SIWEIDA-мнения за марката? ЗАСЛУЖАВА ЛИ СИ ?

Ако става дума за едно такова дълго, без което никой рибар не може, значи сте на правилното място.
dachko9669
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Авг 14, 2012 18:02
Риболов: Джиг и кльонк

SIWEIDA-мнения за марката? ЗАСЛУЖАВА ЛИ СИ ?

Мнение от dachko9669 »

Колеки какво ви е мнението за марката имам нужда от някои които има някакви наблюдения. Коляба се дали да взема един телескоп без водачи 8м-110лв. ЗАСЛУЖАВА ЛИ СИ? МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ ! :fish1: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: SIWEIDA-мнения за марката? ЗАСЛУЖАВА ЛИ СИ ?

Мнение от Коце »

Siweida е руско-китайска фирма. Евтините им продукти не заслужават внимание. Но виж, директните телескопи съм ги разпъвал всичките и мога да кажа, че тези над 70-80 лв заслужават повечко! Аз имам един 7 м, Crius беше май модела, и го ползвам за морски риболов и дебели каракуди. Ти към кой модел си се насочил? Предполагам си ги гледал в София?
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Аватар
баш майстора
Мнения: 5791
Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 16:24
Риболов: Online
Местоположение: София
дал Браво: 1636 пъти
получил Браво: 1751 пъти

Re: SIWEIDA-мнения за марката? ЗАСЛУЖАВА ЛИ СИ ?

Мнение от баш майстора »

един от големите китайски производители
не знам как стоят нещата при плувкаджийските такъми но в спинингите имат няколко доста добри попадения
щом чичо коце ти ги препоръчва скачай смело :wink:
"Няма риба в реката, само пъстърва, откакто се появи тя и изяде всичката друга риба..."
nikolas3
Мнения: 226
Регистриран на: Нед Май 22, 2011 18:09
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 4 пъти

Re: SIWEIDA-мнения за марката? ЗАСЛУЖАВА ЛИ СИ ?

Мнение от nikolas3 »

Подкрепям казаното от колегите.
Най-евтините им творения не са с необходимото качество,/но пък са най-евтините :D /.
А в по високия им ценови клас имат доста прилични попадения.Имам един телемач/4,5м с 20-100 акция/, за морски риболов го ползвам , за 90-на лв,който е с аналогично качество на пръти за по180 лв и нагоре от други марки.А сравнението го правя държейки и ловейки с другите по едно и също време.
Относно директните телескопи-водих в магазина едни другари,които са профита в тази област.Поиграха си с представените такива,но им се сториха по-тежички от Шимано/това имат-с това сравняват/.Но откъм цени-увиснаха им ченетата.
Всичко за пръти и макари е личен избор .И финанси.
Американски форум: Питаш нещо и ти отговарят.
Руски форум: Питаш нещо и теб те питат.
Български форум: Питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
dachko9669
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Авг 14, 2012 18:02
Риболов: Джиг и кльонк

Re: SIWEIDA-мнения за марката? ЗАСЛУЖАВА ЛИ СИ ?

Мнение от dachko9669 »

Благодаря колеги.Значи казвате ако вземам да е над 80лв.Гледах тази марка в Велико Търново в един нов магазин.Казвате, че качество спрямо цена си заслужава определено.Бихте ли ми предложили нещо подобно на това качествено и не на много висока цена.
Fishing Time
Мнения: 14
Регистриран на: Сря Май 26, 2010 9:33
Риболов: Риболов да е
Местоположение: Плевен

Re: SIWEIDA-мнения за марката? ЗАСЛУЖАВА ЛИ СИ ?

Мнение от Fishing Time »

Що не си вземеш някоя доказала се марка за да неплачеш после или да търсиш на кой да го продадеш.Но ти си решаваш. :fish1:
philipo
Мнения: 115
Регистриран на: Пет Мар 09, 2007 12:35
получил Браво: 1 път

Re: SIWEIDA-мнения за марката? ЗАСЛУЖАВА ЛИ СИ ?

Мнение от philipo »

Що не си вземеш някоя доказала се марка за да неплачеш после или да търсиш на кой да го продадеш.
Това е точният отговор! Бих ти препоръчал FL пред тази марка.
"Златото се изпробва с огън, жената - със злато, а мъжа с жената."
kamo6504
Мнения: 6
Регистриран на: Нед Фев 27, 2011 19:42
Местоположение: Sofia

Re: SIWEIDA-мнения за марката? ЗАСЛУЖАВА ЛИ СИ ?

Мнение от kamo6504 »

Колеги,7м.Siweida Ultimate Pole Carbon,много сполучлив телескоп-строи,грамаж-цена.Изпробван вьв екстрвемни ситуаций. :tup:
Аватар
yuri todorov
Мнения: 1957
Регистриран на: Вто Сеп 19, 2006 23:13
Риболов: spinning & casting
Местоположение: София
дал Браво: 642 пъти
получил Браво: 585 пъти

Re: SIWEIDA-мнения за марката? ЗАСЛУЖАВА ЛИ СИ ?

Мнение от yuri todorov »

При такива марки като Сивейда и такива подобни, всичко е строго индивидуално и в известна степен, на късмет!
Може да си късметлия, взимаш си една въдица, нямаш никога никакви проблеми и си доволен и я препоръчваш смело. Може обаче, да си купиш и/или замениш няколко и по закона на всеобщата гадост, винаги да попадаш на лошо качество или брак и си безкрайно разочарован.

Качествения контрол на такива кантори е твърде занижен и брака който достига да продажба е голям, За това и цените им са такива, по народни и примамливи на пръв поглед.


NO FISHING, NO LIFE

http://orcaonline.org/


Дръндьо
Мнения: 3
Регистриран на: Нед Дек 20, 2020 13:52
Риболов: На плувка и дъно

Re: SIWEIDA-мнения за марката? ЗАСЛУЖАВА ЛИ СИ ?

Мнение от Дръндьо »

Здравейте! Поради ограничения си бюджет разглеждах по-евтини болонезе и си харесах БОЛОНЕЗЕ SIWEIDA TITAN - 5.0М какво ви е мнението.Интересувам се защото ще ми е първата болонезе и не съм запознат много с тях.
...
IMG_20210106_170014.jpg
IMG_20210106_170014.jpg (19.49 KiB) Преглеждано 3973 пъти
IMG_20210106_165947.jpg
IMG_20210106_165947.jpg (27.45 KiB) Преглеждано 3973 пъти
IMG_20210106_170048.jpg
IMG_20210106_170048.jpg (44.98 KiB) Преглеждано 3973 пъти
Дръндьо
Мнения: 3
Регистриран на: Нед Дек 20, 2020 13:52
Риболов: На плувка и дъно

Re: SIWEIDA-мнения за марката? ЗАСЛУЖАВА ЛИ СИ ?

Мнение от Дръндьо »

Здравейте!Поради ограничения си бюджет разглеждах по евтини болонезе и си харесах БОЛОНЕЗЕ SIWEIDA TITAN - 5.0М. Кажете ставали защото ще ми е първа болонеза и не им разбирам много.
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици”