ПАНГЕА ОПЕНИНГ 2017

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
Публикувай отговор
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: ПАНГЕА ОПЕНИНГ 2017

Мнение от babydoctor »

Е...кодапрайш - и тва го има... :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: ПАНГЕА ОПЕНИНГ 2017

Мнение от Мунчо »

babydoctor написа:
Д-р Флекс написа:Ебасимо баснописеца ! :D
Е, Флекси, кодапрайш, лових много пъстърва из българия, когато почти всички реки бяха забранени. Най-много в Севлиевския Балкан, в Лъгът...
Бахмааму...
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: ПАНГЕА ОПЕНИНГ 2017

Мнение от quietriot »

Мунчо написа:
babydoctor написа:
Д-р Флекс написа:Ебасимо баснописеца ! :D
Е, Флекси, кодапрайш, лових много пъстърва из българия, когато почти всички реки бяха забранени. Най-много в Севлиевския Балкан, в Лъгът...
Бахмааму...
Колко нещо си изпуснал от живота, Мунчо и дори не подозираш.....
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: ПАНГЕА ОПЕНИНГ 2017

Мнение от babydoctor »

Мунчо написа:Бахмааму...
quietriot написа:Колко нещо си изпуснал от живота, Мунчо и дори не подозираш.....
Не вярвам, че е можел да се класира...Там около рожшдения ден на Вожда се откриваше ловът на едър дивеч, освен Него цялото Политбюро и квото там има като блюдолизци се влечеха, аз карах с бръмбара сътрудници на тате. Те ходеха да трепят там каквото ще трепят, а аз хващах по два или три притока на Росица, в които пъстървата беше повече от водата. Кълвеше на всичко, дори и на топчета хляб. Кълвеше и когато реката е придошла и влачи камъни надолу, които ги чуваш как се блъскат един в друг...За красотата на резервата няма да ви разказвам, а снимките бяха забранени, освен от придворните фотографи...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Драго
Мнения: 753
Регистриран на: Пон Окт 08, 2007 14:16
дал Браво: 626 пъти
получил Браво: 498 пъти

Re: ПАНГЕА ОПЕНИНГ 2017

Мнение от Драго »

Няма лошо, ловил си, само обясни как силното течение влачи камънье и дръвеь, а твойте хлебни топчета в същото течение се носят нормано и рибата ги вижда и взима.
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: ПАНГЕА ОПЕНИНГ 2017

Мнение от Д-р Флекс »

Глей ся, бай Николов... това са били Божествени топчета, от осветена Нафора, не от обикновен леп... Като се има предвид, че на Вожда рожденият ден е 7 септември, а лова на едър дивеч се открива на 1 ноември, историята как Бабуту се е отривал покрай Политбюро не е нищо друго освен Божествена мистерия... или комедия, по-скоро :idea: :D
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: ПАНГЕА ОПЕНИНГ 2017

Мнение от babydoctor »

Знам кога се открива лова за простолюдието, но за тях се откриваше тогава. Първата вечер се изпонапиваха и стреляха с пищови, пушки и калашници, та се чудех на другия ден как изобщо успяваха да гръмнат нещо в същия Балкан. А за риболова - намираш си някой голям камък, зад него се образува относителен тишак педя на две, мяташ там и си в играта...За мен ще остане вечна тайна защо все там правеха откриването, ма Татова му работа. Верно, легловата база беше жестока, а всяка вила имаше жестока механа, заредена с квото се сетиш за пиене - уискито беше в тези големите бутилки, на колелца. Туй всичкото безплатно...Ходих и до вилата на Вожда веднъж, при което го зауважавах като ловец - два часа бърз ход нагоре из чукарите по ебаси терена.Иначе къщето с всички ексри, барабар куките за дране на животни...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: ПАНГЕА ОПЕНИНГ 2017

Мнение от Павел Иванов »

babydoctor написа:...относителен тишак педя на две...
Е те тука мъ комплексира душманската :?
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: ПАНГЕА ОПЕНИНГ 2017

Мнение от babydoctor »

Павел Иванов написа:
babydoctor написа:...относителен тишак педя на две...
Е те тука мъ комплексира душманската :?
Твоя работа, Павлети. подобен риболов съм правил когато Струма се направи на Дунав, от Конявския мост, тогава под подпорите се образуваха тишаци 1.5 - 2 метра дълги, около метър широки в началото. Килограмовите скобари кълвяха щом стръвта стигнеше дъното, проблем им беше изваждането на моста, където се редяхме по 10+ души. Ама аз се изхитрих и си водих мацка, дето си правеше плаж долу на брега, с кепчето и живарника...Проблем беше само да прекарам рибата през тоягите на останалите колеги, но всички се познавахме...Това с моста беше голям цирк, цяла седмица ловя по 6-7 скобара. Обаждам се на приятел-колега да идва от Кочериново, пристига той в петък, напива ме се, както си му е редът, сутринта на моста. Ниенте - никой нищо. В неделя същото..През седмицата пак скобари, колкото искаш...И така 3-4 уисенда, той ме обвини в халюцинации, макар, че хладилника ми беше пълен с изчистеви скобали... :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: ПАНГЕА ОПЕНИНГ 2017

Мнение от Д-р Флекс »

Аз мисля, че Барон Мюнхаузен на Бабето може само вода да носи... Tолкова глупости по толкова широк кръг теми за толкова кратко време дори бай Тодар не можеше да изломоти!!! :D

Красе, за н-ти път ти казвам: смени марката на джина; в тоя, дето го пиеш в момента, има яко халюциногени!!!
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: ПАНГЕА ОПЕНИНГ 2017

Мнение от quietriot »

Много сте завистливи начи!
Аватар
stancom
Мнения: 3738
Регистриран на: Сря Яну 02, 2008 16:59
Местоположение: Чомаковци
дал Браво: 93 пъти
получил Браво: 154 пъти

Re: ПАНГЕА ОПЕНИНГ 2017

Мнение от stancom »

Д-р Флекс написа:Сран-несран, това е положението. Ако няма блокада, ще съм на Лефкада! :D
Ще организираме блокада тогава :D
Аз не мога да ловя риба !!!
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: ПАНГЕА ОПЕНИНГ 2017

Мнение от babydoctor »

quietriot написа:Много сте завистливи начи!
Мда...Който не го е преживял, ще го отдава на халюциногени...Аз съм щастлив, че съм го изживял... :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: ПАНГЕА ОПЕНИНГ 2017

Мнение от Д-р Флекс »

Изживял си го ... в света на етиловите деривати си го изживял, бейбикомедианте... :lol:
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: ПАНГЕА ОПЕНИНГ 2017

Мнение от babydoctor »

Е, съжалявам ви искрено. Пък ти си комщия, ела да провериш дериватите... :DВсъщност, кое точно изречение не разбра!
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Публикувай отговор

Обратно към “Рибарска среща”