БОЯТ НАСТАНА, ТУПКАТ СЪРЦА НИ ...

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

Пол, писмото е много добро! Но има малце по-друг план, затова изчакай, моля, с протеста пред ИАРА.
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: БОЯТ НАСТАНА, ТУПКАТ СЪРЦА НИ ...

Мнение от Мунчо »

Алеко написа:Ново 20, пичове! Днес разбрах, че г-н Занков щял да ме дава на прокурор, задето съм подбуждал народонаселението към бунт, неподчинение и ловене на риба по бракониерскому...
Че кога си подбуждал към такива работи, бре Алеко? Аз нямам такъв спомен...Баси хората-крадеца вика "дръжте крадеца"...
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
vikik
Мнения: 2789
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:46
Местоположение: София

Мнение от vikik »

Кога ще е известен плана??????
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Колеги, за Бога, като се изяснят нещата с плана, моля, отворете нова тема по въпроса, че така ще се издавиме в собствените си излияния и ще си останем само с бъбренето. Успех на тези, които го мъдрят. ДОЛУ ИАРА - ВДЪХНОВИТЕЛКАТА НА БРАКОНИЕРИТЕ И УНИЩОЖИТЕЛКАТА НА РИБАТА!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
SHARK
Мнения: 233
Регистриран на: Пон Яну 10, 2005 15:03

SHARK

Мнение от SHARK »

Колеги,не знам кви ги мъдрите,но ако организирате някакъв протест като бдение,шествие,митинг...и т.н не забравяйте и нас,от провинцията. Подобен род прояви хващат дикиш само ако сме много. И не забравяйте да са в съответствие със закона - заявяване и пр...
Ако сте намислили нещо такова, съобщете,ей, но по-отрано, за да се подготвим и ние! За деня ,часа и място на срещата най-добре с ЛС.
За другите не знам, но аз идвам - надявам се, че няма да съм сам!!!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Рибарска среща”