SPRO - Luxxus Spin ?

Ако става дума за едно такова дълго, без което никой рибар не може, значи сте на правилното място.
Аватар
Владимир
Мнения: 10385
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 11:16
Местоположение: България/София
дал Браво: 106 пъти
получил Браво: 488 пъти

Мнение от Владимир »

Мислиш,че незнам ли,ма кво ми се фука :lol: я да си ги държи на десктопа и да си трае :evil: Аз като не мога да ловя едри риби,кво да кажа,като видях снимките,бях близко до това,да си посегна :?
Живота е една безмислена война,накрая всички я губим.
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Мнение от Павел Иванов »

Хе хе , Балниславе , двете балканки са си уловени с АБУ 501 къде Деди пророкуваше че единственното за което става е да я фърла у ряката и извъобще нема да я бъде кат макърЪ а на рибката от третата снимка лично асистираше с кепа :D Още повече че туй АБУ си изкара три годинки спинингово врътене и се представи отлично а и сегашният му собственик е доволен от него ! Та за туй иде реч - неведнъж съм повтарял да се некупуват от ниските класове Шимано или Дайва като за същите парета мож да се купи нещо много по-добро от тех на друга фирма :idea: Кат гуедам сам си го попрозрел кат споменеваш що ще се случи с Шибано нисък клас в тоз размер :twisted: :twisted: :twisted:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
Владимир
Мнения: 10385
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 11:16
Местоположение: България/София
дал Браво: 106 пъти
получил Браво: 488 пъти

Мнение от Владимир »

Не искам да споря с капацитетите в тази насока,просто аз не давам много пари за макари,а това което си купувам се опитах да го препоръчам на колегата защото мисля,че въпреки ниската си цена е добър избор :roll:
Живота е една безмислена война,накрая всички я губим.
muffa
Мнения: 11
Регистриран на: Съб Дек 25, 2004 9:42

Мнение от muffa »

Barni написа:С това 1000 кво ще тегли?100грамови рибки?ако отиде някъде и му тресне някоя балканка над 2 кила е сигурно,че ще я изпусне.
Досега съм сменил 2 макари от ниските класове на Шимано и двете бяха 2500ФА,скапват се за един сезон,и то при не много чести излети :idea: Тва 1000ФА ще се разпадне след 2 месеца излети,а за едра риба да не говорим................



пп.Това е мое мнение,продиктувано от опита ми с евтините модели на фирмата,не ангажирам никой с него :idea:
имам едно най-глупаво аливио 1000 FA, което за две години изкара не една щука, като имаше немалко между 1,5 и 3 кг.
кефалите между 400 и кило и сулките с подобни ТТ също му ги пиши на сметката.
и неизброимо количество дървета, чокори, и каквото се сетиш от дъната на разни водоеми.
не е мръднало, баце, а хич не го пазя, тъкмо напротив, спуквам го от тормоз, пясъци и ходене за риба.
ей тва пък е мое мнение, продиктувано от опита ми с макари на шимано от най-ниския клас, с което не ангажирам никого.
Аватар
Marto
Мнения: 2372
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 13:16
Местоположение: София
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

Мнение от Marto »

Аве колеги, подфорум "макари" е мааалко по-надолу. Ще ви пренеса дискусията там, ако искате да я продължите още. А?
www.starividri.org

And you run and you run to catch up with the sun, but it's sinking
And racing around to come up behind you again
The sun is the same in the relative way, but you're older
Shorter of breath and one day closer to death
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици”