GAMAKATSU Akilas 70MH Crank & Spinnerbait

Ако става дума за едно такова дълго, без което никой рибар не може, значи сте на правилното място.
Аватар
Preacher
Мнения: 839
Регистриран на: Сря Апр 19, 2017 0:36
Риболов: спининг
дал Браво: 13 пъти
получил Браво: 40 пъти

GAMAKATSU Akilas 70MH Crank & Spinnerbait

Мнение от Preacher »

Здравейте колеги. От много време заглеждам въпросната въдица GAMAKATSU Akilas 70MH Crank & Spinnerbait - 210 мм 5-30 акция. Имам желание да я взема и да я ползвам от каяка си. Обаче преди това искам да попитам дали някой има тази въдица и какви са впечатленията му. До сега не съм хващал в ръцете си въдица на GAMAKATSU. Какво ще ме посъветвате? Благодаря предварително.
Аватар
karaburov
Мнения: 470
Регистриран на: Пет Мар 19, 2010 13:04
дал Браво: 209 пъти
получил Браво: 288 пъти

Re: GAMAKATSU Akilas 70MH Crank & Spinnerbait

Мнение от karaburov »

Preacher написа:Здравейте колеги. От много време заглеждам въпросната въдица GAMAKATSU Akilas 70MH Crank & Spinnerbait - 210 мм 5-30 акция. Имам желание да я взема и да я ползвам от каяка си. Обаче преди това искам да попитам дали някой има тази въдица и какви са впечатленията му. До сега не съм хващал в ръцете си въдица на GAMAKATSU. Какво ще ме посъветвате? Благодаря предварително.
Не съм ловил с въдицата,но в един магазин тук в Германия успях да потръскам всичките модели.Добре направена въдица,доста са твърди всичките и на първо четене,без макара не много балансирани.
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици”