Нова Макара за фидера

Има шпула, има бигел, че и аванс се намира, що е то?
Пещерски

Re: Нова Макара за фидера

Мнение от Пещерски »

Понеже се омешах измежду макаретата, да довърша из-окването си:
Въдицата, която си придобил- (или смяташтова да се случи ) е среден клас корава пръчка за сериозни риби (както сам си преценил - 10 кг шарани ги бори одмаа, стига да има къде да ги хващаш, ама "дай боже всеки му!). Това предполага статичен риболов - "метод фидер" или нещо подобно-правене на петно с много манджа и чакане, ако не са гъсти 10 килограмовите шарани, респективно малко работа с макарата. Лонг дистанс с кошници 25-45 гр.нема как! В тая ситуация да търсиш макара от рода на Вертиго означава едно - далече си от материята.
Тази тояга оборудвана да лови 10 кг. шарани не ще драг, а иска байтрънер.
Поздрави!

dobriq
Риболов: щека,мач,болонезе,уип и др

Мнение от dobriq »

Колеги.Харесах вертигото,хубавите байтрънери са скъпи..А пък и целенасочено аз не е ползвам само за големи шарани...С нея ловя и риби по 2-3кг...Така че си е добра...А вертигото мисля е добра макара ,защото един приятел е ползва на неговите фидери...вече 3 години..Много шарани е извадил и няма оплаквания..От по стария модел,чисто белия е
:) Неговата

hanks

Мнение от hanks »

Някой да е ползвал такава за фидер,впечатления?
http://ribibg.com/shop/s_preview_pic.ph ... duct=33807" onclick="window.open(this.href);return false;

empar
Риболов: спининг и муха
дал Браво: 69 пъти
получил Браво: 150 пъти

Мнение от empar »

hanks написа:Някой да е ползвал такава за фидер,впечатления?
http://ribibg.com/shop/s_preview_pic.ph ... duct=33807" onclick="window.open(this.href);return false;
Въртял съм го това....ЗАБРАВИ ГО!!! Ако държиш на Трабуко търси EXCEED SW...всичко останало от макарите им е пълна бутафория!
stancom написа: Иначе и аз се бях замислил за 4x4, но след няколко посещения на Северозапада, вече сериозно се замислям за хиликоптер.

Публикувай отговор

Обратно към “Макари”