St Croix PRemier PR70MLF2 Или wild river WS76MLF2

Ако става дума за едно такова дълго, без което никой рибар не може, значи сте на правилното място.
Аватар
mitioto
Вносител
Мнения: 3109
Регистриран на: Чет Юли 05, 2007 13:40
дал Браво: 111 пъти
получил Браво: 21 пъти
Обратна връзка:

Мнение от mitioto »

Разлика между Триумфа и Премиера може да се каже, че няма... Това доста е дъвкано тук... Каквото и от тях да вземеш няма да сбъркаш! Много добро качество на още по-добра цена!
Аватар
tachev
Мнения: 716
Регистриран на: Пон Фев 07, 2011 20:43
Местоположение: София / Ямбол
дал Браво: 23 пъти
получил Браво: 259 пъти
Обратна връзка:

Мнение от tachev »

Да , така е ! Кофтито е , че в момента няма нито от едните , нито от другите ! Говоря за 7` ft ! Но не бързам , така че ще видим кое ще e ! Но за разликата в парите и още 20 - на лв мога да взема една daiwa exceler Или едно Ryobi !
Аватар
bendy
Мнения: 824
Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 19:14
Местоположение: София
дал Браво: 120 пъти
получил Браво: 4 пъти

Re: St Croix PRemier PR70MLF2 Или wild river WS76MLF2

Мнение от bendy »

Ретро тема, ама за мен си е актуална баш сега.
Реших тая година да не пропускам кръга на Тунджа и тъй като никога не съм имал удоволствието да ловя там, проведох малко проучване. Прегледах репортажите от предишните кръгове, прегледах темата Тунджа спининг и реших - пръчката ще е Уайлд Ривър WS76MLF2. Същата придобих преди години, 5 може би, от колега във форума - Тео ли беше, Вертуса ли ... как и да е. Проблема е, че тая гега не е виждала вода при мен, демек неам никва идея как ще се държи в бой (друго си е да меткаш с Тиемкото - наздраве Владе :) ). Викам си "Я да я проверя у Гуглето за отзиви" и на 4-та страница ми излиза ей тая тема - супер, сега ще видя читави коментари баш за дестинацията дет ми трябва! Ма кво да видя:
- Симбад вика - "не ме кефи" - няма лошо, ми то и аз си продадох Премиера ... щот не ме кефи :mrgreen:
- Владо - "Не си взимай Ривъра ако ще ловиш на течение с блесни над 1 номер" - е те това ме сломи духом.
Логика, за къде 1-ви клас - Тунджа е река, реките текат в някаква посока, значи има течение ... ами сега :shock: Д.ба и тъпите, безкалъфни американци - не стига че и турили тест 3.5-14гр., ами я и кръстили Дива река :evil:
Въпреки обзелото ме отчаяние и преглеждайки останалия /скромен/ арсенал, смятам да съм с тази пръчка ... пък каквото сабя покаже :D
Стари видри
Лукавия
Аватар
Владимир
Мнения: 10384
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 11:16
Местоположение: България/София
дал Браво: 106 пъти
получил Браво: 488 пъти

Re: St Croix PRemier PR70MLF2 Или wild river WS76MLF2

Мнение от Владимир »

bendy написа:Ретро тема, ама за мен си е актуална баш сега.
Реших тая година да не пропускам кръга на Тунджа и тъй като никога не съм имал удоволствието да ловя там, проведох малко проучване. Прегледах репортажите от предишните кръгове, прегледах темата Тунджа спининг и реших - пръчката ще е Уайлд Ривър WS76MLF2. Същата придобих преди години, 5 може би, от колега във форума - Тео ли беше, Вертуса ли ... как и да е. Проблема е, че тая гега не е виждала вода при мен, демек неам никва идея как ще се държи в бой (друго си е да меткаш с Тиемкото - наздраве Владе :) ). Викам си "Я да я проверя у Гуглето за отзиви" и на 4-та страница ми излиза ей тая тема - супер, сега ще видя читави коментари баш за дестинацията дет ми трябва! Ма кво да видя:
- Симбад вика - "не ме кефи" - няма лошо, ми то и аз си продадох Премиера ... щот не ме кефи :mrgreen:
- Владо - "Не си взимай Ривъра ако ще ловиш на течение с блесни над 1 номер" - е те това ме сломи духом.
Логика, за къде 1-ви клас - Тунджа е река, реките текат в някаква посока, значи има течение ... ами сега :shock: Д.ба и тъпите, безкалъфни американци - не стига че и турили тест 3.5-14гр., ами я и кръстили Дива река :evil:
Въпреки обзелото ме отчаяние и преглеждайки останалия /скромен/ арсенал, смятам да съм с тази пръчка ... пък каквото сабя покаже :D
Никога няма да си простя,че ти продадох Тиемкото :lol: :wink: :?
Ривъра е лигав,много,за Тунджа,може и да стане,но ще ти е тегаво в течение с въртележи.
Живота е една безмислена война,накрая всички я губим.
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: St Croix PRemier PR70MLF2 Или wild river WS76MLF2

Мнение от Мунчо »

Az съм имал и двете и съм половил бая с тях. Не знам какви точно кусури намирате на "Ривъра" - вярно, губичък е, но според мен като строй е някак не толкова колест като премиерчето, което иначе е една перфектна гега за практически риболов.
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
Владимир
Мнения: 10384
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 11:16
Местоположение: България/София
дал Браво: 106 пъти
получил Браво: 488 пъти

Re: St Croix PRemier PR70MLF2 Или wild river WS76MLF2

Мнение от Владимир »

Ице,имам бая излети с"бившата ти",мога да кажа,че съм доволен,служи ми вярно и определено е по-стегната от Ривъра.
Живота е една безмислена война,накрая всички я губим.
Аватар
bendy
Мнения: 824
Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 19:14
Местоположение: София
дал Браво: 120 пъти
получил Браво: 4 пъти

Re: St Croix PRemier PR70MLF2 Или wild river WS76MLF2

Мнение от bendy »

Мунчо написа: според мен като строй е някак не толкова колест като премиерчето
Те за тва и продадох премиерчето и оставих тази :D
Владимир написа:Никога няма да си простя,че ти продадох Тиемкото :lol: :wink: :?
Ривъра е лигав,много,за Тунджа,може и да стане,но ще ти е тегаво в течение с въртележи.
Владе, противоречиш си ... и то много. По- голям сопол от Тиемкото не съм пипвал :D Никога няма да забравя кръга на Вит ... мятам аз с тоя ми ти сополив УЛ 1-ца блек фюри в бързея. Въдицата така се сгъна, че се притесних дали ще си прибера блесната ... почнах да навивам и гат фюрито беше на метър от мен се оказа че в комплект с него върви и американка ... бех в шок. А пасарелския Сашо вика "Браво Бенди" ... кво браво бе, тя въдицата сама си я хвана, аз нищо не разбрах :lol: Та от тогаз съм фен на "сополите" - компенсират незнанието и неможенето ми :idea:
Стари видри
Лукавия
Аватар
Владимир
Мнения: 10384
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 11:16
Местоположение: България/София
дал Браво: 106 пъти
получил Браво: 488 пъти

Re: St Croix PRemier PR70MLF2 Или wild river WS76MLF2

Мнение от Владимир »

Това,че Тиемкото е сопол и,че съжалявам за продажбата му,ням общо с изказаното ми мнение за Кроато.Кроато е МЛ и се предполага,че е за мааалко по-тежки примамки и риби а Тиемкото е УЛ,някак му прилича да е мекичко.
Живота е една безмислена война,накрая всички я губим.
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: St Croix PRemier PR70MLF2 Или wild river WS76MLF2

Мнение от Мунчо »

Което ми напомни, Валдо, че тубата на премиерчето трябваше да ми я върнеш...
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1377 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: St Croix PRemier PR70MLF2 Или wild river WS76MLF2

Мнение от Д-р Флекс »

Мунчо написа:Което ми напомни, Валдо, че тубата на премиерчето трябваше да ми я върнеш...


Докато ти я върне, Ице, ползвай вместо нея тубуса, който отнесе заедно с върха на Финезата, дето ти закупих от Лоди преди пет-шест Никулденя... :lol:
Аватар
Владимир
Мнения: 10384
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 11:16
Местоположение: България/София
дал Браво: 106 пъти
получил Браво: 488 пъти

Re: St Croix PRemier PR70MLF2 Или wild river WS76MLF2

Мнение от Владимир »

Флекс,смял съм се от сърце :lol: :wink:
Ице,имам спомен,че в цената и влизаше и калъфа и тубата...Ако съм пропуснал ,нещо се извинявам.Отдавна не е в мен,но мога да ти купя друг,дай ми предпочитан размер за тубата?
Живота е една безмислена война,накрая всички я губим.
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: St Croix PRemier PR70MLF2 Или wild river WS76MLF2

Мнение от Мунчо »

Приятелю Орнджей, четвъртитата ти туба е прибрана надлежно и с нужната доза страхопочитание и обожание връз холната гарнитура, откъдето не е слизала. Този артикул е много нежен и не съм го ползвал след транспортирането на връо до гб. Ще ти го предам при следващата възможност, че аслъ го бях забравил и аз като Валдо.
Валдо, няма нужда да купуваш каквото и да е - давностния срок изтече отдавна.
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1377 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: St Croix PRemier PR70MLF2 Или wild river WS76MLF2

Мнение от Д-р Флекс »

Мунчо написа:Приятелю Орнджей, четвъртитата ти туба е прибрана надлежно и с нужната доза страхопочитание и обожание връз холната гарнитура, откъдето не е слизала. Този артикул е много нежен и не съм го ползвал след транспортирането на връо до гб. Ще ти го предам при следващата възможност, че аслъ го бях забравил и аз като Валдо.
Валдо, няма нужда да купуваш каквото и да е - давностния срок изтече отдавна.
Прескъпоценни ми Кристо, давностният срок и тук е изтекъл - смело можеш да натъпчеш някаква украса /примерно, сушени микрокостурети/ и да пуснеш приглушено LED-осветление в тубата, на което да гледаш вечер вълнуващите филми по Хоби ТВ!
:D :wink:
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици”