Въпрос?????

Ако става дума за едно такова дълго, без което никой рибар не може, значи сте на правилното място.
Аватар
Левака
Мнения: 5158
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:13
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 5 пъти

Мнение от Левака »

Викик да кажа и аз за болонезето нещо.Батка това е сопа която ще трябва да държиш цял ден и да направиш поне 200-300 замятания с нея.Ако направиш компромис с някоя тежичка на 6м.много бързо ще ти мине желанието да я държиш.Мойто болонезе наистина е правено но от хубав,лек,пъргав гол телескоп.Качествените директни тояги също са скъпички така че моя съвет е,събери повече пари и си купи нещо качествено :wink: Има доста време докато му дойде времето на болонезето пак. :lol:
Убий глупака с мълчание.

http://sladkarnica-jasi.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
KARAMEL
Мнения: 93
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:00
Местоположение: Пловдив

Мнение от KARAMEL »

vikik,предлагам ти следното - виж моделите на TICA.На 6 метра "Wonder"( до 40 гр.) или "Powerfull"(до 15 гр. изхвърляща тежест) струват приблизително съответно 170 и 180 лева.От тук мисля,че 5 метра може да намериш за около 120 лева.За макара - Д.А.М. - Quick AT 300(има и мач вариант) в магазина на сайта е около 37 лева.Непретенциозна макара,но ще ти служи вярно.Грубо до тук стават 160 лева.Друго не се сещам,освен нещо втора употреба.А,има някакви Trabucco тук в Пловдив,даже имат намаление - 6 метра за около 100 лева.Тая оферта ми я направи продавача,на място.Съмнявам се обаче,че бая ще тежи разпъната(не ми даде да я разпъна,пък и аз нямаше да я купувам,само се шляех за да изгубя малко време).Иначе като цена май това е най-добре за твоя случай.
vikik
Мнения: 2789
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:46
Местоположение: София

Мнение от vikik »

ми пичове свэрших я аз вече, мчера след работа посетих магазина и си напазарувах две болонезета 4 и 5 метра и макари и един плик с плувки и тежести и куки, така че остават тестовете сега като дойда на арката на 9-ти :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици”