Предизвикателство

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
Paparaka
Търговец
Мнения: 2153
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:28
Местоположение: Sofia-Plovdiv
Обратна връзка:

!!!

Мнение от Paparaka »

Може и да не е на Гарваново, може и на канала на Ковачево. Важното е според мен да има гъста риба.
А иначе айде и аз се уредих със съотборник. Върхар то в сезона явно от един отбор няма да играем ами поне така ...... :D :D :D
http://:)" onclick="window.open(this.href);return false;
От А до Я за спортния риболов у нас и в чужбина
-------------------------------------------------------
Да работят тези, които не могат да ловят риба
Аватар
ASSENAS
Мнения: 2558
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:27
Местоположение: София
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Hi

Мнение от ASSENAS »

VARHARA написа:Но даите да решим този път сериозно да проведем едно състезание .
Решете го де. Вие предлагате мястото - вие го организирайте. Аз лично съм ЗА и ще намеря още някой да спретнем един мини отбор. Само имай предвид, че на 02.01.2004 съм малко зает :wink:
Мъдроста ме преследва по петите, но аз съм по-бърз.
pero
Мнения: 203
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 15:46
Местоположение: София

Мнение от pero »

Леле Върхи, не съм очаквал такова нещо от теб - " да съм си се състезавал отделно" - ти що не искаш да половиш риба на някой лев с мен бре?
Моите пари не ти ли харесват?
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

хай

Мнение от Бат Стан »

Папи, поласкан съм от поканата, вярно нещо съм огелпил постингите. Става, ама ще ми се къса сърцето, понеже ще играя срещу любимия ми тим Пираните и Асенас, с когото сме в една маала.
Ако искате мога да ви предложа и място на провеждане на състезание за майсторски клас - има бабушки, обаче са по 8-10 санта, кълват на 13 метра навътре и на дълбочина 7.50 м. Риболовът е само за ценители. Става въпрос за гьола зад ТЕЦ Трайчо Костов в София. А? Папи, на теб ще ти е близо, може да дойдеш с влака даже и да слезеш на гара Искър, оттам ще те вземе и отиваме на този величествен водоем.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
vikik
Мнения: 2789
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:46
Местоположение: София

Re: хай

Мнение от vikik »

Бат Стан написа:Папи, поласкан съм от поканата, вярно нещо съм огелпил постингите. Става, ама ще ми се къса сърцето, понеже ще играя срещу любимия ми тим Пираните и Асенас, с когото сме в една маала.
Ако искате мога да ви предложа и място на провеждане на състезание за майсторски клас - има бабушки, обаче са по 8-10 санта, кълват на 13 метра навътре и на дълбочина 7.50 м. Риболовът е само за ценители. Става въпрос за гьола зад ТЕЦ Трайчо Костов в София. А? Папи, на теб ще ти е близо, може да дойдеш с влака даже и да слезеш на гара Искър, оттам ще те вземе и отиваме на този величествен водоем.
Бат Станиле къде се намира този тец и може ли с кола да се стигне до него
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от VARHARA »

Абе Пепе не си ме разбрал правилно. Става въпрос ,че ще си играем на едно , а ти и куражлията ще си имате допълнителен облог . Не ,че ще са ми излишни някви си 200лв. но пусто като не съм хазартен тип вече :oops: , апък и ако загубя требва да не ям цял месец :lol: :( :(
Paparaka
Търговец
Мнения: 2153
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:28
Местоположение: Sofia-Plovdiv
Обратна връзка:

Re: хай

Мнение от Paparaka »

Бат Стан написа:Папи, поласкан съм от поканата, вярно нещо съм огелпил постингите. Става, ама ще ми се къса сърцето, понеже ще играя срещу любимия ми тим Пираните и Асенас, с когото сме в една маала.
Ако искате мога да ви предложа и място на провеждане на състезание за майсторски клас - има бабушки, обаче са по 8-10 санта, кълват на 13 метра навътре и на дълбочина 7.50 м. Риболовът е само за ценители. Става въпрос за гьола зад ТЕЦ Трайчо Костов в София. А? Папи, на теб ще ти е близо, може да дойдеш с влака даже и да слезеш на гара Искър, оттам ще те вземе и отиваме на този величествен водоем.
Бат Станиле майка изстреля ме в космоса. Как бе майна ме виждаш да слеза на гара искър с 100 кила риболовно оборудване??? :D :D
Ми аз трябва да купя билети за две купета, за да си сложа куфара, чохъла, чантата с живарника и кофите+баките. :D :D
Тоа номер с влака ме развесели.
Иначе това е интересно с тоя гьол ама ми звучи малко гаменско. На 13м ако дълбочината е 7.5м, това значи, че ще разглобяваме на 7 коляно на щеката. Мммммм класика.......
Ама нямам против.....де Ако има мераклии.
http://:)" onclick="window.open(this.href);return false;
От А до Я за спортния риболов у нас и в чужбина
-------------------------------------------------------
Да работят тези, които не могат да ловят риба
Публикувай отговор

Обратно към “Рибарска среща”