Най-новото по въпроса с книжлето

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Най-новото по въпроса с книжлето

Мнение от Алеко »

Днес се срещнахме тримата глупаци :D (Любо, Виктор и моя милост) да видим докъде сме я докарали.

Откъм кинти сме готови, но не отказваме дарения или реклама в книжката (за рекламната тарифа ми пишете ЛС). Всеки допълнителен лев ще бъде използван за промоция на книгата и за разпространението й.

За промоцията мислим да я направим в някоя зала и да поканим съмишленици и медии. За целта Любо даде предложение да се свържем с администрацията на Президента да дадат едно рамо. Ако не стане така, ще търсим зала, за която ще трябва да се плати наем. :?

Ще направим плакат във формат А3, който ще раздадем по магазаните за такъми, където ще се продава книгата.

Ще помолим риболовните вестници и списания да напишат нещо за книгата. Ще търсим и радио и тв-изяви.

Ще предложим на Пайк да я продава в магазина на Манията.


Нещо да съм забравил? Любо и Виктор да кажат, че са млади още и по-добре помнят.
Аватар
Ivan VP
Търговец
Мнения: 5297
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 18:32
Местоположение: БГ
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Ivan VP »

Алеко,
поздравявам ви за тази дейност. Ще обявите ли цена, щот на колегите от мухарската секция на Видрите ще предложа това да е една от наградите за импровизираните надпревари по муховръз, риболов и т.н..
Мисля, че около 10-на бройки ще закупим.
http://www.ivpfishing.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

Ivan VP написа:Алеко,
поздравявам ви за тази дейност. Ще обявите ли цена, щот на колегите от мухарската секция на Видрите ще предложа това да е една от наградите за импровизираните надпревари по муховръз, риболов и т.н..
Мисля, че около 10-на бройки ще закупим.
Отдавна я определихме Ванка! 5лв.
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
SHARK
Мнения: 233
Регистриран на: Пон Яну 10, 2005 15:03

Мнение от SHARK »

Добре е,че се движат нещата, но как ги виждате във времето ?
Vlado Tinchev
Мнения: 77
Регистриран на: Вто Фев 01, 2005 13:43
Местоположение: Hamburg

Мнение от Vlado Tinchev »

Ako dokato izleze parvijat broi na sharandziiskoto spisanie knizkata ne e veche razprodadena, shte puskam estestveno bezplatna reklama :lol:
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

Като знам колко бавно се продават книгите в България, съм сигурен, че няма да е разпродадена. Така че може от сега да предвидиш една страничка, за което ще сме ти много благодарни!
Публикувай отговор

Обратно към “Рибарска среща”