Блесни Mapso?

Да видим какво има тук: влакна, куки, блесни, силиконче, тежести ... ,а и от пиле мляко :)
Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3737
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 240 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Блесни Mapso?

Мнение от Yuri Varbanov »

Нещо го закъсах с парите и вместо Мепс си взех някакви имитации май техни Мапсо.Някаква идея имате ли за какъв чеп стават и да имам ли надежда за улов на тях?
Аватар
minkata
Мнения: 3288
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:14
Местоположение: София
дал Браво: 3 пъти

Мнение от minkata »

Имаме - за голям чеп си стават. Много са си добри блеснетата (без Редер 0) - имам богато разнообразие и си ловя съвсем редовно с тях.
Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3737
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 240 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Yuri Varbanov »

Благодарско!
Kentavar
Мнения: 4885
Регистриран на: Сря Яну 11, 2006 12:58
Риболов: Спининг предимно, муха, морски...плувка и фидер ама Pro...
Местоположение: Тялом – Destination unknown....Духом - Somewhere I Belong.
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от Kentavar »

Лови си и не се притеснявай. Не са имитаций а съвсем отделна и известна фирма от Испания. Имам модели дето ловят всичко с хищнически заложби...Май само щука не съм ловил, но нямам спомени...Но и това ще стане...По евтини са и не отстъпват, е по разнообрази е само, но то не винаги е определящо!!! Успех!
Цял живот в длан една, длан загребала вода от любимата река...Пролетта с цъфнали дървета, лятото с горещи ноти, есента е с мириса на вечността и зимата с носталгия пропита!

www.starividri.org

Prowler Elite 4.5 Angler

Спининг клуб "Абичи" - кандидат член, Forever majdramuniaci!
Аватар
Iso
Мнения: 2061
Регистриран на: Сря Юни 13, 2007 17:58
Местоположение: Европейската част на България там, където хората живеят само от 8000 г.
дал Браво: 487 пъти
получил Браво: 693 пъти

Мнение от Iso »

Мапсото са Испанска фирма доколкото зная. Стават на работа, но често пъти разликата в цената между Мепс и тях е незначителна (0.10-0.20лв.) в този случай аз препочитам Моска от ценова гледна точка. Има ги и в Сливен, лично аз съм си купувал от там.

Мапсо имат един модел който можеш да ползнаш само за резервни части - Редер 0.
Еврипид: Властта и богатството раждат глупост и наглост.

Ако на един водоем има корморани и няма цигани това означава, че няма да хванеш нищо.
Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3737
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 240 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Yuri Varbanov »

Прави бяхте,че ловят :oops: :wink: !Днес спасих капото с 2 кефала на Редер Миноу 2-ка.
Аватар
minkata
Мнения: 3288
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:14
Местоположение: София
дал Браво: 3 пъти

Мнение от minkata »

По въпроса за блесните в Сливен мога да ти кажа че имате доста голям избор от интересни примамки - аз редовно си пазарувам от там. В единия магазин имаше и СОМ-ове, но вече ги няма, понеже ги изкупих още пролетта. :lol:
mgmgrand
Мнения: 6
Регистриран на: Пон Окт 08, 2007 20:09
Местоположение: Пловдив

Мнение от mgmgrand »

Днес си купих 3 броя Мапсо , бях тръгнал за Мепс,но ходих в 1 склад,а те предлагат тази фирма.Изглеждат пунтажи на Мепса,но са си самостоятелни и ми казаха 4е се водят мн добре и по нищо не отстъпали на френските гиганти.Относно цената не са толкова евтини,тези дни ще ги пробвам,надявам се да имат успех!
Аватар
spas80
Мнения: 208
Регистриран на: Пет Фев 16, 2007 21:02
Местоположение: София / Пазарджик
Обратна връзка:

блесни

Мнение от spas80 »

И аз онзи ден си купих 3 броиики мапсо МИНИ 1 и 2 номер страхотни са а и цените ме одоволетворяват. Този викенд ще ги пробвам по марица.
Наслука на всички ловящи с ламаринки :lol:
kostadin
Мнения: 203
Регистриран на: Съб Май 12, 2007 20:36
Местоположение: ловеч
получил Браво: 1 път

Мнение от kostadin »

И аз си купих преди няколко дена няколко блесни и си взех mepps lusox
от пловдив и един воблер си взех мапсото са добри блеснички с редар 1 съм хващал клене по вита :D
Публикувай отговор

Обратно към “Кутия за риболовни принадлежности”