Shimano Stradic FL 4000 XG

Има шпула, има бигел, че и аванс се намира, що е то?
KGramatikov
Мнения: 294
Регистриран на: Сря Апр 05, 2017 15:43
Риболов: Мач риболов
дал Браво: 35 пъти
получил Браво: 1131 пъти

Re: Shimano Stradic FL 4000 XG

Мнение от KGramatikov »

Привет колега,

Размерите на лагерите се свалят със шублер от втулките.

Няма скрито покрито.

А такива коментари, да се пишат в страницата ми, ги смятам за крайно неуместни и мога да ги премахвам, както и да ги ограничавам.

Разбира се тук е форум и можеш да изразиш мнение, което да е полезно за другите, но наистина няма много свободно време да обръщам внимание на негативни коментари, за където не си получил нещо, което си поискал.

Предоставям доста изчерпателна информация в темите си и показвам, как стават някой неща.

Не очаквай да ти дам всичко на готово.

Извинявай, ако съм те обидил с нещо.

И не го приемай лично!

Не всички врати на които почукаш, ще ти се отворят в този живот.

Поздрав!
rap66
Мнения: 173
Регистриран на: Пон Фев 19, 2007 12:27
Местоположение: Варна
дал Браво: 34 пъти
получил Браво: 33 пъти

Re: Shimano Stradic FL 4000 XG

Мнение от rap66 »

Оста с каретката на безконечника на Stradic FL 4000 дали е съвместима с такава от Туин или Ванкуиш.
Аватар
toki4a
Мнения: 159
Регистриран на: Чет Авг 04, 2011 19:58
Риболов: Спининг
Местоположение: Велико Търново
дал Браво: 23 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Shimano Stradic FL 4000 XG

Мнение от toki4a »

Аз не съм се обидил, тъй като няма от какво. Считам, че не съм обиждал и от своя страна - просто съм казал истината, според мен, но май ти си се обидил от нея? Да, публикуваш информация в темите си и показваш как стават някой неща, но го правиш с цел да се рекламираш. Има си правила във форума, пускаш си платена обява и никой няма да ти задава въпроси. В случая се предполага, че уж темата е да се коментира дадена макара как ,какво, що за обслужването и съответно дискусия относно тези неща. А то направо си е един вид "Платена обява", само, че не си платил за нея ;)? Когато ти се зададе въпрос, ( не за да се получи всичко наготово, а за да може, както спомена в предния си коментар, темата за конкретната макара да е максимално полезна и изчерпателна за останалите потребители ) ти, във фейсбук блокираш, а тук не отговаряш. Може просто да кажеш, че не желаеш да споделиш тази информация и тогава всеки сам да си прави изводите защо не искаш ;). Бях oстанал с впечатленеито, че темите ти са с цел да предостави[ информация, да си полезен за хора, които обичат да си обслужват сами такъмите, но това е така частично и според мен е за реклама. Както и да е, нека всеки от четящите да си направи своите изводи дали съм прав или не. В никакъв случай не целя да се заяждам или да предизвиквам конфиликт, просто това е моето мнение ;)
И да завърша в твой стил:
"Ако вашата единствена цел е да станете богати, вие никога няма да я постигнете" – Джон Рокфелер
Добрият събеседник не само слуша, но и долива

www.starividri.com
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4475 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Re: Shimano Stradic FL 4000 XG

Мнение от Pike »

Аз лично харесвам темите на KGramatikov, не ги считам за рекламни и всеки път ги лайквам.

Колегата описва и прилага една карама снимки, което много малко хора правят, особено що се касае до такъми.

Ако загледаш постовете му и профила, няма линкове с препратки, телефони за контакти в подписа, линкове или нещо подобно.

Ако някой иска да си обслужи макарата при него, вероятно на ЛС си пишат, което е напълно нормално.

Вече какво прави през фейсбук, незнам и не е моя работа.

Що се касае до форума, евала му за темите :tup:
Публикувай отговор

Обратно към “Макари”