Спиране за ъпдейт
Привет,
Тази вечер(неделя, 5-ти юли), в 23:40 ч. ще спра форума, за сървърни ъпдейти и оптимизация на базата.
Най-късно до 00:00 ч. всичко ще е готово и форумът ще работи отново.
Благодаря за разбирането.

Обратна връзка

Който има въпроси за online магазина на Fishing Mania, търси препоръка или съвет за такъми, може да ги пусне тук. Отговорите идват!
Аватар
Pike
Домакинът
Риболов: Спининг фен.
дал Браво: 2648 пъти
получил Браво: 111 пъти
Обратна връзка:

Обратна връзка

Мнение от Pike »

Всички знаем, че най-много лайкове, споделяния и коментари по риболовните фейсбуци (а и не само там) имат снимките с оскъдно облечени колежки, държейки я въдица, я риба или пък съвсем нищо :)

В това разбира се няма нищо лошо ;)
Аз обаче се нуждая от малко по-тематично риболовна обратна връзка.

За какво става дума … Като вид риболов, на най-много ми харесва спинингът и практикувам основно такъв. В тази връзка започна ли да избирам нови продукти за качване в магазина, все ме влече моя си риболов и почти винаги гледам воблери, блесни, спининг въдици и макари, и т.н. и т.н., все неща по моята част ;)

Всеки път си казвам: „Не, пропускам ги, има достатъчно качени, да взема да кача например малко плувки …“, но в последствие си казвам: „Е, хайде следващия път …“ и пак хващам спининг такъмите.

Затова реших да използвам всички налични социални канали на разположение на Fishing Mania Shop и да попитам Вас, клиентите на магазина:

Какви риболовни такъми и аксесоари търсите, но не откривате при нас?

Предварително благодаря за обратната връзка, пък може и аз да пусна някоя снимка на колежка, ей така за захранка ;)

Изображение

Публикувай отговор

Обратно към “Fishing Mania Shop”