Акция за зарибяване

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
Аватар
SASHO
Мнения: 4749
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:57
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 119 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от SASHO »

jazzmena написа:Проблема е какъв е ангажимента и отговорността на хората, при които ще са оставени касичките.
Здравей, Колега!
Самите касички са запечатени както му е реда, с необходимите лепенки и печати. Освен това се проверяват редовно от оторизирани членове на клуба.
И най-важното: В магазините, където сме оставяли или оставяме касички, имаме пълно доверие на хората, които ги стопанисват..

Поздрави и Наслука
"Това, което знам за спининга е толкова малко, че дори си мисля, че нищо не знам."

http://www.starividri.com
http://www.starividri.eu
brazilian
Мнения: 372
Регистриран на: Съб Фев 19, 2005 20:33
Местоположение: софия

Мнение от brazilian »

Аз искам такава каса за магазина още от сега, все ще се сабира, би трябвало да са цялогодишно, тези касички.
nasluka na vsichki
Аватар
hristaki19812
Мнения: 7
Регистриран на: Нед Яну 21, 2007 15:37

Мнение от hristaki19812 »

идеята за зарибяване е много дора но не смятате ли че ако кампанията стане по обществено достьпна може и доста други хора да се включат скоето да допринесат за по голям успех. примерно да се поставят каси в магазини и други очреждения разбира се с подобаващо описание за хората за какво си дават парите
Аватар
Martin Kasabski
Мнения: 161
Регистриран на: Пон Апр 16, 2007 17:12
Местоположение: sofia

Мнение от Martin Kasabski »

i az sam za........BRAVO
venci72
Мнения: 1999
Регистриран на: Вто Ное 06, 2007 19:06
Риболов: на леб...

Мнение от venci72 »

убаво сте го измислили и аз искам да дадем 5 -10 /20лв да дадем ама каде да ги дадем :?: праите си екстри по софия вижте и за другите градове нещо измислете
Аватар
Markony_RS
Мнения: 859
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 19:57
Риболов: мухарски риболов
Местоположение: Русе

Мнение от Markony_RS »

В предколедната среща на русенци стана въпрос за касичката при Сунай.Призовавам колегите като пазаруват ,да не забравят за добрата идея ,така или иначе винаги остават 1-2-5 лв ресто :)
Мухарски Kлуб "СТРИМЕРИТЕ"
Самоирония:какво ли мятам с този сезал това пиле, вързано накрая му!
zarini
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 93
Регистриран на: Съб Окт 03, 2009 9:46
Местоположение: стара загора

Мнение от zarini »

аз членувам в клуб ЕЛИТ и сме провели много такива зарибителни акции , като сме канили и деца които да пускат рибата в реките и язовирите + 1 час образователна програма на тема ЩО Е РИБОЛОВ . това което сте намислили е мн. хубаво но трябва да се обяви публично ( поне в градъ в който се намирате ) доста хора се отзоваха в стара загора и направиха дарения за закупуването на зарибителен материял който беше закупен от ТРАКИЙСКИЯ УНИВЕРСИТЕТ в стз . пожелавам ви успех
успех и на слука
Latcho
Мнения: 2
Регистриран на: Сря Дек 02, 2009 16:11

Мнение от Latcho »

Поздравления зя акцията за събиране на пари за зарибяване.Ще се опитам да говоря с Мир Богоев да направим съобщение в Труд и да стигне до голям брой риболовци.
Публикувай отговор

Обратно към “Рибарска среща”