Новото / старо Compre - допирни точки ?

Ако става дума за едно такова дълго, без което никой рибар не може, значи сте на правилното място.
За гъби
Мнения: 36
Регистриран на: Съб Фев 11, 2017 8:39
Риболов: "мешана скара"
Местоположение: гр.Русе
получил Браво: 10 пъти

Новото / старо Compre - допирни точки ?

Мнение от За гъби »

Здравейте,наскоро видях ей това https://www.filstar.com/bg/%D0%9F%D1%80 ... Spin/9558/ и от малкото информация в глобалното пространство успях да намеря само,че това е от клас карбон IM 9/предвид цената,едва ли е от най - високия клас въдици/,но тук а и в другия форум съм срещал доста положителни мнения,но за "старото" Compre/и то от риболовци на река Дунав/...Основния ми въпрос е - при положение,че почти не намерих информация за новата въдица е коя от двете е от по - висок клас карбон и разбира се,ако има някой доволен собственик - да сподели нещо по - вече.Благодаря !
Аватар
karaburov
Мнения: 470
Регистриран на: Пет Мар 19, 2010 13:04
дал Браво: 209 пъти
получил Браво: 288 пъти

Re: Новото / старо Compre - допирни точки ?

Мнение от karaburov »

Двете въдици нямат нищо общо! Тва новото е някъв супер сопол....
Ако няма старото ,по добре потърси старото Шимано кларус.Което е с бланка доближаваща се до компрето,че може и да са еднакви.
Аватар
Daniel Defoe
Мнения: 1257
Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 12:22
Риболов: R.I.P. BG Rivers (в частност Ма́рица преди Пловдив)
Местоположение: духом в Германия, западна
дал Браво: 1215 пъти
получил Браво: 861 пъти

Re: Новото / старо Compre - допирни точки ?

Мнение от Daniel Defoe »

---
Здравейте, колега!
Благодарение на един пич от РусИ, имам удоволствието да притежавам старото Compre :D
Преди да ми бъде подарено то, се ползвах с голям успех от услугите на едно Shimano Scimitar 1.95 м - с акция 3.5-17.7 гр, намерих даже линк към магазин в БГ, който ужким го има налично, ама надали …
Този, именно, модел и посочения вариант се доближава много до компрето :tup:
Scimitar-рът си заслужава всяка стотинка. Ще надмине очакванията ви многократно!

Поздрави и наслука :fish2:
Куче, което подушва гъза на друго куче получава повече информация от човек, който слуша български новини.
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици”