Trabucco "Black Fury" 2,10m, и "Black Fury Tr

Ако става дума за едно такова дълго, без което никой рибар не може, значи сте на правилното място.
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Trabucco "Black Fury" 2,10m, и "Black Fury Tr

Мнение от Lubo »

Колеги, къде мога да открия тези пръчки, и знаете ли им цената? Подчертал съм с червено кои варианти ме интересуват.

Изображение
Изображение
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
vikik
Мнения: 2789
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:46
Местоположение: София

Мнение от vikik »

За железца ли са тия тояжки бе Любо?
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

Да бе, и готиното е че са с много малка транспортна дължина и тубус с тапицирани стени. Има една подобна на DAM в магазина, ама тя е без тубус и е скъпичка.
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

Нема нужда вече. То на рекламата имало и телефони на софийските дистрибутори, да се е*а в главата прозда. Набавих си информацията.
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
ivaka
Мнения: 70
Регистриран на: Пон Дек 27, 2004 17:16
Местоположение: London

BLACK FURY TRAVEL MASTER

Мнение от ivaka »

И къде и на каква цена може да се намери в София BLACK FURY TRAVEL MASTER? :-) Ако и споделиш впечатления (когато ги имаш) ще ти бъда много благодарен!
bobsana
Мнения: 602
Регистриран на: Сря Дек 22, 2004 10:25
Местоположение: Sofia

Мнение от bobsana »

Абе не му обръшайте внимание на Любо, той на риба не ходи, само на БОУЛИНГ :D :D :D :D
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Re: BLACK FURY TRAVEL MASTER

Мнение от Lubo »

ivaka написа:И къде и на каква цена може да се намери в София BLACK FURY TRAVEL MASTER? :-) Ако и споделиш впечатления (когато ги имаш) ще ти бъда много благодарен!
TRAVEL MASTER-а за съжаление го няма, но ще ходя тези дни до магазина да ги питам дали може да се поръча. Пиши ми лично съобщение къде се продават, да не стане че правя реклама.
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Lubo написа:Нема нужда вече. То на рекламата имало и телефони на софийските дистрибутори, да се е*а в главата прозда. Набавих си информацията.
Е, Любо, дай инфо за магазина по някакъв начин. Там има ли и друго - влакна например, аз много ги харесвам. :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
Marto
Мнения: 2372
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 13:16
Местоположение: София
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

Мнение от Marto »

Любо, ако само заради транспортната дължина ще си взимаш такава сопичка, що не разгледаш и скъпите телескопи? Балцер имат свестни неща, аз ползвам техни от години.

Ако искаш да отидем да ги разгледаме, или ако искаш да ти дам да половиш с моя Edition IM8 2.70 15-45 gr.

Имай обаче предвид, че и телескопите и прътите от повече секции са компромис и няма да намериш същия строй и пъргавина, както при двуколенните.

Тъй мисля.
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

Благодаря Марто, ама тази пръчка ми хареса много на рекламата. Днес ходих до магазина и я разгледах. Решил съм да си я купя като тръгнеме пак по реките. BTW - кога ще посетим някоя река с тебе, тамън да я изпробвам и твоята пръчка?

Докторе. Магазина е на бул. Гоце Делчев, като тръгнеш от бул. България към красно село, точно преди улица Дойран вдясно. В един висок блок.

Ивак, няма я travel master-a, но скоро ще я им а нея. Все пак мини разгледай стандартната версия - аз я харесах много, въпреки че Марто е прав че е по-добре да е двуколенна, но такава си имам вече.
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

EDIT
Последно промяна от Lubo на Съб Фев 19, 2005 15:46, променено общо 1 път.
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
ivaka
Мнения: 70
Регистриран на: Пон Дек 27, 2004 17:16
Местоположение: London

Мнение от ivaka »

Ok. Blagodarya! Shte mina da gi razgledam.
morski
Мнения: 272
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 13:29
Местоположение: Варна

Мнение от morski »

Любо, купувай немедлено. Имам Бляк Фъри на Трабуко 2.10 5-20гр. от една година. Нямам думи, огън е ! Шекспир имат една Флюгер Трион - комшията я има абсолютно същия строй и пъргавина само че моята е по лека. Цял ден мятам по Огоста когато ида при кръсника и не усещам умора. Пръчката е ЧУДО.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Lubo написа: Докторе. Магазина е на бул. Гоце Делчев, като тръгнеш от бул. България към красно село, точно преди улица Дойран вдясно. В един висок блок.
Мерси, Любо, аз горе-долу само от тях пазарувам, но в края на лятото нещо май се бяха "развели" и с Трабуко, и с Тубертини. Ще ги обиколя в най-скоро време.
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Аватар
SASHO
Мнения: 4749
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 8:57
Риболов: Спининг
Местоположение: София
дал Браво: 119 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от SASHO »

Тези сопички ги има и в магазина на Окръжна болница. Тази сутрин ги клатих и да Ви кажа доста добре са ... 2.10 5-20г ми се стори обаче малко мекичка ... държах и на 1.95 някакъв Мавер 6-18 гр ... В общи линии стават, а и цената е повече от поносима..
"Това, което знам за спининга е толкова малко, че дори си мисля, че нищо не знам."

http://www.starividri.com
http://www.starividri.eu
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици”