ДО ПАИК

Който има въпроси за online магазина на Fishing Mania, търси препоръка или съвет за такъми, може да ги пусне тук. Отговорите идват!
Аватар
FISH-MAN
Мнения: 62
Регистриран на: Чет Мар 04, 2010 1:08
Местоположение: LUDNICATA

ДО ПАИК

Мнение от FISH-MAN »

интересувам се има ли топсети за щека TICA COMPETITOR 13.0 MTR.
И СЪЩО така клин тапи
фен клуб -скобар
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4475 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Pike »

В момента съм в процес на разработване и пълнене на един нов раздел във Fishing Mania Shop, който ще се казва "Секция риболов на плувка" и там ще може да намерите, хайде да не е всичко, но доста неща тясно свързани с риболова на плувка.

До края на следващата седмица очаквам да съм готов с основните неща и да пусна новия раздел, а после в движение ще го допълвам.

Ще има тапи и всякакви други дребни и по-едри плувкарски такъми.

Виж за топсети не се бях сетил, ще проверя какво е предлагането им по складовете и ако се поддържат наличности ще добавя и такава категория.
Аватар
ribaria78
Мнения: 372
Регистриран на: Съб Дек 27, 2008 21:14
Местоположение: PLEVEN
дал Браво: 17 пъти
получил Браво: 6 пъти

Мнение от ribaria78 »

pike написа:В момента съм в процес на разработване и пълнене на един нов раздел във Fishing Mania Shop, който ще се казва "Секция риболов на плувка" и там ще може да намерите, хайде да не е всичко, но доста неща тясно свързани с риболова на плувка.
.
-Много добре си го измислил Браво .Пускай ,че тез нащи скапани градове нямат дори и крайна тапа и прикачни също ако може и не само за щекарски и за мач ,фидер и пр.
KOITO GO MOJE, SIGO MOJE
Аватар
FISH-MAN
Мнения: 62
Регистриран на: Чет Мар 04, 2010 1:08
Местоположение: LUDNICATA

Мнение от FISH-MAN »

екстра си,така те искаме
фен клуб -скобар
Публикувай отговор

Обратно към “Fishing Mania Shop”