Blue Fox Lucius

Който има въпроси за online магазина на Fishing Mania, търси препоръка или съвет за такъми, може да ги пусне тук. Отговорите идват!
monilom
Мнения: 6
Регистриран на: Сря Ное 19, 2008 14:22

Blue Fox Lucius

Мнение от monilom »

Здравейте! Искам да попитам дали ще има в магазина клатушки на Blue Fox и по-точно модела Lucius? :roll:
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Blue Fox Lucius

Мнение от babydoctor »

Чукни модела в гуглето и ще ти излезе къде ги има, по 4.50 са.
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
monilom
Мнения: 6
Регистриран на: Сря Ное 19, 2008 14:22

Re: Blue Fox Lucius

Мнение от monilom »

babydoctor написа:Чукни модела в гуглето и ще ти излезе къде ги има, по 4.50 са.
Да знам за кой магазин имаш предвид но все пак исках да знам дали и тук няма да заредят. :roll:
п.п.Някой ако има по-обстоини наблюдения над клатушката моля да ги сподели ако не тук то на ЛС. :wink:
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4479 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: Blue Fox Lucius

Мнение от Pike »

За следващите две седмици съм планирал други неща за качване, но тези блесни ги има в два от складовете на вносителите, с които работя, така че не е проблем да изпълня такава поръчка. За целта може да ми изпратиш мейл или ЛС с каталожните номера и цветове, които търсиш, аз ще проверя дали ги има налични, каква е цената и ще ти върна отговор.
Аватар
maranzika
Мнения: 2811
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 19:44
Местоположение: Монреал(Канада)
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: Blue Fox Lucius

Мнение от maranzika »

monilom написа: п.п.Някой ако има по-обстоини наблюдения над клатушката моля да ги сподели ако не тук то на ЛС. :wink:
Наблюденията ми са от около 10-15 излета.В условията в които аз я използвам блесната ми върши много добра работа.Достига прилична дистанция.Аз лично я водя по самото дъно,съвсем бавно с леки предръпвания.Имам извадени с нея 2 щуки около 2-те кила,няколко писалки и бяла риба.Имах я в 2 разцветки,но едната вече е завинаги потънала. :D Бяло и червено е успешната ми разцветка,като другата(сребриста) така и не успя да се разпише.
Ей и една щука за цвят:
Изображение
Изображение
Изображение
Kentavar :
Ако си мислещ и коректен към заобикалящата среда риболовец, това хоби Спининга ще ти носи невероятно удоволствие и хармония.
Публикувай отговор

Обратно към “Fishing Mania Shop”