търся горна снадка за Sportex carboflex ST 2702

Ако става дума за едно такова дълго, без което никой рибар не може, значи сте на правилното място.
Fishh
Мнения: 338
Регистриран на: Чет Мар 07, 2013 19:47
Риболов: спининг
дал Браво: 17 пъти
получил Браво: 27 пъти

търся горна снадка за Sportex carboflex ST 2702

Мнение от Fishh »

Здравейте, търся горна снадка за( Sportex carboflex ST 2702 - 34/50g tolerance ) ако някой продава втора употреба без големи забележки ще се разберем за цена. Вносителя за тук Altmex не работят вече със тях, а от сайта на спортекс не ми дават инфо от къде да закупя, баси политиката, ако някой знае по тънко от къде да закупя.
Благодаря !
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1371 пъти
получил Браво: 422 пъти

Re: търся горна снадка за Sportex carboflex ST 2702

Мнение от Д-р Флекс »

Ако имаш гаранционна карта, направи снимка на счупеното и я прати, заедно с данните от гаранционната карта на Спортекс, на 90% сигурност ще ти уважат рекламацията, и ще ти изпратят снадката без пари. Пиша го от собствен опит.
Fishh
Мнения: 338
Регистриран на: Чет Мар 07, 2013 19:47
Риболов: спининг
дал Браво: 17 пъти
получил Браво: 27 пъти

Re: търся горна снадка за Sportex carboflex ST 2702

Мнение от Fishh »

Не ми приеха гаранцията което за мене е странно, като оставащата гаранция е за още 5 години нямали право да продават директно а само през вносители или нещо подобно не предоставят информация. Ако тука нашия вносител работеше още със тях 99% съм сигурен че щеше да приеме гаранцията и да ми я сменят.

От 5г имам въдицата 300 дена по 3-4 часа на ден средно, може и повече да са почти всеки ден съм на реката 6000+ часа въртене, нормално да се износи ама това го изкарват че е моя грешка във случая.
http://prikachi.com/images/841/9652841l.jpg
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1371 пъти
получил Браво: 422 пъти

Re: търся горна снадка за Sportex carboflex ST 2702

Мнение от Д-р Флекс »

Определено биха го приели през търговеца. За мен, дефекта който показваш е 100% гаранционен. За съжаление, самите Спортекс принудиха дилъра си да прекрати договора с тях, променяйки по неизгоден за него начин условията.
Аватар
Daniel Defoe
Мнения: 1257
Регистриран на: Пон Авг 24, 2009 12:22
Риболов: R.I.P. BG Rivers (в частност Ма́рица преди Пловдив)
Местоположение: духом в Германия, западна
дал Браво: 1215 пъти
получил Браво: 861 пъти

Re: търся горна снадка за Sportex carboflex ST 2702

Мнение от Daniel Defoe »

---
Има много умеятни люде във форума - с питане и до Цариград се стига :tup:
Куче, което подушва гъза на друго куче получава повече информация от човек, който слуша български новини.
ГеоргиМ
Мнения: 369
Регистриран на: Пет Апр 28, 2017 10:59
Риболов: Спининг
дал Браво: 89 пъти
получил Браво: 157 пъти

Re: търся горна снадка за Sportex carboflex ST 2702

Мнение от ГеоргиМ »

Значе, ли че и тяхната гаранция е ала бала? От година се запалих по марката и имам два спининга, като се точа и за трета в най високият им клас. Закупени са от биг фиш Румъния. Та при възникнал проблем, към кого да се обърна за гаранцията или да не се занимавам? Извинявам се, на колегата, че ползвам темата да задам въпроси, но ако някой се е сблъсквал с подобни перипетий, моля да сподели. Благодаря!
Fishh
Мнения: 338
Регистриран на: Чет Мар 07, 2013 19:47
Риболов: спининг
дал Браво: 17 пъти
получил Браво: 27 пъти

Re: търся горна снадка за Sportex carboflex ST 2702

Мнение от Fishh »

И аз до преди месец си мислех, че при тях няма да има разминаване като при St.croix но явно всички производители са един дол дренки, само гледат да ти вземат парите после ебавай си мамата и до там :oops:
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици”