Рибарска среща "Дунав 2012"с.Байкал!!!!!

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
dancho77
Мнения: 261
Регистриран на: Пет Сеп 17, 2010 19:06
Местоположение: sofia
получил Браво: 1 път

Рибарска среща "Дунав 2012"с.Байкал!!!!!

Мнение от dancho77 »

Здравейте на всички колеги и колежки,които обичат срещите,новите запознанства,риболова и купоните. След разговор с колегите около Плевен и Ловеч решихме да спретнем една сбирка АВГУСТ месец на голямата река,датата ще уточним в последствие,когато е удобно за всички.Ще се радвам да се съберем хора от цяла Бг и да изкараме няколко страхотни дни,кой колкото може.Мястото решихме да е село Байкал,на 40 км от Плевен,брега е много удобен за построяването на лагер има достатъчно място за всички.Знам,че до тогава има много време,но по добре да се знае от по рано и всеки да изрази някакво мнение,тъй като е ясно,че не всички сме на едно мнение.Още веднъж,ще се радвам да се съберем повече хора,ЗАПОВЯДАЙТЕ!!!!!
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Re: Рибарска среща "Дунав 2012"с.Байкал!!!!!

Мнение от joro_olyмпус »

Идеята е добра, но месецът е яко куц. Всички хукват по отпуски със семействата, а и е голяма жега и реките започват да спадат. Организатора ще требе да мисли за ИАРА и линейки. Обърнете внимание на това, че изобщо не сте си съобразили инициативата с графика на ивентите на клубовете в страната!
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Рибарска среща "Дунав 2012"с.Байкал!!!!!

Мнение от babydoctor »

Прав е Жоро - по-добър вариант е юни или септември.
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
ivcho79
Мнения: 122
Регистриран на: Нед Апр 19, 2009 22:44
Риболов: на кльонк
Местоположение: Гиген-Байкал-Пловдив

Re: Рибарска среща "Дунав 2012"с.Байкал!!!!!

Мнение от ivcho79 »

Аз смятам август за екстра,тогава дунава ще е добър в предвид сегашното ниво,а и сбирката е с цел повече да се опознаем и да се видим с колегите на маса отколкото риболова.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Рибарска среща "Дунав 2012"с.Байкал!!!!!

Мнение от babydoctor »

Е, няма как да се опознаем, докато всички сме пръснати със семействата си по планини и морета...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
ivcho79
Мнения: 122
Регистриран на: Нед Апр 19, 2009 22:44
Риболов: на кльонк
Местоположение: Гиген-Байкал-Пловдив

Re: Рибарска среща "Дунав 2012"с.Байкал!!!!!

Мнение от ivcho79 »

babydoctor написа:Е, няма как да се опознаем, докато всички сме пръснати със семействата си по планини и морета...
В другия голям форум не са на същото мнение http://forum.nariba.com/viewtopic.php?f=32&t=59219" onclick="window.open(this.href);return false; :D :D който може да заповяда,който не здраве да е и със семейството на планина не е лошо :)
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Рибарска среща "Дунав 2012"с.Байкал!!!!!

Мнение от babydoctor »

Аз говорех по принцип, как стоят нещата - мен лично не ме бърка, не съм отпуск, мога и от сряда - четвъртък да щипна. И ако не ми мине котка път, най-вероятно ще го направя, още повече, че и Ivan_yo заяви участие - не съм го виждал, откакто при големите наводнения ми спаси задника на Душанци.
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
ivcho79
Мнения: 122
Регистриран на: Нед Апр 19, 2009 22:44
Риболов: на кльонк
Местоположение: Гиген-Байкал-Пловдив

Re: Рибарска среща "Дунав 2012"с.Байкал!!!!!

Мнение от ivcho79 »

Е така е колега няма пълно щастие :) който може и има желание ще дойде.Обсъждат се датите 10-ти 12-ти август,но именно за това е пусната темата толкова рано за да се вземе решение за дата удобна за всички!!
koruin72
Мнения: 81
Регистриран на: Пет Окт 28, 2011 20:35
Риболов: спининг
дал Браво: 60 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: Рибарска среща "Дунав 2012"с.Байкал!!!!!

Мнение от koruin72 »

Идеята е страхотна,но е добре да се каже и точна дата, за да могат повече хора да дойдат.Браво на човека който се е сетил за това.Дата също не е лоша-имам предвид 10 авгус.Поздрави и успех с организацията. :D
ivcho79
Мнения: 122
Регистриран на: Нед Апр 19, 2009 22:44
Риболов: на кльонк
Местоположение: Гиген-Байкал-Пловдив

Re: Рибарска среща "Дунав 2012"с.Байкал!!!!!

Мнение от ivcho79 »

koruin72 написа:Идеята е страхотна,но е добре да се каже и точна дата, за да могат повече хора да дойдат.Браво на човека който се е сетил за това.Дата също не е лоша-имам предвид 10 авгус.Поздрави и успех с организацията. :D
Именно за това е пусната по рано темичката за да може да се уточни дата удобна за всички,аз също съм на мнение,че 10-ти 12-ти август са идеални за сбирката,колкото повече се съберем толкова по добре :D :D :D
Публикувай отговор

Обратно към “Рибарска среща”