дянков беше единствената пречка да ви почнеме! От уважение към него (не че не сме му теглили по една майна навремето заради вас, преди да го познаваме)! И все пак му вярвахме! Сега я няма тази пречка, и направо сме готови за СЕКС! А и любовната игра сме я измислили! ГОДИНА И ПОЛОВИНА ТЪРПИМ БЕЗСМИСЛЕНАТА ВИ АГЕНЦИЯ! ...... бегай бате да си търсиш нова работа!

P.S. - аааа Занков.... забравих да те питам. Как ще докажеш че тоя пич с nickname "Алеко" от тоя форум е именно Алеко Дянков? А? калъф социалистически?
Последно промяна от Lubo на Вто Яну 25, 2005 19:11, променено общо 1 път.
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

:twisted: :twisted: :twisted:

Алооооооооо, модераторитееееееееееее!

:twisted: :twisted: :twisted:
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

Алеко написа::twisted: :twisted: :twisted:

Алооооооооо, модераторитееееееееееее!

:twisted: :twisted: :twisted:
Моля! Моля! Поста ми е в рамките на позволеното. Няма псувни и нецензурни думи :!: :!: :!: :!: :!:
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
Аватар
Левака
Мнения: 5158
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:13
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 5 пъти

Мнение от Левака »

Охооо тук ми замирисва на бунт(няма лошо).Крайно време беше да се събудим и да търсим сметка за паричките които плащаме с години.Май някой му се е приискало да направи бърза контра на това което предстои.Е да ама не!!!!Алеко зад теб съм и аз :wink:
Убий глупака с мълчание.

http://sladkarnica-jasi.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

Левака написа:Охооо тук ми замирисва на бунт(няма лошо).Крайно време беше да се събудим и да търсим сметка за паричките които плащаме с години.Май някой му се е приискало да направи бърза контра на това което предстои.Е да ама не!!!!Алеко зад теб съм и аз :wink:
.....ВЕЛИК!
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
Гост

Мнение от Гост »

Aleko tvurde si tochen i vseodaen kum rabotata si.
Osven tova suzdavash nervi i izlishna rabota na drugite slujiteli na IARA sus svoite signali .
Puk si i dostatachno inteligenten i mojesh da si zashtitish tezite.
Emi v tvoq sluchei matematikata nevaji.
+.+.+ = -
=> , che si prechka na "dobrite".
Imah lichni problemi i zaradi tova ne mojeh da pisha i cheta tuk izvestno vreme.
Sega shte se opitam da ti pomogna s kakvoto moga.
Uspeh priatelu.

P.S. Sajelqvam , che pisah na latineca!!!!
Гост

Мнение от Гост »

Aleko tvurde si tochen i vseodaen kum rabotata si.
Osven tova suzdavash nervi i izlishna rabota na drugite slujiteli na IARA sus svoite signali .
Puk si i dostatachno inteligenten i mojesh da si zashtitish tezite.
Emi v tvoq sluchei matematikata nevaji.
+.+.+ = -
=> , che si prechka na "dobrite".
Imah lichni problemi i zaradi tova ne mojeh da pisha i cheta tuk izvestno vreme.
Sega shte se opitam da ti pomogna s kakvoto moga.
Uspeh priatelu.

P.S. Sajelqvam , che pisah na latineca!!!!
Аватар
DOCTORA
Мнения: 2154
Регистриран на: Нед Дек 19, 2004 19:27
Местоположение: АНГЛИЯ
дал Браво: 303 пъти
получил Браво: 114 пъти

Мнение от DOCTORA »

Скъпи Алеко, искам макар и с доста закъснение, да изразя своята пълна подкрепа на твоята борба срещу тази крещяща тоталитаристична несправедливост за която прочетох във форума днес!
Ти като лицето на ИАРА ме накара да си помисля че най-после българските институции са започнали да придобиват европейски облик малко от малко.
Уви, Бай Ганьо е жив и отново показа на света че, не обича Алеко!
Дълбоко съм възмутен от случилото се и се надявам на положителен завършек на цялата тази срамна за имиджа на страната ни далавера.
Съжалявам че нямам възможността да бъда в БГ и да те подкрепя по-активно в този труден за тебе период.
Дайте на Марто няколко екземпляра от официалното протестно писмо за да го подпиша аз и няколко приятели рибари емигранти.
NO PASARAN!

Изображение

Предлагам ако се организира протестна демонстрация, да се отпечатат плакати с тази символична графика на Илия Бешков.
Успеха в риболова има две тайни:

1- никога не казвай всичко което знаеш!
Аватар
Stif_1
Мнения: 282
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:00
Местоположение: Габрово

Мнение от Stif_1 »

1.Алеко твърде си точен и всеодаен към работата си.
2.Освен това създаваш нерви и излишна работа на другите
служители на ИАРА със своите сигнали .
3.Пък си и достатъчно интелигентен и можеш да си защитиш
тезите.
Еми в твоя случеи математиката неважи.
+.+.+ = -
=> , че си пречка на "добрите".
Имах лични проблеми и заради това не можех да пиша и чета
тук известно време.
Сега ще се опитам да ти помогна с каквото мога.
Успех приятелю.

П.С. Госта бях аз разбира се!!!
Риболовът е краста!!!
Речник: крастата е болестно състояние, при което, колкото повече чешеш, толкова повече те сърби!!!
Аватар
kriki
Мнения: 1539
Регистриран на: Пон Яну 17, 2005 15:29
Местоположение: София
получил Браво: 3 пъти

Компромат !

Мнение от kriki »

Колеги напълно ви подкрепям за всичко по тази тема.
Само искам да ви кажа нещо - имам много серизоен компромат за корупция от близкото минало на уважаваният от всички ви г-н Ванков докато все още беше на по-нисък пост. Нещата на този етап не са за публично достояние, но ако случайно се стигне до там че този човек започне много да се прави на велик и продължава да прави проблеми, ви обещавам че ще ИЗХВРЪКНЕ ОТ ПОСТА СИ.
Божидар Иванов

Re: Компромат !

Мнение от Божидар Иванов »

kriki написа:Колеги напълно ви подкрепям за всичко по тази тема.
Само искам да ви кажа нещо - имам много серизоен компромат за корупция от близкото минало на уважаваният от всички ви г-н Ванков докато все още беше на по-нисък пост. Нещата на този етап не са за публично достояние, но ако случайно се стигне до там че този човек започне много да се прави на велик и продължава да прави проблеми, ви обещавам че ще ИЗХВРЪКНЕ ОТ ПОСТА СИ.
ДАНО НЕ ГРЕШИШ но името му е ЗАНКОВ-ЕРМАН
Аватар
kriki
Мнения: 1539
Регистриран на: Пон Яну 17, 2005 15:29
Местоположение: София
получил Браво: 3 пъти

Става дума точно за г-н Занков, а не за Ванков !

Мнение от kriki »

Съжалявам за правописната грешка, става дума за г-н Занков, а не Ванков. Но информацията е от сигурен източник и ако сте стигне до там мисля че би могла да се докаже. Не е обаче тук мясото публично да се дискутира, само може да ни навреди.
SHARK
Мнения: 233
Регистриран на: Пон Яну 10, 2005 15:03

SHARK

Мнение от SHARK »

Още не ми е минало от поредната изцепка на ИАРА - да зарибява / с наши пари/ арендовани язовири и прочетеното тук за Алеко преля чашата... След като "умниците" от ИАРА считат,че нямат нужда от връзка с обществеността за нас това не означава ли, че на тях изобщо не им пука какво мисли и чувства същата тази общественост ?
БАСТА КОЛЕГИ ! ПРЕДЛАГАМ ОСВЕН ПРОТЕСНО ПИСМО ДА ОРГАНИЗИРАМЕ И ОБЩ ПРОТЕСТ ПРОТИВ ВСИЧКО ОНОВА НА КОЕТО СМЕ СВИДЕТЕЛИ ВСЯКА СЕДМИЦА И ЯВНОТО БЕЗСИЛИЕ И БЕЗХАБЕРИЕ НА ЧИНОВНИЦИТЕ ОТ ИАРА ДА СЕ СПРАВЯТ С ШИРЕЩОТО СЕ БЕЗОБРАЗИЕ КРАЙ ВОДОЕМИТЕ.
НЕКА ДОКАЖЕМ НА ТЕЗИ КАПУТИ ,ЧЕ НЕ СМЕ БЕЗЛИЧНА МАСА - СТАДО ОВЦЕ, КОЕТО ТЕ МОГАТ САМО ДА СТРИЖАТ !!!!!
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Re: SHARK

Мнение от Lubo »

SHARK написа:Още не ми е минало от поредната изцепка на ИАРА - да зарибява / с наши пари/ арендовани язовири и прочетеното тук за Алеко преля чашата... След като "умниците" от ИАРА считат,че нямат нужда от връзка с обществеността за нас това не означава ли, че на тях изобщо не им пука какво мисли и чувства същата тази общественост ?
БАСТА КОЛЕГИ ! ПРЕДЛАГАМ ОСВЕН ПРОТЕСНО ПИСМО ДА ОРГАНИЗИРАМЕ И ОБЩ ПРОТЕСТ ПРОТИВ ВСИЧКО ОНОВА НА КОЕТО СМЕ СВИДЕТЕЛИ ВСЯКА СЕДМИЦА И ЯВНОТО БЕЗСИЛИЕ И БЕЗХАБЕРИЕ НА ЧИНОВНИЦИТЕ ОТ ИАРА ДА СЕ СПРАВЯТ С ШИРЕЩОТО СЕ БЕЗОБРАЗИЕ КРАЙ ВОДОЕМИТЕ.
НЕКА ДОКАЖЕМ НА ТЕЗИ КАПУТИ ,ЧЕ НЕ СМЕ БЕЗЛИЧНА МАСА - СТАДО ОВЦЕ, КОЕТО ТЕ МОГАТ САМО ДА СТРИЖАТ !!!!!
И това ще стане! Бъди търпелив. Всички мислим като теб, ама искаме да се получи някакъв ефект от цялата работа и затова премисляме всичко.

P.S. - Брат, и малки деца влизат тук. Цензурирай моля. Благодаря.
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
SHARK
Мнения: 233
Регистриран на: Пон Яну 10, 2005 15:03

SHARK

Мнение от SHARK »

Да, прав си - съжалявам за израза ! А за протеста - каквото и да се реши съм "за" . Ако се стигне до шествия и т.н - тръгвам за София !
Публикувай отговор

Обратно към “Рибарска среща”