Към колегите спинингисти

Ако става дума за едно такова дълго, без което никой рибар не може, значи сте на правилното място.
vesko_berk
Мнения: 20
Регистриран на: Съб Ное 16, 2013 10:37
Риболов: Vsiakakv

Към колегите спинингисти

Мнение от vesko_berk »

Този спининг мисля да го ползвам за риболов на щука http://www.vidrax-fishing.com/catalog/p ... ts_id=5486" onclick="window.open(this.href);return false; дължина на 2,70,акция 10-30 грама!Кажете мнението си за въдицата
Аватар
sestrata
Мнения: 3550
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 15:33
Риболов: спининг
Местоположение: Русе
дал Браво: 154 пъти
получил Браво: 742 пъти

Re: Към колегите спинингисти

Мнение от sestrata »

Негатив.
***http://www.starividri.com***
Fear NO Fish
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1377 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Към колегите спинингисти

Мнение от Д-р Флекс »

vesko_berk написа:Този спининг мисля да го ползвам за риболов на щука http://www.vidrax-fishing.com/catalog/p ... ts_id=5486" onclick="window.open(this.href);return false; дължина на 2,70,акция 10-30 грама!Кажете мнението си за въдицата


Пръчката е много приятна (тръскал съм я в магазина) и ще върши чудесна работа за редица други видове риби, но ми иде малко "бавна", параболична, за риболов на щука. При този относително нисък тест няма да засичаш достатъчно добре - плюс това, ще бъдеш ограничен в избора на примамки по тегло (15- 20 грама би било идеалният вариант за примамките), основно воблерчета минноу, клатушки и въртележки. Това всъщност не е толкова голям проблем, колкото се струва на мнозина, понеже щуки всякакъв размер успешно се ловят на малки примамки. Ако с този тест ("акция") я имаше на 240 см, определено щеше да е по-добре (пръчката щеше да е осезаемо "по-бърза"), но я няма..

Ти вероятно търсиш нещо като "универсална въдица за спининг", с която да ловиш предимно кленове по Огоста, но и да вадиш чат-пат щука, ако ти удари? Взимай я тогава, взимай и макарата, която си харесал (р-р 30). За около 300 лева (след отстъпките) това ще е един доста приличен комплект. Ако обаче търсиш пръчка за целенасочен щукарски риболов с разнообразни примамки и м разнообразни условия (речни, блатни и язовирни), тази не е твоят избор.
vesko_berk
Мнения: 20
Регистриран на: Съб Ное 16, 2013 10:37
Риболов: Vsiakakv

Re: Към колегите спинингисти

Мнение от vesko_berk »

Искам съвет за спининг който целенасочено да използвам за риболов на щука!Бюджет до към 250 лева
Аватар
Чичо Веско
Вносител
Мнения: 1302
Регистриран на: Чет Яну 06, 2005 14:39
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 1 път
получил Браво: 8 пъти
Обратна връзка:

Re: Към колегите спинингисти

Мнение от Чичо Веско »

vesko_berk написа: Искам съвет за спининг който целенасочено да използвам за риболов на щука!
Бюджет до към 250 лева
Браво колега, ти вдигна бюджета над два пъти в сравнение с първия си пост!

Погледни и тук.
colmic.bg

Like Colmic.bg

И утре е ден...но друг!
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици”