Tailwalk Dageki Размисли и страсти

Ако става дума за едно такова дълго, без което никой рибар не може, значи сте на правилното място.
Momentum
Мнения: 8
Регистриран на: Съб Май 11, 2019 23:17
Риболов: Спининг
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Tailwalk Dageki Размисли и страсти

Мнение от Momentum »

Благодаря, колеги, но за момента не търся джигова въдица! Но преставам да пиша в тази тема, защото е за друга въдица!
a_kafe
Мнения: 9
Регистриран на: Вто Юли 02, 2019 11:49
Риболов: Спиннинг, кастинг
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 2 пъти

Re: Tailwalk Dageki Размисли и страсти

Мнение от a_kafe »

Momentum написа:Добър вечер! Искам да попитам толкова ли е добра тази въдица, че всички ми я навират в лицето от магазини, видеа и т.н. и заслужава ли си 300+ лева и най- вече има ли по- добра въдица от нея в този ценови клас?

Второ питане- Примерно 2метровата версия с акция 3.5-24 отговаря ли си на акцията?

Трето питане- Ужасно корава ли е като пръчка?

Търся въдица, която да е в дължина до 2 метра, да не е твърда като сап, нито да е мека като локум, за щуки, костури и пъстърви и не искам да тежи много!

Благодаря предварително!
Привет колега! Ползвам пръчката във вариант 2,40. До 30 гр. мята без проблем и то добре. Долната акция също е вярна, освен ако човек не очаква еднаква дистанция от тежести с 10 пъти разлика. Пръчката е безкомпромисна. Буквално, "жили" като тарантула и не дава шнас за откачане при водене и довеждане.. Нямам изпусна риба с нея, дори и не добре закачена. Ползвам РЕ на Бърклей и усещането при воденето на примамката, е като с "твърда" връзка. С повече техника мята и разиграва дори "китайчета". От гледна точка на кастинг, най-добре се справя с примамки 14-27 гр. Предава всяко "'почукване" на китката и държи "зверско напъване". В началото не оставя добри впечатления за жалост. Дано съм бил полезен!
todor bakalov
Мнения: 273
Регистриран на: Пон Май 09, 2011 19:20
дал Браво: 71 пъти
получил Браво: 3 пъти

Re: Tailwalk Dageki Размисли и страсти

Мнение от todor bakalov »

От известно време ползвам тази до 24 гр и не е лоша като фурнитура и чувствителност ,но имам забележка към тънкия лак на бланката ,който се бели още от първите дни,знам че не влияе на здравината но дразни.
Kentavar
Мнения: 4885
Регистриран на: Сря Яну 11, 2006 12:58
Риболов: Спининг предимно, муха, морски...плувка и фидер ама Pro...
Местоположение: Тялом – Destination unknown....Духом - Somewhere I Belong.
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 10 пъти

Re: Tailwalk Dageki Размисли и страсти

Мнение от Kentavar »

Привет на всички. Много отдавна не съм писал във Форума поради различни причини....Да не отварям нова тема. Искам да попитам нещо. Някой има ли впечатления от модела Hi-Tide TZS90ML? Заслужава ли си тези почти 1000 лева? В този ценови клас има ли нещо по добро.....?Искам да я ползвам по гръцко за по големи воблери, пилкери и силикони....За по малките такива имам 2 модела MCW Truzzer....
Цял живот в длан една, длан загребала вода от любимата река...Пролетта с цъфнали дървета, лятото с горещи ноти, есента е с мириса на вечността и зимата с носталгия пропита!

www.starividri.org

Prowler Elite 4.5 Angler

Спининг клуб "Абичи" - кандидат член, Forever majdramuniaci!
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици”