въдица графит лидер тиро нова

Ако става дума за едно такова дълго, без което никой рибар не може, значи сте на правилното място.
maver271
Мнения: 31
Регистриран на: Вто Апр 21, 2015 16:30
Риболов: troling
дал Браво: 2 пъти

въдица графит лидер тиро нова

Мнение от maver271 »

Здравейте , имам питане понеже мисля да си закупя въдиците графит лидер тиро нова.Но разбрах , че има ментета на тия въдици.Ако някой има и знае по какво се различават оригиналната от репликата да пише .Благодаря предварително.
Аватар
Димитър Тодоров
Мнения: 5650
Регистриран на: Вто Юни 07, 2005 19:48
Местоположение: Силистра, на Дунав
дал Браво: 547 пъти
получил Браво: 1049 пъти

Re: въдица графит лидер тиро нова

Мнение от Димитър Тодоров »

maver271 написа:Здравейте , имам питане понеже мисля да си закупя въдиците графит лидер тиро нова.Но разбрах , че има ментета на тия въдици.Ако някой има и знае по какво се различават оригиналната от репликата да пише .Благодаря предварително.
Ако си я купиш от български магазин - воблершоп или Стефан от Варна, едва ли имаш
повод за безпокойство. Не съм чул досега да вървят каквито и да било копия на модела,
по-вероятно е някаква измислица това, фенове на конспирациите с време за губене има достатъчно.
И не забравяй-ние не ловим риби.Ние,всъщност,ловим себе си..

Stay focused !
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: въдица графит лидер тиро нова

Мнение от Мунчо »

И аз за първи път чувам за ментета на "Графитлидър". Но при всяко полжение, както каза бате Митко, ако я вземеш от официалния представител за България, Стефан от Варна, няма да имаш проблеми - човека е изключително коректен и отзивчив. Eто линк към нагъзина за всеки случай, има и телефони за контакт:
https://gofish.bg/
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
Monov
Мнения: 198
Регистриран на: Пон Авг 11, 2014 23:49
Риболов: спининг
дал Браво: 41 пъти
получил Браво: 59 пъти

Re: въдица графит лидер тиро нова

Мнение от Monov »

Бях готов да поспоря доколко Gofish e "официален представител". На сайта на Олимпик обаче наистина GoFish е представен като "overseas agent", което е наистина похвално за Стефан. Надявам се скоро да се отбия отново в магазина му. Линк към официалните диийлъри:
http://www.olympic-co-ltd.jp/fishing/agent-map/
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици”