Големият мач: Левака vs Бат Стан

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
Публикувай отговор
Аватар
ASSENAS
Мнения: 2558
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:27
Местоположение: София
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: !!!!

Мнение от ASSENAS »

Simplyfish написа:Ми ако аз победя? 8)
Ако това се случи, то ти, Асенас, ще трябва да си сложиш отдолу като подпис"Simplyfish е по-добра от мен и аз не мога да ловя риба!" :lol: :lol:
Приемам. Въпреки, че като знам кой ти е треньора май нема да се наложи :lol: :lol: :lol:
Мъдроста ме преследва по петите, но аз съм по-бърз.
Paparaka
Търговец
Мнения: 2153
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:28
Местоположение: Sofia-Plovdiv
Обратна връзка:

Re: !!!!

Мнение от Paparaka »

[/quote]Сложи си една снимка, че да знам с кой разговарям :lol:[/quote]

Ти знаеш, знаеш.......бруте. :D Ама те е страх. А то няма страшно, и не е срамно да си признае човек че е по-слаб. Ето аз например виж как не се коркам на Пламенчо. По-добър е от мен и не се правя на велик. Ама на теб ще ти скъсам шушоните..... :D :D :D
http://:)" onclick="window.open(this.href);return false;
От А до Я за спортния риболов у нас и в чужбина
-------------------------------------------------------
Да работят тези, които не могат да ловят риба
Аватар
chepeto
Мнения: 82
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 14:57
Местоположение: Sofiq
Обратна връзка:

Мнение от chepeto »

За да бъде равностоен двубоя, Чепето предоставя по един ботуш от безценният си чифт на Левака и Бат Стан - тегленето на чопа "лев- десен "ще се извърши на място. ЛЕВия повече пасва на Левака , но Сичко ще реши жребия :lol:

пОЗДРАВИ!!!!
Plamen
Мнения: 467
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 17:32
Местоположение: София

Re: !!!!

Мнение от Plamen »

Paparaka написа:
Сложи си една снимка, че да знам с кой разговарям :lol:[/quote]

Ти знаеш, знаеш.......бруте. :D Ама те е страх. А то няма страшно, и не е срамно да си признае човек че е по-слаб. Ето аз например виж как не се коркам на Пламенчо. По-добър е от мен и не се правя на велик. Ама на теб ще ти скъсам шушоните..... :D :D :D[/quote]

Само от това последното изречение, ми Асенчо мисля, че няма как да му откажеш. :D
Paparaka
Търговец
Мнения: 2153
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:28
Местоположение: Sofia-Plovdiv
Обратна връзка:

Re: !!!!

Мнение от Paparaka »

Plamen написа:
Paparaka написа:
Сложи си една снимка, че да знам с кой разговарям :lol:
Ти знаеш, знаеш.......бруте. :D Ама те е страх. А то няма страшно, и не е срамно да си признае човек че е по-слаб. Ето аз например виж как не се коркам на Пламенчо. По-добър е от мен и не се правя на велик. Ама на теб ще ти скъсам шушоните..... :D :D :D[/quote]

Само от това последното изречение, ми Асенчо мисля, че няма как да му откажеш. :D[/quote]

Аз да припомня залогът беше за 365лв, колкото дни има в годината
А Пламенчо ей така си изкара 10% комисионна, аз от колко време го клатя Асенас, ама той не кълве :D :D :D
http://:)" onclick="window.open(this.href);return false;
От А до Я за спортния риболов у нас и в чужбина
-------------------------------------------------------
Да работят тези, които не могат да ловят риба
Аватар
ASSENAS
Мнения: 2558
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:27
Местоположение: София
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: !!!!

Мнение от ASSENAS »

Paparaka написа:Ама на теб ще ти скъсам шушоните..... :D :D :D
Абе 'ШУШОНЕ' :lol: Ти си върна името и сега ти пораснаха криле като на прасе, а? :wink: А аз цял ден те защитавам от разни ПАПАТАЦИ.

Започваме да предъфкваме стара тема и това не ме кефи :roll: Много добре си спомням предложението ти и ако си спомняш ти отказах облога както и ти отказа моя. Затова ти предлагам да измислиш нещо ново и да го предложиш. Ако нищо не ти идва на ум аз да ти предложа?, но те в тази тема, че доста набъбна, а и спора ни не е за тук.

Не ме е страх от теб, но когато се състезавам за отбора си се състезавам отборно и се съобразявам с отборната тактика. Така, че няма да имам време да мисля за теб.

Като ти се набиват шушони кажи кога и къде искаш да ми ги набиеш и аз ще дойда? 8)
Мъдроста ме преследва по петите, но аз съм по-бърз.
vikik
Мнения: 2789
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:46
Местоположение: София

Мнение от vikik »

кога ще се разбере датата на тоз купон бе пичове, да дойдеме и ние да вкараме по една кука в таз бара
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

хай

Мнение от Бат Стан »

Папарака се поотвори, откакто му върнаха името - досущ като българомохамеданин след отмяната на възродителния процес. Майтап бе, майна, не се коркай. Само Локо Пловдив, който не е от Локо да го удари токо!
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Гост

Мнение от Гост »

Ехее , като е скука скука , че като се отприщите , човек не може да ви смогне да чете . Та кво стана пак стари облози . Аре да спрем с гласуванията във форума и да ги срещним тея хубавци , та да видим кой по голям рибар ееее . А Пламенчо предлагам да играе и без въдица , тогава поне ще са равностойни .
Аватар
Левака
Мнения: 5158
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:13
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 5 пъти

Мнение от Левака »

:shock: Кво става тука бре Станиле??Ма много колеги са си извадили да си ги мерят(пръчките де) :lol: То направо ще си стане едно състезание на форума :wink: Казвай дата последно че още сме у въздуха.
Убий глупака с мълчание.

http://sladkarnica-jasi.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Plamen
Мнения: 467
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 17:32
Местоположение: София

Мнение от Plamen »

А Пламенчо предлагам да играе и без въдица , тогава поне ще са равностойни .[/quote]

Да, може и с вързани ръце :wink:
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

Шъ ви замоля!

Темата беше за Великия мач Бат Стан vs Левака!

Спорът между Папарака и Асенчо я разводни и затова моля някой от модераторите да я цепне на две. В другата половина нека Папарака и Асенас с антуража си да продължат да си ги мерят.
vikik
Мнения: 2789
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:46
Местоположение: София

Мнение от vikik »

Левака написа::shock: Кво става тука бре Станиле??Ма много колеги са си извадили да си ги мерят(пръчките де) :lol: То направо ще си стане едно състезание на форума :wink: Казвай дата последно че още сме у въздуха.

Айде пичове казвайте датата че чакаме
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

хай

Мнение от Бат Стан »

Датата е 23 декември, мястото - Арката, сборен пункт 7.55 на паркинга пред свинарника. начало 9.30, край 15.30. Сега ще го пусна на Пайк да го сложи на челната страница на сайта.
Защо 7.55? Ми в толкова часа ми пристига рейсът на Арката.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

Ей, инат човек бил тоз Станил, бре!

Успех, колеги, стискам палци по-добрият да спечели. За съжаление няма да мога да дойда. Съответно няма да има и залози.
Публикувай отговор

Обратно към “Рибарска среща”