Какво търсим при спининг въдица

Ако става дума за едно такова дълго, без което никой рибар не може, значи сте на правилното място.
Аватар
Marto
Мнения: 2372
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 13:16
Местоположение: София
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Какво търсим при спининг въдица

Мнение от Marto »

GREEN BUG написа:Много сме остроумни :lol: ,пък и забрана има.
Ще помоля Марто да ни изтрие глупостите,дано темата се развие в правилната посока,ама се съмнявам много.
Мое наблюдение-една и съща въдица и 5 риболовеца-5 различни отзива.
Ти го помоли да трие, ама трябваше и да го почерпиш, че да го мотивираш!

Темата и развитието и са съфсем в границите на приемливото, чакам да се включат Лео и Владо, че да стане пълнокръвен образа на пръчката, която търсим :)

И аз в спининг въдицата търся оптималния баланс на "спининг функция" и "финансова дисфункция". За риболов, който практикувам 5 пъти в годината не инвестирам в марки, а за най-често практикувания вид риболов следвам мотото, че кеф цена няма, но пречупено естествено през полурационалната призма на бюджетния излишък.
www.starividri.org

And you run and you run to catch up with the sun, but it's sinking
And racing around to come up behind you again
The sun is the same in the relative way, but you're older
Shorter of breath and one day closer to death
Аватар
Димитър Тодоров
Мнения: 5652
Регистриран на: Вто Юни 07, 2005 19:48
Местоположение: Силистра, на Дунав
дал Браво: 549 пъти
получил Браво: 1049 пъти

Re: Какво търсим при спининг въдица

Мнение от Димитър Тодоров »

Marto написа:...
И аз в спининг въдицата търся оптималния баланс на "спининг функция" и "финансова дисфункция". За риболов, който практикувам 5 пъти в годината не инвестирам в марки, а за най-често практикувания вид риболов следвам мотото, че кеф цена няма, но пречупено естествено през полурационалната призма на бюджетния излишък.

Те това е школата на ,,модерния рационализъм,,. В началото и аз бях фен там,но после
Ичо ме зарази и сега съм естет и почитател на Мечо Пух- принципа- ,,колкото повече,
толкова повече,,.. :roll: :oops: :lol: :lol:

p.s. Единственото хубаво нещо при нас е,че от естети понякога се купува евтино. :lol:
И не забравяй-ние не ловим риби.Ние,всъщност,ловим себе си..

Stay focused !
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици”