Въпрос относно dunlop

Ако става дума за едно такова дълго, без което никой рибар не може, значи сте на правилното място.
Soulja
Мнения: 11
Регистриран на: Пет Сеп 25, 2015 16:44
Риболов: Всякакъв

Въпрос относно dunlop

Мнение от Soulja »

Здравейте, тъй като съм млад рибар и все още не знам кой знае колко за риболова, бих искал да попитам за една пръчка и макара на dunlop. За какъв вид риболов е и т.н. http://www.sportsdirect.com/dunlop-carp ... e=94112203 Това е пръчката. И макарата. http://www.sportsdirect.com/dunlop-matc ... e=76821303
nikolas3
Мнения: 226
Регистриран на: Нед Май 22, 2011 18:09
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 4 пъти

Re: Въпрос относно dunlop

Мнение от nikolas3 »

Добре дошъл колега,
то си пише в описанията на продуктите:
пръта е за шаранджийски риболов, макарата за мачов.
Американски форум: Питаш нещо и ти отговарят.
Руски форум: Питаш нещо и теб те питат.
Български форум: Питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп!
Soulja
Мнения: 11
Регистриран на: Пет Сеп 25, 2015 16:44
Риболов: Всякакъв

Re: Въпрос относно dunlop

Мнение от Soulja »

Значи тази макара няма да стане така ли, а имам още 1 въпрос каква жилка да сложа за шаран каква дебелина?
Даниел Казаков
Мнения: 165
Регистриран на: Пет Яну 22, 2010 13:35
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: Въпрос относно dunlop

Мнение от Даниел Казаков »

Здравей колега,макарата не става определено.Потърси си макара за шаранджийски риболов те са по големи и събират влакно 0.32-0.35 до към 300 метра.Това е подходящото влакно за шаранджии
galin_fcb
Мнения: 101
Регистриран на: Нед Юни 19, 2011 0:32

Re: Въпрос относно dunlop

Мнение от galin_fcb »

Здравей колега,понеже питаш за въдица и макара които съм виждал на живо (понеже бях изумен да видя каквото и да е свързано с риболова във въпросният магазин и реших да разгледам) искам да ти отговоря на въпроса за да не стане изненада като ги поръчаш и пристигнат при теб.
Колегите по горе са ти обяснили за какво са и макарата и сопата.
Аз искам да ти кажа че и двете са доста зле............това ми е личното мнение.
Разбира се ако изключим цената която според мен те е привлякла.
Лично според мен си купи за начало нещо втора ръка,но поне да го видиш и докоснеш преди да го купиш.
След време с опита ще си избереш по-и по и по-хубави такъми то това няма край вярвай ми.
Ако идеш в който и да е магазин би могъл да си купиш същото качество такъми като тези дори и доста по-добри,относно цената не съм сигурен......просто нямам представа.
Надявам се скоро да си купиш избраните от теб такъми и да започваш да ловиш успешно риби с тях.
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици”