Мнение за болонеза Tica

Ако става дума за едно такова дълго, без което никой рибар не може, значи сте на правилното място.
vanko_nukata@abv.bg
Мнения: 105
Регистриран на: Пет Дек 13, 2013 13:47
Риболов: Риболов на плувка и спининг
Местоположение: село Ценово, област Русе
дал Браво: 16 пъти
получил Браво: 2 пъти

Мнение за болонеза Tica

Мнение от vanko_nukata@abv.bg »

Колеги, дайте мнение за болонеза Tica signal 5m. Ще се ползва по река Янтра, за каракуда, мрена, морунаж и каквото там излезе :D . Също така и за макара, но бюджета е ограничен и евентуално макарата ще е в ценовия диапазон до около 60 лева ..
intel98
Мнения: 9
Регистриран на: Чет Апр 30, 2009 18:40
Местоположение: Долни Дъбник

Re: Мнение за болонеза Tica

Мнение от intel98 »

Болото е супер като строй,акция и тегло. Вземи си за него екусимата. Най-добра от споменатите.
Аватар
PAMPASA
Мнения: 1704
Регистриран на: Сря Яну 17, 2007 23:04
Местоположение: София
дал Браво: 181 пъти
получил Браво: 165 пъти

Re: Мнение за болонеза Tica

Мнение от PAMPASA »

За болонезите на Тика е изписано много .................................който и модел да вземеш на 5 м. ,ще ти свърши работа..................плюс е , че има резервни части и обиковенно - официалния вносител прави едни 10% отстъпка , от цената на дребно............


За макара ,виж и това :

http://orca-bg.com/%D0%9C%D0%B0%D0%BA%D ... X-BLAZE-FD

в размер 2000

Приятел и навъртя вече доста излети - и няма забележки..............
Един ден ,ще накарам България да се гордее с мен......
vanko_nukata@abv.bg
Мнения: 105
Регистриран на: Пет Дек 13, 2013 13:47
Риболов: Риболов на плувка и спининг
Местоположение: село Ценово, област Русе
дал Браво: 16 пъти
получил Браво: 2 пъти

Re: Мнение за болонеза Tica

Мнение от vanko_nukata@abv.bg »

Благодаря за съветите.
tzetzo62
Мнения: 28
Регистриран на: Нед Авг 24, 2014 15:33
Риболов: Всякакъв,но най вече плувка.
получил Браво: 1 път

Re: Мнение за болонеза Tica

Мнение от tzetzo62 »

intel98 написа:.
+++1
vanko_nukata@abv.bg
Мнения: 105
Регистриран на: Пет Дек 13, 2013 13:47
Риболов: Риболов на плувка и спининг
Местоположение: село Ценово, област Русе
дал Браво: 16 пъти
получил Браво: 2 пъти

Re: Мнение за болонеза Tica

Мнение от vanko_nukata@abv.bg »

Да се похваля! Тиката е закупена, но с макара формакс блазе 2000, основно влакно 0.18, за повод 0.12, кука камасан № 12, плувка 5 грама. На първия ден от откриването излязох на изтичане, е такъв кеф няма никъде... 5 мрени хванах, едната е 2.700кг. , най малката е 1.500 кг. , другите са средно 2кг за брой. , колям кеф беше, направо се влюбих :lol: :fish15: . Снимки мога да кача довечера.
Аватар
PAMPASA
Мнения: 1704
Регистриран на: Сря Яну 17, 2007 23:04
Местоположение: София
дал Браво: 181 пъти
получил Браво: 165 пъти

Re: Мнение за болонеза Tica

Мнение от PAMPASA »

vanko_nukata@abv.bg написа:Да се похваля! Тиката е закупена, но с макара формакс блазе 2000, основно влакно 0.18, за повод 0.12, кука камасан № 12, плувка 5 грама. На първия ден от откриването излязох на изтичане, е такъв кеф няма никъде... 5 мрени хванах, едната е 2.700кг. , най малката е 1.500 кг. , другите са средно 2кг за брой. , колям кеф беше, направо се влюбих :lol: :fish15: . Снимки мога да кача довечера.
Макаричката е бетон................. :tup:
Един ден ,ще накарам България да се гордее с мен......
vanko_nukata@abv.bg
Мнения: 105
Регистриран на: Пет Дек 13, 2013 13:47
Риболов: Риболов на плувка и спининг
Местоположение: село Ценово, област Русе
дал Браво: 16 пъти
получил Браво: 2 пъти

Re: Мнение за болонеза Tica

Мнение от vanko_nukata@abv.bg »

PAMPASA написа:
vanko_nukata@abv.bg написа:Да се похваля! Тиката е закупена, но с макара формакс блазе 2000, основно влакно 0.18, за повод 0.12, кука камасан № 12, плувка 5 грама. На първия ден от откриването излязох на изтичане, е такъв кеф няма никъде... 5 мрени хванах, едната е 2.700кг. , най малката е 1.500 кг. , другите са средно 2кг за брой. , колям кеф беше, направо се влюбих :lol: :fish15: . Снимки мога да кача довечера.
Макаричката е бетон................. :tup:

Даа, много ми хареса :wink: :tup: . Почти бях сигурен, че няма да мога да изкарам мрената която беше 2.700 кг., повод 0.12, кука № 12... тиката се беше сгънала до предпоследния водач / от въха към макарата / или втория / считано от макарата до върха / , та аванса пищеше постоянно, викам си дано не е първи и последен риболов на тиката :D :shock: . Имам направен клип който снимах сам около 2 минути и 20 секунди май беше, след това оставих телефона и се заех сериозно, та общо около 15 минути си играх докато вкарам рибата в кепа. Преживяването и кефа няма как да го споделя... и като добавя, че това ми е първи риболов на изтичане, първи риболов след закупуване на тиката и след такава слука... страхотно стана. Поздрави и наслука !
Аватар
Preacher
Мнения: 839
Регистриран на: Сря Апр 19, 2017 0:36
Риболов: спининг
дал Браво: 13 пъти
получил Браво: 40 пъти

Re: Мнение за болонеза Tica

Мнение от Preacher »

Някоя снимка не можеш ли да качиш? Иначе много добър избор за болонеза. Много слука колега.
emil_80vr
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Апр 09, 2021 20:59

Tica

Мнение от emil_80vr »

Колеги дали някой няма повредена тика техникум или Тех 6 метра че ми трябва дръжката
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици”