Записвайте се

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
Аватар
Алеко
Мнения: 11053
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

babydoctor написа:Ще се записвам в последния момент, щото Ели има рожден ден и зависи от това, кога ще го посрещаме. То пък зависи от служебните ангажименти на нашите приятели. :oops:
И Дани има рожден ден на 9-ти, та може и да не дойдем, ако сме отпрашили нейде на кратка почивчица. Ама това ще се реши в първите дни на идната седмица.

Гледам, че и КОР се е записал, което много ме радва! Тъкмо Олимпиецът ще може да се срещне с адаша на своя авер очи в очи.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Алеко написа:И Дани има рожден ден на 9-ти, та може и да не дойдем, ако сме отпрашили нейде на кратка почивчица.
Яааа, да ти е жива и здрава - майка ми е на 9-ти, Ели на 10-ти, ще посрещаме в събота, така че, от мен весело изкарване на цЕлата група! :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
hobby
Мнения: 3693
Регистриран на: Пон Яну 23, 2006 20:32
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от hobby »

привет! ако приемате и непосветени форумджии, пишете ме и мен. само некой да ме светне по някое време къде и кога ще се събирате.
Аватар
hobby
Мнения: 3693
Регистриран на: Пон Яну 23, 2006 20:32
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от hobby »

оп, записах се
Аватар
Алеко
Мнения: 11053
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

babydoctor написа:
Алеко написа:И Дани има рожден ден на 9-ти, та може и да не дойдем, ако сме отпрашили нейде на кратка почивчица.
Яааа, да ти е жива и здрава - майка ми е на 9-ти, Ели на 10-ти, ще посрещаме в събота, така че, от мен весело изкарване на цЕлата група! :D
Та кат' ще посрещате чак в събота, какво ви пречи да дойдете в петък? Освен че е самият рожден ден.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Не бе, ако беше в неделя посрещането щяхме да дойдем. Ама нали трябва да се чисти-готви-пазарува-разтребва и нам си що си още :roll: А, забравих, на обяд ще са гостите - ние няма да успеем да изтрезнеем, ако ходим в Тино :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Мнение от joro_olyмпус »

Алеко написа: Гледам, че и КОР се е записал, което много ме радва! Тъкмо Олимпиецът ще може да се срещне с адаша на своя авер очи в очи.
Ние вече се познаваме на ГСМ, но друго си е на яве.
Аватар
osprey
Мнения: 104
Регистриран на: Пон Дек 12, 2005 21:54
Риболов: с муха и шнур
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 1 път

Мнение от osprey »

колеги софия ми идва малко далечко ама като направите среща в пловдив ще дойда!!!
Аватар
hobby
Мнения: 3693
Регистриран на: Пон Яну 23, 2006 20:32
Местоположение: София
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от hobby »

момчета, обяснете, моля, къде е това място и как се стига до него? :oops:
Аватар
Алеко
Мнения: 11053
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

Ресторант "Тино" се намира на бул. "Патриарх Евтимий" 22. Това се пада между преките "Хан Крум" и "6-ти септември", от дясната страна по посока на движението.
Аватар
virbela1
Мнения: 1211
Регистриран на: Пон Юни 06, 2005 16:09

Мнение от virbela1 »

Братлета,
записах се,
ми че то не боляло да му се невиди, а и Бозака ми взе акъла като написа, че ако не се запишем, то той щял да ни записва.
Аватар
virbela1
Мнения: 1211
Регистриран на: Пон Юни 06, 2005 16:09

Мнение от virbela1 »

С извинени към всички,
това за записването , дето ще го прави за тези дето не са се записали са думи на TRAP
БОЗАКА нема да ми се разсърди, ама много гот ми звучи името му.
При записването си за участието имам съмнение, че съм пропуснал нещо в адреса на електронната поща. Моля за ивинение, пишете как да се поправя.
На всички лек и спорен ден.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

virbela1 написа:При записването си за участието имам съмнение, че съм пропуснал нещо в адреса на електронната поща.
Споко, записан си, има те в списъка. На е-мейла трябва да ти е пристигнало съобщение с парола за евентуално отписване, запази я. Аз ако успея, ще дойда по някое време да изпия едно от крак с вас и да се видим. Ако не - весело изкарване.
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Васил
Мнения: 1542
Регистриран на: Съб Авг 27, 2005 17:12

Мнение от Васил »

babydoctor написа: Аз ако успея, ще дойда по някое време да изпия едно от крак с вас и да се видим.
Да бе еми то така се започва :D :D :D
Дължиш една COCA - COLA :oops:
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

CARP-MK написа:Да бе еми то така се започва :D :D :D
Дължиш една COCA - COLA :oops:
Имаш и едно виски към колата :D Яд ме е, че няма да можем да се видим, ама ще остане за по-нататък. На мен ми обявиха гражданска мобилизация от петък на обяд, а преди това май ще трябва да докарам майка си от болницата, така, че...Абе весело изкарване и до нови срещи :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Публикувай отговор

Обратно към “Рибарска среща”