Sert trutta special ul

Ако става дума за едно такова дълго, без което никой рибар не може, значи сте на правилното място.
s7alker
Мнения: 192
Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 18:41
Риболов: туристически
Местоположение: Габрово
дал Браво: 22 пъти
получил Браво: 4 пъти

Re: Sert trutta special ul

Мнение от s7alker »

ivanpl написа:
ако ти харесват наистина стегнатите тояжки виж тази http://www.vidrax-fishing.com/catalog/p ... ts_id=4462" onclick="window.open(this.href);return false;
С тази сьм имал вьзможност да помятам ,ама ми идва една идея по твьрдичка от това което искам,а и с марката не си допадаме от доста време.
За моя радост мой познат тия дни ще зарьчва едно SG и ще имам вьзможност да го изпробвам :)

пп:Благодаря на всички за споделеното по вьпроса.
Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Sert trutta special ul

Мнение от quietriot »

yuri todorov написа:
quietriot написа:ужасно лигава е , освен че е модерейт като строй
Едва ли за 5-10 минути в магазина, още по малко по картинки може да се определи каква в същност е една въдица, какви са динамичните и характеристики и качества.

Пръчката наистина е модерейт, което според мен не е недостатък.
Не бих я определил като лигава - по-скоро е достатъчно приятна, за хора които оценяват и харесват по универсалните пръчки.
по вкус и по цвет товарищи нет :mrgreen: Юри , за моя вкус мандахерцаща се в брауново движение тояга.
badema70
Мнения: 27
Регистриран на: Нед Фев 14, 2010 11:36
дал Браво: 1 път

Re: Sert trutta special ul

Мнение от badema70 »

Ако направим сравнение между Серта и SG,коя е по лигава?
badema70
Мнения: 27
Регистриран на: Нед Фев 14, 2010 11:36
дал Браво: 1 път

Re: Sert trutta special ul

Мнение от badema70 »

badema70 написа:Ако направим сравнение между Серта и SG,коя е по лигава?
Въпросът ми е към колеги,които са държали и двете пръчки.
Аватар
jonny drebnoto
Мнения: 316
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:54
Местоположение: София
получил Браво: 4 пъти

Re: Sert trutta special ul

Мнение от jonny drebnoto »

badema70 написа:Ако направим сравнение между Серта и SG,коя е по лигава?
sert
yuri todorov написа:Пръчката наистина е модерейт, което според мен не е недостатък.
Не бих я определил като лигава - по-скоро е достатъчно приятна, за хора които оценяват и харесват по универсалните пръчки.
съгласен на 100%, въдицата е добра за парите си!
www.dielservice.com


В Перник е най-голямото голф игрище - дупка до дупка, голф до голфa и мноооого играчи ......
Хариус
Мнения: 2409
Регистриран на: Чет Авг 16, 2007 21:41
Местоположение: ШоПландия
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 36 пъти
Обратна връзка:

Re: Sert trutta special ul

Мнение от Хариус »

Павел Иванов написа:
s7alker написа:...По име и вид ,ми се струва ,че са 1 кьм 1 с модела на...
Major Craft Troutino , а не на Серта :wink:

Изображение

Като цяло наистина има много прилики освен външният вид . Оригинал - MC Troutino , менте SG Troutizimo :twisted:
Изображение

Както се казва: нищо общо със северния елен :lol: Тотално различни водачи и дръжка, а като гледам и коляно! За строй нищо не мога да кажа, защото Мейджъра не съм го клатил. Но може пък и това да води до обобщението, че са 1 към 1 :lol: Опс, да не забравяме, че моделът "Trutta" се прави от Серт от около някакви си 15-на годинки, с 3-4 годинки прекъсване. Просто преди това беше с подвижен макарадържач и друг цвят на бланката. И между другото доста хора и до ден днешен си я ползват и за спининг и за муха. Но възможно е и цената да поражда обърквания...знае ли човек :roll:
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Sert trutta special ul

Мнение от Павел Иванов »

Гена , нещо не можех да ти схванем замисъла :roll:
Ако случайно се загледаш в поста който си цитирал се коментира
Изображение
SG Troutizimo който освен като строй , по нищо друго не наподобява упоменатият Серт , ама нали си в сертопродавачницата :lol: :lol: :lol:
Спираш се само на РЕ модела Major Craft Troutino , който си мернал на онъз снимка , без да си наясно с цялостната градация на чудото СГ . Самото Troutino се предлага в пет различни подмодела , единят даже се казва Сакура :mrgreen: СГ са се спрели на три от тях та да оформят творението си . Като за база взимат името не на френски геги правени в Китай , а на японски правени пак там . Не друго ами француските имат доста ограничен пазар , ако и да са екстра за парите си . Само се загледай и виж че по звучене Трута изобщо не наподобява Троутиньо еле па Троутизимо . Инак името на пъстървата си го има на много бланки изписано . От там натам какво правят ? Съчетават строя на Troutino Айриа серията , взимат визията на Кейриу серията :
Изображение
Слагат основата на макародържача от РЕ серията :
Изображение
и накрая получават заветното Troutizimo :lol:
Та бих тъ помолил кът коментираш нещо да го прочетеш , а и ако е възможно да го разбереш за какво е идело реч :wink:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Хариус
Мнения: 2409
Регистриран на: Чет Авг 16, 2007 21:41
Местоположение: ШоПландия
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 36 пъти
Обратна връзка:

Re: Sert trutta special ul

Мнение от Хариус »

Мооже наистина нещо да не съм те разбрал, Павле...напълно е възможно, не се напрягай :wink: Но държа да подчертая, че като един виден сертопродавач, знам какво говоря и пиша специално за нашите неща :wink: Но всъщност всичко е без значение вече, защото те я възстановиха само за миналата година и вече отново е в историята. Тъй че кой взел-взел :mrgreen:
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Sert trutta special ul

Мнение от Мунчо »

Абе за мен най-важното е, че "Серт" предлагат много прилични достъпни въдици. Другото е схоластика. :D
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Sert trutta special ul

Мнение от Павел Иванов »

Гена , интересното в случаят е че не помогна с нищо по питанията на хората ама се навре у тъмната ти Индия кът магаре у царевичак :wink: :lol: :lol: :lol: В интерес на истината и Троутиньото ги спряха от производство . Ся са само СГ , оригинълдЪ китайска марка произвеждана в Китай , а не японска или френска , произвеждана пак там :lol:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Хариус
Мнения: 2409
Регистриран на: Чет Авг 16, 2007 21:41
Местоположение: ШоПландия
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 36 пъти
Обратна връзка:

Re: Sert trutta special ul

Мнение от Хариус »

Е, Павле, мани ме мене...мен хората знят къде да ме намерят, ако им трябвам. Важното в случая е, че ти успя да помогнеш на човека, гледай колко картинки и цитати от интернет си постнал :wink:
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Sert trutta special ul

Мнение от Павел Иванов »

Ми аз отговорих правилно на едно конкретно мнение върху което имам виждане . При положение че пък ти имаш виждане по основното питане по темата , върху което аз нямам такова , се си мисля че можеше да се включиш от към къде требва , а не от към тъч линията :wink:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
badema70
Мнения: 27
Регистриран на: Нед Фев 14, 2010 11:36
дал Браво: 1 път

Re: Sert trutta special ul

Мнение от badema70 »

Пратих запитване с каква дебелина са бланките(при макародържача),и ето какво получих:
SG Troutizimo:
215cm -0-7 gr - диаметъра е 8 mm
190cm- 0-5 gr - диаметъра е 7,5 mm

TRUTTA SPECIAL UL:
180cm - диаметъра е 5mm
s7alker
Мнения: 192
Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 18:41
Риболов: туристически
Местоположение: Габрово
дал Браво: 22 пъти
получил Браво: 4 пъти

Re: Sert trutta special ul

Мнение от s7alker »

Та моят колега си получи порьчката ,и имах вьзможност да трьсна вьпросното SG.
Наистина прьчлето клони кьм модерейт ,но сьс сигурност не толкова лигаво колкото си го представях.
На прьв поглед е доста приятно като изработка,макар че тия 0 гр. ми се струват доста занижени.
Ако времето даде ,в Неделя ще добия по ясна представа за реалният му тест.И дали евентуално счупеният ми Exeed ще бьде заменен с Тroutizimo.

пп: За протокола -става вьпрос за модела на 215 см.
Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.
sradkov
Мнения: 100
Регистриран на: Чет Авг 26, 2010 12:08
Местоположение: Свищов - Лом
получил Браво: 3 пъти

Re: Sert trutta special ul

Мнение от sradkov »

Имам въпросния SG от две седмици, но размер 1.90 - тествах го на Черни осъм с Pezon Michel Rapide 00, L-Minnow 33, yo-zuri aile goby. Преди нея имах Sert Exeed 1.80, лично на мен SG ми допада много повече.
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици”